W kolejnej już po Szpitalu Południowym warszawskiej placówce ochrony zdrowia ujawniono nieprawidłowości związane z listami oczekujących. Jak ustalił portal Rynek Zdrowia, po kontroli NFZ na klinikę Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM nałożono prawie 300 tys. zł kary.










