Naczelna Izba Lekarska zobowiązała Dawida Kacprzyka — lekarza z warszawskiego szpitala, który zarobił 1,6 mln zł w ciągu jednego roku — do przedstawienia wyjaśnień w tej sprawie. Jak przekazała izba, jest jeszcze za wcześnie na ewentualną decyzję o odebraniu prawa wykonywania zawodu.











