Po kilku miesiącach funkcjonowania systemu kaucyjnego Polacy zdążyli się już do tego faktu przyzwyczaić. Niektórzy wyrzucają opakowania prosto do śmieci, inni skrupulatnie oddają je do recyklomatów. Rekordzista oddał za jednym razem w Biedronce aż 967 butelek i puszek.





