Polacy mają dość jednoznaczną opinię na temat wynagrodzeń lekarzy w kraju. Ponad 60 proc. respondentów sondażu SW Research dla „Rzeczpospolitej” stwierdziło, że są za wysokie. Ciekawy jest rozkład opinii osób ankietowanych pod względem wieku i wykształcenia.









