Władze obwodu królewieckiego wprowadziły limity dotyczące jednorazowego tankowania paliwa. Gubernator położonego na północ od Polski regionu podkreślił, że mierzy się on z gwałtownym wzrostem zapotrzebowania na paliwo.
Władze obwodu królewieckiego wprowadziły limity dotyczące jednorazowego tankowania paliwa. Gubernator położonego na północ od Polski regionu podkreślił, że mierzy się on z gwałtownym wzrostem zapotrzebowania na paliwo.
© 2023 BiznesiSwiat.pl