Ostra reakcja w rządzie po ujawnieniu skandalu w warszawskiej służbie zdrowia. Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, uderzyła w Koalicję Obywatelską za doniesienia o specjalnym traktowaniu polityków w Szpitalu Południowym. „Dlatego Polska 2050 nie poprze odejścia od dwukadencyjności dla prezydentów miast” — podkreśliła szefowa resortu.





