Wiadomości z tagiem nSport  RSS
Chaos na lotnisku w Poznaniu. Ponad 50 osób nie zdążyło na swoje loty przez… transport złota!

17.11.2019 17:05

W sobotę rano 52 pasażerów lotów do Londynu i Sztokholmu nie zdążyło się odprawić i w efekcie... zostało na lotnisku. Dlaczego? Pracownicy lotniska w Poznaniu zamiast kontrolowaniem pasażerów, byli zajęci obsługiwaniem lotu, podczas którego przetransportowano złoto do lokalnego oddziału Narodowego Banku Polskiego.

Źródło: www.fly4free.pl

F1: Grand Prix Brazylii na żywo. Transmisja TV, stream online z GP Brazylii. Zobacz jazdę Roberta Kubicy

17.11.2019 16:00

Transmisję z wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Brazylii będzie można oglądać na antenach Eleven Sports 1 oraz TVP Sport. Stream online w WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ławica: Transport złota pokrzyżował plany pasażerom?

17.11.2019 15:24


Utknęli na bramkach bezpieczeństwa poznańskiego lotniska i w efekcie nie wylecieli do Londynu i Sztokholmu - mimo - że odprawili się na czas. Mowa o sporej grupie pasażerów, która wczoraj była kontrolowana na jednym tylko stanowisku w strefie odlotów.

Źródło: www.rmf24.pl

Przyłapali księżną Kate w... Ale zaskoczenie!

17.11.2019 9:13


Księżna Kate (37 l.) ku zdziwieniu wielu postanowiła skorzystać z publicznego środka transportu.

Źródło: www.pomponik.pl

Volkswagen Transporter - T5 2.0 TDI Lift Brygadówka Dokka Doka skrzynia 2012 Euro5

16.11.2019 22:13

T5 Brygadówka Dokka skrzynia stan Bardzo Dobry,Serwisowany do końca wszystkie wpisy,jeden właściciel w Niemczech,W ofercie inne pojazdy,Faktura Vat Marża. - identyfikator: AKL3B1XJ Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową automilian.pl i550273859i

Źródło: motosprzedaz.pl

Fotoradar na zakręcie idiotów. Policja walczy z Inspekcją Transportu Drogowego

16.11.2019 20:17

Policja chce, by przed sławnym zakrętem idiotów na obwodnicy Bielska-Białej stanął fotoradar. Jednak Inspekcja Transportu Drogowego, która zarządza lokalizacją tych urządzeń, nie widzi takiej potrzeby.

Źródło: www.scigacz.pl

Mechanik

16.11.2019 19:36

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska: Dbałość o stan techniczny pojazdów Wykonywanie przeglądów okresowych Wymiana
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, Elbląg
Obszar zawodowy: Serwis / Technika / Montaż

Źródło: www.praca.pl

F1: Grand Prix Brazylii. Kwalifikacje Formuły 1 na żywo. Transmisja TV, stream online, relacja live

16.11.2019 17:00

Transmisję z kwalifikacji Formuły 1 do wyścigu o Grand Prix Brazylii będzie można oglądać na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lublin: Masowe kontrole kierowców z aplikacji Bolt. ITD nakłada ogromne kary

16.11.2019 10:00


Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego w Lublinie podczas wspólnej akcji z policją zatrzymali w piątek dwóch kierowców korzystających z aplikacji Bolt. Wszyscy zostali ukarani. Lubelscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego wspólnie z policją po raz kolejny przeprowadzili kontrole samochodów osobowych, którymi wykonywany był okazjonalny przewóz osób z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierowców pracujących pod szyldem […]

Źródło: spottedlublin.pl

Nie mamy stoczni, a robimy elementy statków. Jak? Dowiedz się w GlobalLogic!

16.11.2019 8:27


Spotkanie twarzą w twarz z potencjalnym pracodawcą jest jednym z najlepszych sposobów na poznanie lokalnych firm. Taką ofertę dla studentów przygotował GlobalLogic. Specjalizuje się w szeroko pojętej branży informatycznej. Branża motoryzacyjna, transport i logistyka to przykład wykorzystania technologii informacyjnej. W GlobalLogic pracownicy zajmują się m.in. programowaniem i testowaniem oprogramowania. Firma chce zainteresować swoją działalnością nie … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

reklama
Kontakt z nami