Wiadomości z tagiem Zdrowie  RSS
Roger De Vlaeminck trafił do szpitala

15.10.2019 22:54

Kolejny wybitny kolarz lat 70. ma kłopoty zdrowotne. W sobotę do szpitala trafił Roger De Vlaeminck. Belg to 22-krotny zwycięzca etapowy Giro d’Italia i jeden z trzech kolarzy, którzy wygrali w swojej karierze wszystkie pięć monumentów. W wyścigach tych rywalizował m.in z Raymondem Poulidorem i Eddym Merckxem, którzy również w ostatnim czasie trafili do szpitala. […]

Źródło: naszosie.pl

Łukasz Stawicki głodował w programie "Big Brother"? "Schudłem 10 kg"

15.10.2019 15:34


Łukasz Stawicki (37 l.) głosami widzów został w niedzielę wyeliminowany z programu "Big Brother". W rozmowie z nami przyznał, że schudł tam aż 10 kilogramów i musi pilnie wybrać się do lekarza, aby sprawdzić, czy z jego stanem zdrowia jest wszystko w porządku.

Źródło: www.pomponik.pl

Namysłowscy mundurowi angażują się w pomoc dla 7-letniego Tomka. Dziecko choruje na glejaka mózgu

15.10.2019 12:15


Policjanci z Namysłowa włączają się w akcję pomocy dla chorego syna funkcjonariusza dolnośląskiego garnizonu. 7-letni Tomek z Oławy choruje na glejaka mózgu. Potrzeba pieniędzy na jego dalsze leczenie. W internetowych licytacjach można wygrać m.in. policyjne gadżety.- Tomek na ten złośliwy i agresywny guz zachorował kilka miesięcy temu. Możliwości leczenia w Polsce powoli się kończą, dlatego potrzebne są fundusze na dalsze leczenie w klinikach na zachodzie Europy. Od trzech miesięcy trwa walka o zdrowie i życie chłopca. Pomóc może każdy, można wpłacać pieniądze, można również dołączyć do internetowej grupy 'Licytacje dla Tomcia Walecznego'. Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przekazane dla rodziców Tomka na jego dalsze leczenie - mówi mł. asp. Paweł Chmielewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie. Zbiórka pieniędzy dla Tomka jest prowadzona pod hasłem 'tomciowaleczny' na portalu zrzutka.pl.

Źródło: radio.opole.pl

Zmiany w rządzie PiS w ciągu najbliższych tygodni. Kto straci stanowisko?

15.10.2019 11:15


W ciągu najbliższych dwóch-trzech tygodni dojdzie prawdopodobnie do zmian w składzie obecnego rządu. Zmiany mogą dotknąć, m.in. Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ministerstwa Zdrowia. Szef MSWiA Paweł Szefernaker stwierdził dziś, że choć rząd działa skutecznie, to nastąpią w nim „pewne korekty”. Co się zmieni? Minister w rozmowie z „Super Expresem” mówił, że jest to „dyskusja wewnątrz […]

Źródło: wiadomosci.com

Dziennikarz (abcZdrowie i parenting.pl)

15.10.2019 11:03

Wirtualna Polska Media S.A.
Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Internet / e-commerce

Źródło: www.praca.pl

Dwight Howard – zdrowy i zaskakująco przydatny (WIDEO)

15.10.2019 10:37

Los Angeles Lakers już zmagają się z kontuzjami w formacji podkoszowej, lecz Dwight Howard przypomniał w poniedziałek, że jednak nadal potrafi grać na wysokim poziomie. W sparingu z Warriors grał w pierwszej piątce i pokazał sporą wszechstronność.

Źródło: polskikosz.pl

Cholesterol OFF - Skuteczna redukcja cholesterolu

15.10.2019 10:05

To tzw. „zły” cholesterol, który odkłada się w ścianach naczyń krwionośnych i blokuje swobodny przepływ krwi. Wpływa to na zwiększenie ryzyka zawału serca, udaru mózgu oraz wielu innych chorób. Zawarte w CholesterolOFF naturalne fitosterole blokują przedostawanie się cholesterolu do krwi i sprawiają, że jest on wydalany z organizmu. Ściany naczyń krwionośnych zostają odblokowane, a układ krążenia zaczyna działać prawidłowo. CholesterolOFF to produkt dla osób, które nie chcą, by zły stan zdrowia je ograniczał. Dawkowanie Preparat należy przyjmować 2 razy dziennie po jednej kapsułce – rano i wieczorem w czasie posiłku.Dla uzyskania optymalnych wyników zalecana jest 3-miesięczna kuracja. Preparat można też stosować już po skończeniu kuracji – dla podtrzymania efektów - wystarczy jedynie ograniczyć ilość przyjmowanych kapsułek. Dostawa poprzez kuriera - wysyłka gratis. Możliwa płatność przy odbiorze! Więcej informacji i formularz zamówienia po kliknięciu w poniższy link do strony www (u dołu ogłoszenia - web w danych kontaktowych). Pełna Dyskrecja Gwarantowana!!!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Polsce potrzeba systemu no-fault w ochronie zdrowia [Rynek]

15.10.2019 7:53

Prof. Romuald Krajewski z Centrum Onkologii-Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie uważa, że Polska powinna wzorować się na szwedzkim (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Zadbaj o swoje zdrowie. Akcja profilaktyczna dla kobiet w ŚCO

15.10.2019 7:45

Akcja edukacyjno-profilaktyczna w ramach przypadającego Światowego Dnia Walki z Rakiem Piersi odbędzie się w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

14.10.2019 14:59

HomeGlobal
A do Twoich zadań należeć będzie; Obsługa połączeń wychodzących i weryfikacja satysfakcji klienta z użytkowanego produktu z branży Zdrowie
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami