Wiadomości z tagiem Wypadki  RSS
Niebezpieczne popołudnie na opolskich drogach. W Kluczborku lądował śmigłowiec LPR

22.07.2019 14:30


Na drodze krajowej nr 11 na obwodnicy Kluczborka samochód ciężarowy potrącił pieszego. Do transportu rannego mężczyzny wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu wypadku była zablokowana.Wcześniej na DK 45 z Opola do Kluczborka samochód dostawczy uderzył w drzewo. Tam także jedna osoba została poszkodowana - to kierowca, który został przewieziony do szpitala na kontrolne badania. Na obwodnicy Osowca wprowadzono ruch wahadłowy, obecnie nie ma już utrudnień.Ponadto na lokalnej drodze w Szydłowie na trasie w kierunku Komprachcic auto uderzyło w drzewo, a na 'krajówce' z Opola do Raciborza dwa samochody osobowe zderzyły się w Polskiej Cerekwi.

Źródło: radio.opole.pl

PCI Express 4.0 − wpływ na wydajność GPU

22.07.2019 13:52

PCI Express 4.0 ma dwa razy większą przepustowość od starszej, ale cały czas używanej wersji PCI Express 3.0. Na rynku pojawiły się już urządzenia teoretycznie korzystające z nowego interfejsu. Wiemy, że w wypadku SSD większa przepustowość szyny PCI-E daje zysk tylko w wybranych syntetycznych testach. Czy zatem wpływa w jakikolwiek sposób na wydajność kart graficznych? 

Tagi: Wypadki
Źródło: pclab.pl

BSB: Motocyklista w stanie śpiączki farmakologicznej po karambolu na torze

22.07.2019 13:21

19-letni motocyklista Aaron Clifford znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej po fatalnym wypadku, do jakiego doszło podczas rundy British Superbike Championship na torze Snetterton. Irlandczyk uczestniczył w kraksie z dwoma innymi kierowcami.

Źródło: sport.onet.pl

Prezydent Białegostoku złoży zawiadomienie do prokuratury ws. przedstawicieli PiS

22.07.2019 11:49


Prezydent Truskolaski podkreślił na poniedziałkowej (22.07) konferencji, że przemoc i pogarda w żadnym wypadku nie mogą być ani akceptowane, ani usprawiedliwiane.
- Wyjątkowo bulwersujące wydaje się zaangażowanie w te pożałowania godne ekscesy przedstawicieli PiS w...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Groźny wypadek na krajowej piątce! Dziecko wśród rannych

22.07.2019 11:12

Nawet do trzech godzin mogą potrwać utrudnienia na odcinku Drogi Krajowej 5 w powiecie świeckim. To efekt groźnego wypadku czterech pojazdów. Tuż przed godziną jedenastą, dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu poinformował w komunikacie o wypadku, do którego […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Dramatyczny wypadek Szkopka na Oschersleben

22.07.2019 10:09

Jedenastokrotny motocyklowy mistrz Polski Paweł Szkopek uległ w niedzielę groźnemu wypadkowi na niemieckim torze Oschersleben, na którym odbywała się połączona runda mistrzostw Polski i europejskiego cyklu Alpe Adria.

Źródło: www.scigacz.pl

Udana akcja ratunkowa na Gasherbrum VII. Urubko i Bowie ruszyli na pomoc

22.07.2019 9:51


Włoscy wspinacze Francesco Cassardo i Cala Cimenti zdobyli w sobotę szczyt Gasherbrum VII w Himalajach. Podczas schodzenia doszło jednak do wypadku, w wyniku którego Cassardo został poważnie poszkodowany. Na pomoc ruszyli Don Bowie i Denis Urubko, którzy zapowiedzieli, że na ratunek zmierza też dwóch Polaków - poinformował Climenti na Facebooku. O sprawie pisze Onet.

Źródło: fakty.interia.pl

Nagła awaria roweru wodnego. Dramat nad jeziorem

22.07.2019 9:49

Wszystko wskazuje na to, że tragicznie zakończy się niedzielny wypad 4 osób nad Jezioro Chomiąskie w woj. kujawsko-pomorskim. Od niedzieli...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dramatyczny wypadek Szkopka

22.07.2019 9:41

Zawodnik ekipy Pazera Racing i lider klasyfikacji generalnej obu serii w klasie Superbike trafił do lokalnego szpitala z podejrzeniem złamania żeber i przebicia płuca.
Po podium wywalczonym w sobotnim wyścigu, w niedzielę Szkopek liczył na walkę o kolejne trofeum. Niestety, jadąc w czołówce uderzył w motocykl upadającego rywala i przewrócił się, na szczęście niegroźnie ...

Źródło: pl.motorsport.com

Fatalny karambol na torze Snetterton. Aaron Clifford w śpiączce

22.07.2019 9:18

Do fatalnego wypadku doszło na torze Snetterton w Wielkiej Brytanii przy okazji rundy British Superbike. W incydencie udział brali Aaron Clifford, Adam Hartgrove oraz Charlie Morris. Clifford od momentu wypadku znajduje się w śpiączce.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami