Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Gliwice czekają na nowego prezydenta

04.01.2020 18:21

W niedzielę 5 stycznia odbędą się przedterminowe wybory na prezydenta Gliwic. Kandydatów jest czterech, a to, który z nich zostanie prezydentem, powinno się okazać jutro późnym wieczorem. Przedterminowe wybory prezydenta Gliwic są konieczne, bo sprawujący tę funkcję przez 26 lat Zygmunt Frankiewicz w jesiennych wyborach parlamentarnych został wybrany na senatora. Gliwiczanie będą mogli wybierać spośród

Źródło: katowice24.info

Grzegorz Schetyna wspiera Tomasza Siemoniaka w wyborach na przewodniczącego PO

04.01.2020 17:42


Tomasz Siemoniak jako przewodniczący PO daje gwarancję zarówno kontynuacji jak i nowego otwarcia, a to jest dzisiaj potrzebne Platformie - ocenił w Świdnicy obecny szef PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

Budka z poparciem Zdanowskiej i łódzkich polityków PO

04.01.2020 16:16

Kampania wyborcza w PO rozkręca się w ten weekend. W sobotę Borys Budka, szef klubu PO otrzymał poparcie łódzkiej Platformy, w tym prezydent Hanny Zdanowskiej.

Źródło: www.rp.pl

Piast Gliwice. Ważna decyzje dla mistrza Polski. Kto wygra wybory?

04.01.2020 10:58


W niedzielę w Gliwicach przedterminowe wybory prezydenckie. Mogą one mieć wpływ na klub mistrza Polski. Właścicielem Piasta jest przecież gliwicki magistrat, który nie szczędzi pieniędzy na finansowanie piłkarskiego klubu.

Źródło: sport.interia.pl

Wybory szefa PO. Startuje sześciu kandydatów

04.01.2020 9:55


Bogdan Zdrojewski, Bartosz Arłukowicz, Borys Budka, Joanna Mucha, Tomasz Siemoniak, Bartłomiej Sienkiewicz - to szóstka kandydatów na przewodniczącego PO, która do piątku zgłosiła swoje kandydatury.

Źródło: fakty.interia.pl

Arłukowicz: Platforma potrzebuje nowego oddechu

03.01.2020 22:18

- Startuję po to, aby Platforma zaczęła wygrywać wybory. Chcę wygrywać wybory, kocham wygrywać wybory - powiedział w TVN24 europoseł Bartosz Arłukowicz, jeden z kandydatów w walce o stanowisko przewodniczącego PO.

Tagi: TVN24, TVN, Wybory
Źródło: www.rp.pl

Bartosz Arłukowicz o wyborach w PO. "My się wszyscy lubimy!"

03.01.2020 21:17

Były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz podkreśla, że wybory przewodniczącego PO nie będą areną kłótni i politycznych sporów. Kandydujący w nich...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Te kraje zwiedzisz taniej z biurem podróży niż na własną rękę

03.01.2020 19:40

Są takie miejsca, do których lepiej dla Waszego portfela wybrać się z biurem podróży, zamiast samemu organizując wyjazd. Warto jednak zapamiętać kilka rad, którymi dobrze jest się kierować przy wyborze sposobu, w jaki będziecie zwiedzali dane miejsce. Przykład? Unikajcie all inclusive.

Źródło: www.fly4free.pl

reklama
Kontakt z nami