Wiadomości z tagiem Wisła  RSS
Nowe rozdanie starą talią kart

04.01.2020 12:11

Dziś mija równo rok od pamiętnej konferencji prasowej, na której zapowiadano nowe otwarcie w Towarzystwie Sportowym Wisła Kraków. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Doradcą prezesa Rafała Wisłockiego jest Ludwik Miętta-Mikołajewicz, który swego czasu murem stał za Pawłem M. "ps. Misiek" i Marzeną S.

Źródło: sport.onet.pl

​Wisła Kraków. Emmanuel Kumah odchodzi z klubu

04.01.2020 11:21


Emmanuel Kumah nie będzie już bronił barw Wisły Kraków. Wypożyczenie ghańskiego pomocnika dobiegło końca, a "Biała Gwiazda" - mimo podjętych starań - nie zdołała wykupić zawodnika z ekipy Tudu Mighty Jets.

Źródło: sport.interia.pl

Rafał Wisłocki: Nie śpię spokojnie. Jest wiele problemów do rowiązania

04.01.2020 9:41

- Pół roku ciężko pracowałem z dużym poświęceniem, a następnie z miejsca pozbawiono mnie jakiejkolwiek wiedzy, odcięto od tego, co się dzieje w klubie. To było dla mnie trochę przykre - mówi Onetowi prezes Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków i były prezes Wisła Kraków SA, Rafał Wisłocki. Działacz odsłania też kolejne kulisy rozmów TS z Jakubem Błaszczykowskim, Jarosławem Królewskim i Tomaszem Jażdżyński ws. przejęcia przez nich klubu.

Źródło: sport.onet.pl

Wisła Kraków. Marcin Daniec: "Biała Gwiazda" na pewno nie spadnie

04.01.2020 7:15


Wisła Kraków wciąż zmaga się z ogromnymi problemami. Fanów "Białej Gwiazdy" martwią w ostatnim czasie nie tylko niekończące się spory klubu z miastem, napięcia na linii Towarzystwo Sportowe Wisła - Wisła SA, ale także - o ile nie przede wszystkim - forma drużyny Artura Skowronka. O jej przyszłość spokojny jest znany kibic 13-krotnego mistrza Polski - Marcin Daniec.

Źródło: sport.interia.pl

Czego słuchają gangsterzy? - Recenzja filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2020)

03.01.2020 15:05

"Miałem wszystko. Rodzinę, która mnie kochała, ekipę, która szła za mną w ogień, no i najlepszą dupę w mieście" – deklaruje odziany w skórę i złoty wisior gangster ([person]Marcin

Źródło: www.filmweb.pl

Doradca Ubezpieczeniowy

03.01.2020 13:11

PZU Życie S.A.
Szukasz zmiany na... Życie?Zostań doradcą PZU Życie!   W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży
Lokalizacja: śląskie, Żywiec, Pszczyna, Tychy, Bieruń, Imielin, Jaworzno, Cieszyn, Żory, Ustroń, Wisła, Mikołów, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Kalety, Zabrze, Katowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Świętochłowice
Obszar zawodowy: Ubezpieczenia

Źródło: www.praca.pl

Wisła Kraków. Cztery sparingi w trakcie zimowych przygotowań

03.01.2020 11:50


Siódmego stycznia Wisła Kraków rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. W ich trakcie drużyna rozegra cztery sparingi.

Źródło: sport.interia.pl

Po 150 latach Czerwińsk nad Wisłą znów miastem

03.01.2020 7:52

W czwartek w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odbyła się uroczystość nadania statusu miasta Czerwińskowi nad Wisłą (Mazowieckie). Udział w niej wzięli wiceminister MSWiA Maciej Wąsik i burmistrz nowego miasta Marcin Gortat.

Źródło: warszawa.onet.pl

Wisła Kraków. Kulisy burzliwego dla klubu sylwestra

02.01.2020 15:33


W sylwestrowe popołudnie Towarzystwo Sportowe Wisła z Wisłą SA dały sobie czas na zawarcie ostatecznego porozumienia w ciągu 2020 r., ale sporu nie udało się rozwiązać. Przedstawiamy kulisy gorącego wiślackiego sylwestra.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Maor Melikson zakończył karierę

02.01.2020 13:33


Maor Melikson zakończył karierę. Były piłkarz Wisły Kraków występował ostatnio w Hapoelu Beer Szewa.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami