Wiadomości z tagiem Wisła Kraków  RSS
Wisła Kraków. Błaszczykowski, Jażdżyński i Królewski zostają

31.12.2019 22:36

Podpisane tuż przed końcem roku porozumienie oznacza, że trójka ludzi, którzy wyłożyli własne pieniądze na ratowanie Wisły, dalej będą zarządzać drużyną piłkarską.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wisła Kraków. Koniec roku bez porozumienia między TS-em a SA

31.12.2019 10:53


Sytuacja Wisły Kraków jest dziś o niebo lepsza od tej sprzed roku, gdy akcje klubu fruwały nad oceanem Atlantyckim z Vanną Ly, który na dodatek doznał zawału. Dziś "Biała Gwiazda" jest stabilna, wypłacalna, ma wiarygodnych ratowników z Kubą Błaszczykowskim na czele, ale nadal nie doszło do porozumienia między spółką akcyjną a Towarzystwem Sportowym, na które tak bardzo czekali fani.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Taki był rok 2019 dla "Białej Gwiazdy". Wideo

31.12.2019 9:05


Za Wisłą Kraków kolejny, szalony i trudny rok. Przypominamy najważniejsze wydarzenia dla krakowskiego klubu.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Film gangsterski Vegi oburza kibiców, klub rozważa pozew do sądu

31.12.2019 7:46


​"Nie wydam ani złotówki na ten film i innych kibiców namawiam do tego samego" - w środowisku kibiców Wisły zawrzało, po tym jak Patryk Vega opublikował zwiastun filmu "Bad Boy", zainspirowanego, jak sam zaznacza, "prawdziwymi wydarzeniami".

Źródło: sport.interia.pl

​Wisła Kraków. Życzenia i świąteczne plany wiślaków

24.12.2019 8:42


Jedni całkowicie odcinają się od piłki, inni wyjeżdżają z Polski, ale wszyscy przy świątecznym stole pewnie usłyszą: "Życzę utrzymania w Ekstraklasie". Jak będą wyglądały święta piłkarzy i trenera Wisły Kraków?

Źródło: sport.interia.pl

​Wisła Kraków. Vullnet Basha: To było podobne do depresji

22.12.2019 11:05


- Gdy przegrywasz, to nie chcesz o niczym słyszeć. Nie chcesz wychodzić na kawę, tylko siedzisz zamknięty w domu. Nie chce ci się nic robić, nawet z rodziną. Dlatego cieszę się, że ten czas już się skończył - mówi Vullnet Basha, pomocnik Wisły Kraków o serii 10 porażek z rzędu.

Źródło: sport.interia.pl

PKO Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Wisła Kraków. Paweł Brożek: Jeszcze nie jesteśmy spokojni. Trzeba będzie zasuwać zimą

21.12.2019 12:20

- Te dwa wygrane mecze nam dały troszkę oddechu, ale nadal jesteśmy w strefie spadkowej - przypomina Paweł Brożek. Wisła Kraków zakończyła niełatwy 2019 rok przekonującym zwycięstwem nad ŁKS-em w Łodzi 4:2.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

ŁKS - Wisła Kraków 2-4. Paweł Brożek: Wychyliliśmy nos z bagna

20.12.2019 12:12


- Mimo wygranej nadal jesteśmy w strefie spadkowej, więc musimy zasuwać w okresie przygotowawczym, by wiosną nie było kłopotów - podkreśla Paweł Brożek, napastnik Wisły Kraków.

Źródło: sport.interia.pl

​ŁKS - Wisła Kraków 2-4. Maciej Sadlok: Nigdy nie złożymy broni

20.12.2019 7:05


- Może nasza sytuacja nie jest beznadziejna, ale zdajemy sobie sprawę, że nadal jest trudna. Teraz mamy czas, by wyczyścić głowy - podkreśla Maciej Sadlok, obrońca Wisły po wygranej z ŁKS-em 4-2.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami