Wiadomości z tagiem Wisła Kraków  RSS
Nowe rozdanie starą talią kart

04.01.2020 12:11

Dziś mija równo rok od pamiętnej konferencji prasowej, na której zapowiadano nowe otwarcie w Towarzystwie Sportowym Wisła Kraków. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Doradcą prezesa Rafała Wisłockiego jest Ludwik Miętta-Mikołajewicz, który swego czasu murem stał za Pawłem M. "ps. Misiek" i Marzeną S.

Źródło: sport.onet.pl

​Wisła Kraków. Emmanuel Kumah odchodzi z klubu

04.01.2020 11:21


Emmanuel Kumah nie będzie już bronił barw Wisły Kraków. Wypożyczenie ghańskiego pomocnika dobiegło końca, a "Biała Gwiazda" - mimo podjętych starań - nie zdołała wykupić zawodnika z ekipy Tudu Mighty Jets.

Źródło: sport.interia.pl

Rafał Wisłocki: Nie śpię spokojnie. Jest wiele problemów do rowiązania

04.01.2020 9:41

- Pół roku ciężko pracowałem z dużym poświęceniem, a następnie z miejsca pozbawiono mnie jakiejkolwiek wiedzy, odcięto od tego, co się dzieje w klubie. To było dla mnie trochę przykre - mówi Onetowi prezes Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków i były prezes Wisła Kraków SA, Rafał Wisłocki. Działacz odsłania też kolejne kulisy rozmów TS z Jakubem Błaszczykowskim, Jarosławem Królewskim i Tomaszem Jażdżyński ws. przejęcia przez nich klubu.

Źródło: sport.onet.pl

Wisła Kraków. Marcin Daniec: "Biała Gwiazda" na pewno nie spadnie

04.01.2020 7:15


Wisła Kraków wciąż zmaga się z ogromnymi problemami. Fanów "Białej Gwiazdy" martwią w ostatnim czasie nie tylko niekończące się spory klubu z miastem, napięcia na linii Towarzystwo Sportowe Wisła - Wisła SA, ale także - o ile nie przede wszystkim - forma drużyny Artura Skowronka. O jej przyszłość spokojny jest znany kibic 13-krotnego mistrza Polski - Marcin Daniec.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Cztery sparingi w trakcie zimowych przygotowań

03.01.2020 11:50


Siódmego stycznia Wisła Kraków rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. W ich trakcie drużyna rozegra cztery sparingi.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Kulisy burzliwego dla klubu sylwestra

02.01.2020 15:33


W sylwestrowe popołudnie Towarzystwo Sportowe Wisła z Wisłą SA dały sobie czas na zawarcie ostatecznego porozumienia w ciągu 2020 r., ale sporu nie udało się rozwiązać. Przedstawiamy kulisy gorącego wiślackiego sylwestra.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Maor Melikson zakończył karierę

02.01.2020 13:33


Maor Melikson zakończył karierę. Były piłkarz Wisły Kraków występował ostatnio w Hapoelu Beer Szewa.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Marton Eppel na celowniku klubu

02.01.2020 13:03


Piłkarze korzystają z przerwy zimowej. Władze klubów pracują jednak nad transferami. Podobnie jest w Wiśle Kraków. Klub rozgląda się za wzmocnieniami, a jednym z nich ma być węgierski napastnik.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Emmanuel Sarki chce pomóc "Białej Gwieździe"

01.01.2020 8:52


Wiosną Wisłę Kraków czeka trudna walka o utrzymanie się w gronie najlepszych. Swojemu byłemu klubowi chce pomóc były zawodnik krakowian Emmanuel Sarki.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Błaszczykowski, Jażdżyński i Królewski zostają

31.12.2019 22:36

Podpisane tuż przed końcem roku porozumienie oznacza, że trójka ludzi, którzy wyłożyli własne pieniądze na ratowanie Wisły, dalej będą zarządzać drużyną piłkarską.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami