Wiadomości z tagiem WOŚP  RSS
Braun pyta Dulkiewicz o audyt z finału WOŚP

16.02.2019 20:53


Kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun poinformował w sobotę, że oczekuje od pełniącej obowiązki prezydenta tego miasta Aleksandry Dulkiewicz informacji, czy przeprowadzony został audyt dotyczący wydarzeń z 13 stycznia podczas finału WOŚP.

Tagi: Gdańsk, WOŚP
Źródło: www.rmf24.pl

Moda dla wszystkich kobiet - studio eReR

16.02.2019 18:09

Jesteś silną, pewną siebie, odważną kobietą, która ma swój styl i zawsze chce dobrze wyglądać i czuć się świetnie w swoich kreacjach? W sklepach stacjonarnych nie potrafisz znaleźć niczego z efektem "wow!", co pasowało by do Ciebie, a poza tym – nie chcesz wyglądać pospolicie i mało oryginalnie? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Odwiedź stronę www.studioerer.pl! Panie, które tworzą Markę Studio eReR to kobiety takie jak Ty! Pragnące spełnić najwyższe wymagania swoich klientek! Sukienki, bluzki, kombinezony i spódnice są tworzone tylko i wyłącznie z materiałów od Polskich producentów, w małych szwalniach.

Tagi: Sklepy, WOŚP
Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

​Opolskie: Na dziecko spadł konar drzewa

16.02.2019 17:21


Pięcioletni chłopiec został ranny w czasie wycinki drzew w woj. opolskim. Jak poinformował oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, jego stan określa się jako ciężki.

Źródło: fakty.interia.pl

​Braun pyta Dulkiewicz o audyt dotyczący wydarzeń z 13 stycznia

16.02.2019 16:53


Kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun poinformował w sobotę, że oczekuje od pełniącej obowiązki prezydenta tego miasta Aleksandry Dulkiewicz informacji, czy przeprowadzony został audyt dotyczący wydarzeń z 13 stycznia podczas finału WOŚP.

Tagi: Gdańsk, WOŚP
Źródło: fakty.interia.pl

Junior Planning Specialist

16.02.2019 13:23

Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.
We offer: Permanent job contract as of day 1 (no trial period) Extensive training program provides all necessary skills to do work even if you
Lokalizacja: mazowieckie, Warsaw
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Źródło: www.praca.pl

"Motopomocni" i WORD organizuje szkolenie dla motocyklistów

16.02.2019 8:56


Weźmie w nim udział 50 motocyklistów z regionu, którzy wcześniej zapisali się w białostockim WORD-zie. Kierowcy w okularach VR będą ćwiczyć planowanie zakrętów, wybór optymalnego toru jazdy, przewidywania i unikania zagrożeń.
Na zajęciach...

Tagi: WOŚP
Źródło: www.radio.bialystok.pl

„Kruchy lód” - czas na naukę!

16.02.2019 7:20

Lód na zbiornikach wodnych może okazać się pułapką. Co zrobić, gdy dojdzie do nieszczęścia, jak pomóc innej osobie, by nie narazić swojego życia? Między innymi tego dowiedzą się ratownicy, uczestnicy szkolenia „Kruchy lód”, zorganizowanego przez Wojewódzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Kielcach. Wydarzenie odbędzie się dziś, w pobliżu bazy WOPR w Cedzynie.

Tagi: Kielce, WOŚP
Źródło: www.radio.kielce.pl

CO PRZYNIESIE DZIEŃ? – SOBOTA [16 LUTEGO]

16.02.2019 6:00

Bal Charytatywny w Skarżysku-Kamiennej i akcja „Kruchy lód” w pobliżu bazy WOPR w Cedzynie. To najważniejsze wydarzenia soboty.

Tagi: WOŚP
Źródło: www.radio.kielce.pl

Studio eReR - Polski producent ubrań dla kobiet

15.02.2019 23:18

Jesteś silną, pewną siebie, odważną kobietą, która ma swój styl i zawsze chce dobrze wyglądać i czuć się świetnie w swoich kreacjach? W sklepach stacjonarnych nie potrafisz znaleźć niczego z efektem "wow!", co pasowało by do Ciebie, a poza tym – nie chcesz wyglądać pospolicie i mało oryginalnie? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Odwiedź stronę http://studioerer.pl ! Panie, które tworzą Markę Studio eReR to kobiety takie jak Ty! Pragnące spełnić najwyższe wymagania swoich klientek! Sukienki, bluzki, kombinezony i spódnice są tworzone tylko i wyłącznie z materiałów od Polskich producentów, w małych szwalniach - co sprawia, że każda sztuka, każda bluzeczka, każda kieszonka i szewek są wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły! Przekonaj się sama i wyglądaj pięknie, elegancko i bardzo kobieco – zawsze i wszędzie!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami