Wiadomości z tagiem USA  RSS
Albania: Demonstracje antyrządowe w Tiranie - UE i USA apelują o spokój

16.02.2019 20:53


Na wezwanie opozycyjnej Partii Demokratycznej demonstranci próbowali w sobotę wtargnąć do siedziby rządu w Tiranie, by domagać się dymisji premiera Albanii, socjalisty Ediego Ramy, którego rząd oskarżają o korupcję. ...

Źródło: www.bankier.pl

Szef episkopatu USA: Żaden biskup nie stoi ponad prawem Kościoła

16.02.2019 20:21


"Żaden biskup nie stoi ponad prawem Kościoła" - tak przewodniczący episkopatu USA kardynał Daniel DiNardo skomentował ogłoszoną w sobotę przez Watykan decyzję papieża o wydaleniu ze stanu kapłańskiego za czyny pedofilii byłego kardynała i arcybiskupa Theodore'a McCarricka.

Tagi: USA, Watykan
Źródło: fakty.interia.pl

Oglądaliśmy A380 w wersji surowej! Zobacz, jak wyglądają „bebechy” pasażerskiego kolosa

16.02.2019 18:41

Ogłoszenie przez Airbusa zakończenia produkcji modelu A380 to koniec pewnej epoki w historii lotnictwa! Z tej okazji przypominamy nasz tekst z Paris Air Show, w którym możecie zobaczyć, jak wygląda wnętrze "gołego" Airbusa A380. Plątanina kabli i ogromna przestrzeń robią wrażenie!

Tagi: USA
Źródło: www.fly4free.pl

Potencja Łysienie ! Środki Skuteczne na 100% !

16.02.2019 17:38

Eron Plus to naturalna formuła przeznaczona dla mężczyzn mających problemy z erekcją. Rewelacyjne połączenie dwóch produktów sprawia, że stosowanie Eron Plus przynosi zadowalające efekty w krótkim czasie. Eron Plus to genialne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy są niezadowoleni ze swojej seksualnej sprawności i pragną czerpać jeszcze większą przyjemność w łóżku. http://nplink.net/Q5otcAS4 Profolan to numer jeden wśród preparatów zatrzymujących łysienie oraz stymulujących naturalny porost włosów. Prawdziwy HIT wprost z USA, który działa na przyczynę przerzedzania fryzur. Dzięki temu, że walczy z przyczyną, a nie tylko ze skutkiem jest najlepszym wyborem dostępnym obecnie na rynku. Profolan poleca 9 z 10 stosujących go osób, co sprawia, że produkt ten w porównaniu do konkurencji cieszy się świetnymi opiniami i licznymi rekomendacjami. Oprócz tego, że Profolan blokuje łysienie, korzystnie wpływa na kolor włosów, zapobiegając ich siwieniu. Jest naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. http://nplink.net/eSM8quV4 Pełna oferta: https://finansowoprawny.blogspot.com Dostępne także inne produkty z kategorii: zdrowie i uroda ! Napisz jakich szukasz, a ofertę otrzymasz na swoją skrzynkę mailową ! W ofercie produkty na: powiększanie biustu, potencję, odchudzanie, trądzik, łupież, powiększenie penisa, depilacja i inne ! Tylko bezpieczne, sprawdzone produkty, z prawem do zwrotu i gwarancją producenta. Kupujesz ze sklepu internetowego, nie od osoby prywatnej !

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Bieg Walentynkowy Poznań: zakochani rywalizowali nad Rusałką

16.02.2019 17:32

W sobotę nad Rusałką odbyła się kolejna edycja poznańskiego Biegu Walentynkowego.

Tagi: USA, Poznań
Źródło: epoznan.pl

Biden: Rosja jest wroga, ale nie należy jej skreślać

16.02.2019 17:20


Były wiceprezydent USA Joe Biden powiedział, że Rosja jest wrogim uczestnikiem sceny politycznej. "Należy jednak z nią szukać porozumienia w niektórych kwestiach, jeśli jest to korzystne dla obu stron" - zastrzegł na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa.

Źródło: www.rmf24.pl

Anty-irańska wojenna konferencja USrAela na ziemiach polskich przy służalczej bierności PiS’ackiego „polskiego” [nie]rządu

16.02.2019 17:02

USA i Izrael zaplanowały organizację anty-irańskiej konferencji w Polsce, o czym [nie]rząd PiS dowiedział się z mediów. „Dobry Boże, ukarz ogniem i siarką ten durny pisiacki rząd za wykreowanie nam nowego wroga w postaci Iranu – od wieków nam przyjaznego!” ~ Prof. Jacek Bartyzel USA i Izrael zaplanowały organizację anty-irańskiej konferencji w Polsce, o czym...

Tagi: USA, Iran, Izrael
Źródło: wolna-polska.pl

Biden: Rosja jest wroga, ale nie należy jej skreślać

16.02.2019 16:50


​Były wiceprezydent USA Joe Biden powiedział, że Rosja jest wrogim uczestnikiem sceny politycznej. Należy jednak szukać z nią porozumienia w niektórych kwestiach, jeśli jest to korzystne dla obu stron - zastrzegł na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa.

Źródło: fakty.interia.pl

Mike Pence w Monachium: USA znów są liderem na światowej scenie

16.02.2019 16:03

Wiceprezydent USA Mike Pence powiedział, że USA pod przywództwem Donalda Trumpa znów stały się liderem na światowej scenie. Wśród osiągnięć amerykańskiej administracji wymienił m.in. rozwój gospodarczy, walkę z IS i podpisanie porozumienia z Koreą Północną.

Źródło: m.deon.pl

reklama
Kontakt z nami