Wiadomości z tagiem USA  RSS
Amerykański rynek smartfonów całkowicie zdominowany przez Apple i Samsunga

04.01.2020 16:39

Z danych wynika, że inni producenci w USA praktycznie nie istnieją. GSMArena opublikowało właśnie najnowsze statystyki dotyczące rynku smartfonów w Stanach Zjednoczonych. Dane są naprawdę ciekawe, ponieważ wynika z nich, że Amerykanie tak naprawdę wybierają tylko... dwie marki.

Źródło: pclab.pl

Kurs masaż lodem,masaż świecą aromaterapeutyczną,REIKI,Hopi

04.01.2020 16:35

Kursy stacjonarne i wysyłkowe,indywidualne i grupowe bioterapia.pl.tl Zapraszam na kurs masaż Terapeutyczny Malezyjski, Masaż Tybetański, Masaż Indiański, Masaż Samurajski, Masaż Kleopatry, Prastara terapia jajem,ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, masaż i terapia jajem, Biomasaż Bioenergetyczny, kursy Naturoterapii, Masaż bańkami,gorącymi kamieniami bazaltowymi,gorącymi muszlami lava shells, oraz morskimi,energetyczny Qigong,bambusami,miotełkami bambusowymi, jajem,miodem miodowy,czekoladowy czekoladą,świecą aromaterapeutyczną, masaż lodem ,krioterapeutyczny ,VIT - ICE,dźwiękiem mis Tybetańskich,twarzy szyi i dekoltu, Schiatsu,Shantala,Konchowania ciała, i inne kursy masażu Kursy Reiki Usui Shiki Ryoho,system tradycyjny trzy stopnie Reiki, kurs Kundalini Reiki wszystkie stopnie, kurs Reiki Usui tradycyjny:pierwszy,drugi,trzeci stopień, ostatni trzeci stopień to stopień (Sensei) Mistrz Reiki oraz Mistrz Nauczyciel Reiki czyli stopień Mistrzowsko-Nauczycielski Świecowania i konchowania uszu, świecowanie i konchowanie uszu Cone Master Hopi, Konchowanie ciała Body Coning i laryngologia alternatywna, pępkowanie,detoksykacja, Czakroterapia, Czakroterapii, świece konchy hopi a terapie na ciele, manicure i pedicure, parafinowanie dłoni i stóp, depilacja ciepłym woskiem, Mistrzowskie,Mistrz, Instruktorskie,Instruktor oraz inne kursy Zabiegi indywidualne: Bioenergoterapia,Reiki,świecowanie i konchowanie uszu,jajownie,naturoterapia, terapie konchami i świecami hopi na ciele, Body Coning, Zabiegi Bioenergoterapii,Energoterapii Reiki,ściąganie zdejmowanie klątw i uroków, oczyszczanie mieszkań,lokali,osób z negatywnych energii również na odległość. Dla Bioenergoterapii oraz dla Reiki nie ma ograniczeń czaso przestrzennych dlatego też można przyjąć Bioenergoterapię jak i Reiki na odległość Wszystkie przesyły są z zachowaniem wszystkich etyk energetycznych, kursy odbywają się stacjonarnie oraz w systemie wysyłkowym teren cała Polska oraz zagranica Obowiązują aktualne ceny kursów na stronie Firmy tel: +48 505 028 903 bioterapia.pl.tl

Tagi: USA, Firmy
Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1056 PLN!

04.01.2020 16:20

Jeśli nie chcecie przepłacać, cenicie sobie wygodę i nie lubicie tracić czasu - ta oferta jest dla was. Wyszukałem bezpośrednie loty do USA w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie sami, co oferuje miasto, które nigdy nie śpi!

Tagi: USA, Loty, Berlin
Źródło: www.fly4free.pl

Po śmierci Sulejmaniego NATO zawiesza szkolenie żołnierzy w Iraku

04.01.2020 15:41


NATO zawiesiło operacje szkoleniowe w Iraku - poinformował rzecznik organizacji Dylan White. To bezpośrednia konsekwencja likwidacji przez lotnictwo USA w Bagdadzie irańskiego generała Kasema Sulejmaniego, dowódcy elitarnych sił Al-Kuds.

Tagi: NATO, USA, Irak, Bagdad
Źródło: www.rmf24.pl

„La Repubblica”: Nad światem zaczęło krążyć "widmo z Sarajewa"

04.01.2020 15:35


"Teraz świat się boi”- tak włoski dziennik „La Repubblica” pisze o dokonanym przez siły USA zamachu na irańskiego generała Kasema Sulejmaniego, potężnego człowieka wywiadu na Bliskim Wschodzie. Według prasy konsekwencje ataku trudno przewidzieć.

Tagi: USA
Źródło: www.bankier.pl

LOT zmienia trasy rejsów. Samoloty ominą przestrzeń powietrzną Iranu

04.01.2020 14:54

Polskie Linie Lotnicze reagują na atak USA w Iraku, podczas którego zginął irański generał Kasem Sulejmani. Samoloty LOT-u mają omijać przestrzeń...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kolejne ognisko ptasiej grypy w Lubelskiem

04.01.2020 14:39


​Nowe, piąte, ognisko wirusa grypy ptaków w gminie Uścimów (Lubelskie) potwierdzono w jednym z gospodarstw hodowlanych, w którym już wcześniej zdecydowano o gazowaniu ptaków. W gminie wciąż trwają prace związane z likwidacją wykrytych wcześniej czterech ognisk choroby.

Tagi: USA
Źródło: www.rmf24.pl

Włoska prasa po zamachu na generała Sulejmaniego: Teraz świat się boi

04.01.2020 14:02


"Teraz świat się boi”- tak włoski dziennik „La Repubblica” pisze o dokonanym przez siły USA zamachu na irańskiego generała Kasema Sulejmaniego, potężnego człowieka wywiadu na Bliskim Wschodzie. Według prasy konsekwencje ataku trudno przewidzieć.

Tagi: USA
Źródło: fakty.interia.pl

NATO zawiesza działania szkoleniowe w Iraku po zlikwidowaniu Sulejmaniego

04.01.2020 13:51


NATO zawiesiło operacje szkoleniowe w Iraku - poinformował w sobotę rzecznik organizacji Dylan White. To bezpośrednia konsekwencja likwidacji przez lotnictwo USA w Bagdadzie irańskiego generała Kasema Sulejmaniego, dowódcy elitarnych sił Al-Kuds.

Tagi: NATO, USA, Irak, Bagdad
Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami