Wiadomości z tagiem Traktory  RSS
16. Millennium Docs Against Gravity: Komputery i traktory

18.05.2019 11:14

Recenzujemy kolejne filmu festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Ostatnio widzieliśmy "Czy ufasz temu komputerowi?", "Co zrobisz, gdy świat stanie w ogniu?" oraz "Symfonię fabryki Ursus". Sprawdźcie nasze wrażenia. Recenzują Michał Walkiewicz, Marcin Stachowicz i Gabriel Krawczyk.  *** Przez ciemne zwierciadło, rec. filmu "Czy ufasz temu komputerowi?" Zapomnijcie o Skynecie, o morderczych

Źródło: www.filmweb.pl

Czterech uczestników Grand Prix Warszawy będzie dmuchać w alkomat. Doping to nie jest, ale kary za picie wciąż wysokie

18.05.2019 10:00

Alkohol przestał być traktowany w żużlu jako doping, ale żaden zawodnik przy zdrowych zmysłach nie spróbuje w GP Warszawy jazdy na podwójnym gazie. Raz, że każdy może zostać wylosowany do kontroli, dwa, że po kielichu trudno byłoby dobrze jechać.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

EUROWYBORY: Kłosowski chce, by kandydaci do PE podpisali deklarację

17.05.2019 13:50


„Będę pracował dla dobra regionu i kraju, nigdy nie opowiem się przeciw ich interesom i nie będę szkodził Polsce poprzez donoszenie” - tak brzmi preambuła deklaracji, którą przygotował Sławomir Kłosowski, europoseł PiS ubiegający się o reelekcję.Kłosowski jeszcze dziś (17.05) wyśle ją drogą mailową do każdego kandydata do PE z woj. opolskiego i dolnośląskiego, poza kandydatami PiS, oczekując, że każdy ją podpisze. Są to zobowiązania do głosowania m.in. za Europą wartości, Europą rodzin czy np. zrównaniem dopłat dla polskich rolników z rolnikami niemieckimi. - Będziemy walczyć o to, żeby konsumenci w całej Europie byli równo traktowani, mieli dostęp do produktów i towarów tej samej jakości. Będziemy też wspierać wyłącznie te rozwiązania, które mają na celu wzrost bezpieczeństwa energetycznego Polski. Będziemy głosować za przyznaniem Polakom w Niemczech statusu mniejszości narodowej na prawach, jakie posiada mniejszość niemiecka w Polsce - mówi Sławomir Kłosowski.Deklaracja zawiera także punkty dotyczące głosowania przeciwko nielegalnej imigracji i przymusowej relokacji imigrantów zarobkowych, przeciw ideologii LGBT czy profanacji katolickich symboli religijnych. Ale to nie wszystko. - B ...

Źródło: radio.opole.pl

Serce Europy bije także w Świętokrzyskiem

14.05.2019 21:58

W Starachowicach kilkaset osób uczestniczyło w spotkaniu z wicepremier Beatą Szydło. Kandydatka Zjednoczonej Prawicy do Parlamentu Europejskiego przypomniała, że obecnie nie jesteśmy traktowani tak samo jak inne kraje europejskie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jacek Kasprzyk o kadrze siatkarzy: Wilfredo Leon nie będzie miał taryfy ulgowej

14.05.2019 17:46


- Nie wyobrażam sobie, że się nie zakwalifikujemy na igrzyska w Tokio - powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk. Drużynie ma pomóc Wilfredo Leon, ale... - On sam nic nie wygra. Przez PZPS będzie traktowany jako jeden z dwudziestu kilku reprezentantów. Nie będzie miał żadnej taryfy ulgowej - podkreślił prezes związku.

Tagi: Traktory
Źródło: sport.interia.pl

Komisja ds. wyjaśnienia spraw pedofilii w kościele? Premier: Równość prawa obowiązuje wszystkich

14.05.2019 13:35


Powołany przez prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobrę zespół, który przeanalizuje zdarzenia z filmu Tomasza Sekielskiego, będzie tak samo traktował wszystkich, który dopuścili się haniebnych i obrzydliwych czynów - zapewnił we wtorek premier Mateusz Morawiecki.

Ultimed - gabinety specjalistyczne

14.05.2019 12:01

Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Trzeba pamiętać też o bardzo dobrze przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej. Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed opiera się na perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć także o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami. Kontakt: telefon: 795 688 323 e-mail: recepcja@ultimed.pl http://ultimed.com.pl/

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Biedroń: legitymacja partyjna nie może być "kartą" do spółek Skarbu Państwa

09.05.2019 19:24


Trzeba skończyć tym, żeby legitymacje partyjne, dobre znajomości, były traktowane jak karta do zarządów i rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa - powiedział w czwartek w Bydgoszczy lider Wiosny Robert Biedroń. "Będziemy zabierali te złote rybki, synekury" - zadeklarował.

Źródło: www.bankier.pl

Dillian Whyte rozgoryczony. "To ja, a nie Tyson Fury, powinienem być w top3 wagi ciężkiej"

08.05.2019 13:28

Dillian Whyte twierdzi, że to on, a nie Tyson Fury, powinien znajdować się w czołowej trójce królewskiej kategorii wagowej. Brytyjczyk uważa, że jest nieodpowiednio traktowany i oceniany.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami