Wiadomości z tagiem Szpitale  RSS
Bakteria New Delhi w kieleckiej lecznicy

16.09.2019 11:40

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach wstrzymał przyjęcia do kliniki neurochirurgii. Powodem decyzji jest wykrycie pod koniec sierpnia u jednego z pacjentów bakterii New Delhi. Jest ona odporna na większość antybiotyków, w tym na te często stosowane w leczeniu ciężkich zakażeń.

Źródło: www.radio.kielce.pl

"Chcemy godnie żyć". Protest fizjoterapeutów w co najmniej 100 szpitalach

16.09.2019 7:11


Śląsk i Pomorze. W tych dwóch regionach najwięcej fizjoterapeutów i diagnostów medycznych potwierdziło udział w proteście. Jego uczestnicy za tydzień planują masowo pójść na zwolnienia L4, na co najmniej dwa tygodnie. W ten sposób będą domagać się podwyżek. Jak dowiedział się nasz dziennikarz, do tej pory udział w proteście zadeklarowali fizjoterapeuci i diagności z ponad stu szpitali. To może oznaczać problemy z obsadą grafików w tych lecznicach.

Źródło: www.rmf24.pl

Serie A. Piłkarze Bologna FC wspierają Sinisę Mihajlovicia. Pojechali świętować pod szpital

16.09.2019 5:41

Bologna FC po szalonym spotkaniu pokonała na wyjeździe Brescię Calcio 4:3, choć przegrywała do przerwy 1:3. Triumf piłkarze zadedykowali trenerowi Sinisie Mihajloviciowi, a po meczu pojechali pod szpital, by świętować.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury trafił do szpitala po walce z Otto Wallinem. Nie widział na prawe oko

15.09.2019 17:32

Tyson Fury długo będzie odczuwał skutki walki z Otto Wallinem. Brytyjczyk zwyciężył jednogłośnie na punkty, po czym trafił do szpitala, gdzie lekarze zajęli się jego prawym okiem.

Tagi: Szpitale, Boks
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Boks. Tyson Fury pokazał zdjęcie po walce. Lekarze musieli założyć mu szwy

15.09.2019 16:45

Tyson Fury pokazał zdjęcia ze szpitala, gdzie zakładano mu szwy na rozciętej powiece po walce z Otto Wallinem. Brytyjczyk pokonał swojego rywala na punkty po ciężkim pojedynku.

Tagi: Szpitale, Boks
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Puszek, malutki łakomczuszek

15.09.2019 7:24

Choroba, szpital, operacja, a w perspektywie długa rehabilitacja – to powody pożegnania opiekuna z jego słodkim Puszkiem. Psiak trafił do schroniska, bo człowiek w swym dramacie pozostał osamotniony. Puszek to senior (8 l.) o długiej miękkiej sierści......

Tagi: Szpitale, ZUS
Źródło: www.24kurier.pl

Wt, 24 wrz 21:50 (TVP 2) - Echo serca

15.09.2019 0:06


Mimo sprzeciwu Jana Magda wypisuje się ze szpitala. Wynajmuje mieszkanie niedaleko Maćka, którego poznała podczas rehabilitacji. Pomocy lekarzy wymaga...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Wypadek k. Bielska Podlaskiego - kierowca potrącił 8-latka

14.09.2019 11:31


W miejscowości Hawryłki kierowca auta osobowego chciał wyprzedzić stojący na drodze ciągnik. Nie zauważył, że z pojazdu wysiada 8-letni chłopiec i go potrącił.

Służby medyczne przetransportowały dziecko do szpitala DSK w Białymstoku.

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Kraków. Stan dziewczynki porażonej prądem jest ciężki ale stabilny

14.09.2019 8:48


Dotknęła betoniarki, która nie pracowała. Urządzenie było jednak podpięte do sieci elektrycznej. 11-latka w ułamku sekundy osunęła się na ziemię, po porażeniu prądem. Do tragicznego wypadku doszło w czwartek, po godz. 15 w miejscowości Kamienica, w powiecie limanowskim. Dziewczynka trafiła do krakowskiego szpitala. W czwartek (12 września), kilka minut po godz. 15., na jednej z […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama