Wiadomości z tagiem Szpitale  RSS
Zawał trenera Dinama Bukareszt podczas meczu. Wideo

22.07.2019 14:33


Trener Eugen Neagoe podczas meczu Dinamo Bukareszt - Universitatea Krajowa doznał zawału. Na murawę wjechała karetka, która przetransportowała trenera Dinama do szpitala.

Źródło: sport.interia.pl

Niebezpieczne popołudnie na opolskich drogach. W Kluczborku lądował śmigłowiec LPR

22.07.2019 14:30


Na drodze krajowej nr 11 na obwodnicy Kluczborka samochód ciężarowy potrącił pieszego. Do transportu rannego mężczyzny wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu wypadku była zablokowana.Wcześniej na DK 45 z Opola do Kluczborka samochód dostawczy uderzył w drzewo. Tam także jedna osoba została poszkodowana - to kierowca, który został przewieziony do szpitala na kontrolne badania. Na obwodnicy Osowca wprowadzono ruch wahadłowy, obecnie nie ma już utrudnień.Ponadto na lokalnej drodze w Szydłowie na trasie w kierunku Komprachcic auto uderzyło w drzewo, a na 'krajówce' z Opola do Raciborza dwa samochody osobowe zderzyły się w Polskiej Cerekwi.

Źródło: radio.opole.pl

10 dni, trzy operacje. Gary Deegan walczy z zakażeniem krwi

22.07.2019 13:23

Gary Deegan, pomocnik Cambridge United, walczy z zatruciem krwi. Ostatnich 10 dni spędził w szpitalu, gdzie przeszedł aż trzy operacje.

Tagi: Szpitale
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dwóch pacjentów nie żyje. NFZ ukarał szpitale za nieprawidłowości na SOR-ach

22.07.2019 13:21


Kary finansowe od 40 do ponad 300 tys. zł nałożył śląski NFZ na cztery szpitale, w których doszło do nieprawidłowości w opiece nad pacjentami w szpitalnych oddziałach ratunkowych. Jedną ze spraw skierowano do rzecznika odpowiedzialności zawodowej, większość bada też prokuratura. W wyniku tych nieprawidłowości dwóch pacjentów zmarło, jedna pacjentka straciła nogę.

Źródło: www.rmf24.pl

Nieprawidłowości na śląskich SOR-ach. Kary dla szpitali

22.07.2019 11:32


Od 40 do ponad 300 tys. zł - takie kary nałożył śląski NFZ na szpitale, w których doszło do znacznych nadużyć w opiece nad pacjentami w szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR).

Źródło: fakty.interia.pl

Wypadek na bungee w Gdyni

22.07.2019 10:41

Gdynia: pechowy skok na bungee z dźwigu stojącego w Parku Europy . Uprząż zabezpieczająca wypięła się z nóg jednego ze skoczków. Mężczyzna spadł z kilkunastu metrów na poduszkę powietrzną. Trafił do szpitala ze złamanym kręgosłupem.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Dramatyczny wypadek Szkopka

22.07.2019 9:41

Zawodnik ekipy Pazera Racing i lider klasyfikacji generalnej obu serii w klasie Superbike trafił do lokalnego szpitala z podejrzeniem złamania żeber i przebicia płuca.
Po podium wywalczonym w sobotnim wyścigu, w niedzielę Szkopek liczył na walkę o kolejne trofeum. Niestety, jadąc w czołówce uderzył w motocykl upadającego rywala i przewrócił się, na szczęście niegroźnie ...

Źródło: pl.motorsport.com

Główny księgowy / Główna księgowa

22.07.2019 8:12

Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach
Miejsce pracy: Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach   Główne obowiązki: prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi
Lokalizacja: śląskie, Pilchowice k. Gliwic
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki

Źródło: www.praca.pl

Główny specjalista ds. finansowo - księgowych

22.07.2019 8:12

Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach
Miejsce pracy: Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach   Dokumenty należy złożyć w
Lokalizacja: śląskie, Pilchowice k. Gliwic
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami