Wiadomości z tagiem Smart  RSS
W Rosji tylko rosyjskie oprogramowanie

22.07.2019 11:10

Rosyjscy prawodawcy chcą, aby wszystkie smartfony, komputery i telewizory sprzedawane w tym kraju były wyposażone w rodzime oprogramowanie. Ma to wesprzeć rosyjskich producentów aplikacji.

Źródło: www.pcformat.pl

Która kuchnia najlepsza? Festiwal smaku w całym regionie

22.07.2019 8:56

Mieszkańcy regionu znów mają szansę odkryć nowe smaki i spróbować dań, których próżno szukać w menu restauracji na co dzień. W poniedziałek rozpoczyna się kolejna edycja Festiwalu Smaku. Weźmie w niej udział 38 lokali z całego województwa.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Firma poszukuje zagranicznych dystrybutorów

22.07.2019 0:00

Lider sprzedaży smartwatchy w Polsce poszukuje dystrybutorów międzynarodowych oraz osób które chcą się podjąć przedstawicielstwa i pośrednictwa w krajach Europy opartego na systemie prowizyjnym.

Źródło: feedproxy.google.com

Edycja zdjęć z wakacji na smartfonie. Oto 4 ciekawe aplikacje na Androida

21.07.2019 18:00

Wiele osób zdążyło już wrócić z wyczekiwanego urlopu i zrobić setki, o ile nie tysiące zdjęć. Ponieważ obecnie często to smartfon jest jedynym wykorzystywanym aparatem fotograficznym, czas zastanowić się, co można zrobić ze zdjęciami, które zostały zgromadzone w pamięci. Część zdjęć trafiła już pewnie na serwisy społecznościowe, ale tam – jak choćby w przypadku Instagrama – można skorzystać z&...

Źródło: feedproxy.google.com

N A J L E P S Z Y T Y T O Ń - G R A T I S Y !

21.07.2019 11:12

UWAGA ! Zamawiając 3 kg otrzymace Państwo 0,5 kg GRATIS ! Zamawiając 5 kg otrzymacie Państwo 1kg GRATIS ! Marlboro Ondraszek Korsarz Route 66 Lucky Strike Camel Pall Mall LM Wysyłka za pobraniem-25zł. Liście cięte fabrycznie profesjonalną maszyną,w długie cieniutkie nitki, tak, jak to występuje w droższych sklepowych krajankach. Bez piachu, pyłu, oczyszczony z badyli, o znakomitym smaku i aromacie serdecznie zapraszamy

Tagi: Smart, Raw Air
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

ZAMAWIAJĄC 3KG - 0.5KG GRATIS , PRZY 5KG - 1 KG W GRATISIE

21.07.2019 11:11

UWAGA ! Zamawiając 3 kg otrzymace Państwo 0,5 kg lub przesyłka gratis! Zamawiając 5 kg otrzymacie Państwo 1kg w gratisie! Marlboro czerwone Marlboro light Virginia Gold light Ondraszek Korsarz Route 66 czerwone Route 66 light Lucky Strike czerwone Lucky Strike light Camel mocny Camel light Pall Mall czerwony Pall Mall light LM czerwony LM light Wysyłka za pobraniem-25zł. Liście cięte fabrycznie profesjonalną maszyną,w długie cieniutkie nitki, tak, jak to występuje w droższych sklepowych krajankach. Bez piachu, pyłu, oczyszczony z badyli, o znakomitym smaku i aromacie! serdecznie zapraszamy

Tagi: Smart
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Zbliża się premiera Xiaomi Black Shark 2 Pro z Qualcomm Snapdragon 855 Plus

20.07.2019 22:21

W ostatnim czasie kilku producentów pokusiło się o smartfony dla graczy. Kolejne tego typu propozycje już nadciągają, między innymi za sprawą Xiaomi.

Źródło: www.benchmark.pl

(4) Umożliwiamy dostęp do różnych smartfonów oraz akcesoriów

20.07.2019 20:47

Dzięki doświadczeniu czy też obszernej ofercie gwarantujemy, że każdy w naszym sklepie odnajdzie telefony dla siebie. Oferta naszej firmy jest rzeczywiści spora oraz obejmuje zarówno bardziej podstawowe modele bądź też te bardziej zaawansowane. Sprzedajemy telefony do 300 złotych, 600 jak również te do 1000. Gwarantujemy dostęp do sporej ilości różnych promocji, które pozwalają także na bardzo ciekawe warunki zakupów. Oczywiście cały czas staramy dodawać inne towary do naszej oferty. Poza smartfonami zapewniamy także dostęp do innych produktów czy też akcesoriów. Opłaca się zdecydować się na dokonanie zakupów w naszym sklepie.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

(1) Doskonałe telefony i tablety tylko u nas

20.07.2019 18:24

Ale.pl sprzedaje smartfony i tablety. Dobra klasa takich urządzeń zasługuje na uznanie. Klientom podoba się wybór nowoczesnych telefonów czy tabletów. Są one kupowane przez ludzi dla siebie lub w prezencie. Wiele osób jest na pewno zainteresowanych takimi urządzeniami. Dzisiaj takie rzeczy są na topie. Bez nowoczesnego tableta czy telefonu komórkowego nie potrafi żyć młodzież. Dorośli radzą sobie bez takich urządzeń, ale zazdroszczą tym, którzy je mają. W naszych czasach smartfon jest koniecznością, a nie wyjątkową rzeczą. Pora wybrać dobre urządzenie i cieszyć się nim przez dwa czy trzy lata, a później wymienić na nowe urządzenie. Polacy są zainteresowani zmianą czy też wymianą na nowy takiego telefonu i jest to całkiem normalna sprawa. Nasz sklep oferuje wyjątkowe telefony, tablety oraz smartfony. Zachęcamy do zakupów, oferujemy wyjątkowej klasy produkty oraz usługi. Na każdy telefon czy tablet można mieć gwarantowane naprawy. Szybko i łatwo obecnie robi się takie zakupy. Wystarczy studiować opisy produktów, aby znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Wysoka jakość towarów oraz doskonałą obsługa ze strony pracowników naszego sklepu są gwarantowane.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Nad zalewem w Zambrowie trwa festiwal food trucków

20.07.2019 17:32


Nad zalewem w Zambrowie trwa festiwal food trucków. Można spróbować jak smakują potrawy, które ciężko kupić w naszych restauracjach. Chociaż wiele osób wybiera i tak sprawdzony smak hamburgerów.
Food trucki nad zalewem będą w sobotę i...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

reklama
Kontakt z nami