Wiadomości z tagiem Sejm  RSS
W kolejnym sondażu PiS ma ogromną przewagę nad opozycją. 5 komitetów w Sejmie?

16.09.2019 11:45

Prawo i Sprawiedliwość cieszy się ogromnym poparciem wyborców.

Źródło: epoznan.pl

Witek pokazała, że PiS nie zależało na nowym otwarciu

16.09.2019 11:11

Nowa marszałek Sejmu pokazała, że PiS nie zależało na nowym otwarciu w parlamencie. A w świątyni demokracji dzieje się nie lepiej niż za jej poprzednika.

Tagi: Sejm
Źródło: www.rp.pl

Andrzej Szejna: proponujemy „Pakt dla kobiet”

16.09.2019 10:53

- Lewica podczas kampanii wyborczej będzie bronić praw kobiet - zapowiedział na naszej antenie Andrzej Szejna, wiceprzewodniczący SLD i kandydat tej partii w wyborach do Sejmu.

Tagi: SLD, Sejm
Źródło: www.radio.kielce.pl

Stanisław Rakoczy o kandydaturze Janusza Wojciechowskiego na komisarza unijnego. 'Poprzemy Polaka'

16.09.2019 10:35


Kandydat Polski na komisarza Janusz Wojciechowski będzie zabiegał w tym tygodniu w Strasburgu o poparcie europosłów. Ostatecznie bowiem Europarlament musi zatwierdzić całą Komisję Europejską, aby mogła rozpocząć pracę.- Bardzo bym chciał, by Wojciechowski był dobrym komisarzem, bo to jest w interesie Polski i Europy - powiedział w 'Poglądach i osądach' wicemarszałek Stanisław Rakoczy z PSL.- Niewątpliwie my się staramy oceniać ludzi według ich wiedzy i merytoryki, a nie według przynależności partyjnej. Dlatego też kierownictwo Polskiego Stronnictwa Ludowego i nasi europosłowie zadeklarowali wyraźnie, że mimo, że jest to, że tak powiem - przeciwny obóz polityczny, będziemy w Europarlamencie głosować za powołaniem Polaka na stanowisko komisarza do spraw rolnictwa. To bardzo ważne, jedno z kluczowych stanowisk w Komisji Europejskiej.Przypomnijmy: Stanisław Rakoczy jest na drugim miejscu listy PSL w wyborach do sejmu.

Źródło: radio.opole.pl

Mejza o śmieciomatach w Lubuskiem

16.09.2019 10:17


– W końcu tytułujemy się „zieloną krainą nowoczesnych technologii”, to pokażmy, że jesteśmy ekologiczni – mówi Łukasz Mejza o propozycji postawienia śmieciomatów w lubuskich gminach. Radny sejmiku województwa lubuskiego przekonywał w Rozmowie na 96 FM o słuszności tej inwestycji. Pomysł zakłada wymianę punktów np. na darmową komunikację czy darmowe parkingi. Mejza liczy też na współpracę … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

​Terlecki: Nie chcemy zlikwidować immunitetu, tylko go ograniczyć

16.09.2019 10:11


"Nie chcemy zlikwidować immunitetu, tylko go ograniczyć do tej części zadań posła czy przedstawiciela innego zawodu, który dotyczy formalnie jego działalności zawodowej" - powiedział szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Źródło: fakty.interia.pl

"Kompromis aborcyjny zawarli mężczyźni z mężczyznami"

16.09.2019 9:50

Kandydatka Lewicy w wyborach parlamentarnych, Paulina Piechna-Więckiewicz, skrytykowała w programie #RzeczoPolityce, strategię Koalicji Obywatelskiej w sprawach światopoglądowych, a szczególnie w kwestii aborcji. - To nie był kompromis, to była kompromitacja, zawierana między mężczyznami a mężczyznami i między mężczyznami w Sejmie, a mężczyznami w Kościele katolickim – powiedziała na temat obecnie obowiązującej ustawy.

Źródło: www.rp.pl

Terlecki: Szkoda było tych trzech dni

16.09.2019 9:32


- Rozważaliśmy możliwość przeniesienia całego posiedzenia Sejmu na termin po wyborach, ale może to wzbudzałoby niepokój opinii publicznej, więc tylko je skróciliśmy o punkty, które nie są pilne - powiedział w poniedziałek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS).

Źródło: fakty.interia.pl

Rozmowa Dnia: Andrzej Szejna [OGLĄDAJ NA ŻYWO]

16.09.2019 8:31

Gościem Rozmowy Dnia jest Andrzej Szejna, wiceprzewodniczący SLD i kandydat tej partii w wyborach do Sejmu. Rozmawiamy m.in. o programie wyborczym Lewicy, szczególnie tym, skierowanym do kobiet.

Tagi: SLD, Sejm
Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama
Kontakt z nami