Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Niki Lauda nie żyje. Był trzykrotnym mistrzem świata Formuły 1

21.05.2019 5:52


W wieku 70 lat zmarł trzykrotny mistrz świata Formuły 1 Niki Lauda - poinformowały agencje, powołując się na źródła rodzinne. Niki Lauda ostatnio przebywał w prywatnej klinice w Szwajcarii, gdzie trafił z powodu problemów z nerkami.

Źródło: www.rmf24.pl

F1: zmarł trzykrotny mistrz świata Niki Lauda

21.05.2019 4:32

W wieku 70 lat zmarł trzykrotny mistrz świata Formuły 1 Niki Lauda - poinformowały agencje, powołując się na źródła rodzinne. Niki Lauda ostatnio przebywał w prywatnej klinice w Szwajcarii, gdzie trafił z powodu problemów z nerkami.

Źródło: sport.onet.pl

MŚ U-20. Jan Sobociński zagra w rodzinnym mieście. "Czuję już atmosferę mundialu"

21.05.2019 1:53

Jan Sobociński nie musiał ruszać się ze swojego miejsca urodzenia, by dojechać na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 20. Obrońca ŁKS-u Łódź to jedna z czołowych postaci kadry trenera Jacka Magiery.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rodzice będą czuwać przy chorych dzieciach w szpitalach bez opłat. Koszty pokryje NFZ

20.05.2019 22:33


Szpitale nie będą pobierać opłat od rodziców czuwających przy chorych dzieciach. Koszty, jakie w związku z tym ponoszą pokryje NFZ – zapowiedział Minister Zdrowia. Ustawa jest po drugim czytaniu. Jej uchwalenie wydaje się przesądzone. O takie rozwiązanie zabiegał od dawna rzecznik praw pacjenta. Jak podkreślał przy dłuższym pobycie dziecka w szpitalu opłaty, które muszą wnosić […]

Źródło: wiadomosci.com

Zmarł Manfred Burgsmueller, jeden z najskuteczniejszych piłkarzy Bundesligi

20.05.2019 21:13


W wieku 69 lat w rodzinnym mieście Essen zmarł Manfred Burgsmueller, jeden z najskuteczniejszych w historii strzelców piłkarskiej Bundesligi. W latach 70. i 80. poprzedniego stulecia Niemiec zdobył łącznie 213 goli i jest czwarty w klasyfikacji wszech czasów.

Źródło: sport.interia.pl

EUROWYBORY: Sławomir Kłosowski odwiedził rodzinne Wambierzyce i Kłodzko

20.05.2019 19:58


Na niecały tydzień przed wyborami do Parlamentu Europejskiego kandydaci odwiedzają kolejne miejscowości, by rozmawiać o problemach mieszkańców i przedstawiać cele na kadencję pracy w Brukseli.Sławomir Kłosowski z Prawa i Sprawiedliwości odwiedził swoją rodzinną miejscowość Wambierzyce i spotkał się z mieszkańcami Kłodzka. - Oprócz miłych spotkań ze znajomymi przyjazd na Dolny Śląsk to także okazja do odpowiedzi na trudne pytania, których nie brakuje - zauważa Sławomir Kłosowski.- Uśmiechnięte twarze, miłe powitania na tym spotkaniu w Kłodzku i pełna sala. Jestem bardzo zadowolony, choć jak zwykle wychodzą też problemy ludzi, bo na tego typu spotkaniach chcą się wyżalić, że życie nie jest dla nich łatwe. W związku z tym poseł jest trochę takim spowiednikiem. Wysłucha tych problemów, stara się pomóc każdej z tych osób, która te problemy zgłasza i pracować - dodaje. Tegoroczne wybory, w których Polacy wybiorą 52 europosłów odbędą się już w najbliższą niedzielę (26.05).

Azoty Puławy w kropce. Manolo Cadenas tłumaczy przyczyny swojej decyzji

20.05.2019 19:45

Względy rodzinne i sentyment do dawnego klubu zdecydowały o wyborze Manolo Cadenasa. Hiszpański szkoleniowiec poprowadzi Ademar Leon, choć było niemal pewne, że wybierze ofertę Azotów Puławy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pożar domu w Żywkowie niedaleko Zabłudowa

20.05.2019 18:49


Pali się drewniany budynek, w którym mieszkały dwie rodziny. Ojciec i syn sami uciekli z płonącego domu. Syn jest lekko podtruty dymem.
Na razie nie wiadomo czy w momencie pojawienia się ognia ktoś był w drugim mieszkaniu. W akcji gaśniczej bierze udział 10...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Zotac ZBOX QX3P5000 i QX3P3000 - specyfikacja niewielkich stacji roboczych

20.05.2019 18:40

Niewielki pecet o sporej mocy. Zotac przedstawił swoją najnowszą linię urządzeń ZBOX serii Q, w której znalazły się dwa interesujące zestawy QX3P3000 i QX3P5000. Oba produkty to niewielkie stacje robocze, wyposażone w procesory Xeon i profesjonalne karty graficzne z rodziny Nvidia Quadro. Sprzęt może pochwalić się całkiem przyjemną, stonowaną stylistyką i niezłymi możliwościami instalacji podzespołów.

Źródło: pclab.pl

reklama
Kontakt z nami