Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
Jarocin: Kierująca doprowadziła do śmiertelnego wypadku, bo kichnęła

06.12.2019 14:28


Prokuratura bada okoliczności wypadku, w którym zginął 44-latek. Oskarżona o jego spowodowanie 19-latka zjechała na przeciwległy pas i doprowadziła do kolizji. Jak twierdzi kobieta, manewr ten wykonała przez to, że kichnęła.

Źródło: fakty.interia.pl

Ostrów: 19-latka oskarżona o spowodowanie śmiertelnego wypadku. Przyczyną było… kichnięcie

06.12.2019 14:25


Prokuratura Rejonowa w Jarocinie oskarżyła 19-latkę o nieumyślne spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler poinformował, że oskarżona tłumaczyła, iż powodem zjechania na przeciwległy pas ruchu było kichnięcie – czytamy na portalu RMF 24. Do wypadku doszło na początku kwietnia na drodze w Golinie w powiecie konińskim. Kierując samochodem […]

Źródło: wiadomosci.com

Słowa Czarzastego do prokuratury. "W NIK nie ma bandytów"

06.12.2019 13:51

Po obraźliwych stwierdzeniach Włodzimierza Czarzastego NIK zawiadamia prokuraturę. Podkreślamy z całą mocą - w NIK nie ma bandytów! - poinformowała Najwyższa Izba Kontroli.

Źródło: www.rp.pl

Szczyrk. Prokuratura o śledztwie ws. śmierci 8 osób i wybuchu gazu

06.12.2019 13:43

Prokuratorzy sprawdzają posesję po zawalonym budynku, a także miejsce, gdzie prawdopodobnie do uszkodzenia gazociągu. Śledczy informują, że...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nie żyje Janusz Dzięcioł. Prokuratura: Jest świadek wypadku

06.12.2019 13:37


Ustaliliśmy, że jest przynajmniej jeden świadek wypadku, w którym zginął były poseł Janusz Dzięcioł. Sekcja zwłok byłego parlamentarzysty odbędzie się w poniedziałek - przekazał rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Toruniu Andrzej Kukawski.

Źródło: fakty.interia.pl

Łódź: Rodzice podejrzani o znęcanie się nad niemowlakiem

06.12.2019 12:22


Zarzut znęcania się nad swoją niespełna czteromiesięczną córką i spowodowanie u niej ciężkiego uszczerbku na zdrowiu postawiła łódzka prokuratura 26-letniej kobiecie i jej o rok młodszemu partnerowi. Grozi im kara do lat 15 więzienia. Oboje zostali aresztowani na trzy miesiące - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Źródło: fakty.interia.pl

Nie żyje Janusz Dzięcioł. Zwycięzca "Big Brothera" i były poseł zginął na przejeździe kolejowym

06.12.2019 10:40


Nie żyje Janusz Dzięcioł: zwycięzca pierwszej edycji słynnego reality show "Big Brother" i były poseł zginął dzisiaj rano w wypadku na przejeździe kolejowym koło Grudziądza. Informację o jego śmierci potwierdziła szefowa Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu Agnieszka Reniecka.

Źródło: www.rmf24.pl

Kichnęła za kierownicą i spowodowała śmiertelny wypadek. 19-latka oskarżona

06.12.2019 10:22


Prokuratura Rejonowa w Jarocinie oskarżyła 19-latkę o nieumyślne spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego. Oskarżona tłumaczyła, że powodem zjechania na przeciwległy pas ruchu było kichnięcie - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie wlkp. Maciej Meler.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami