Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
Znęcał się na swoją 4-miesięczną córką. Usłyszał zarzuty

16.10.2019 0:03


Zarzuty: usiłowania zabójstwa 4-miesięcznej dziewczynki, znęcanie się nad nią ze szczególnym okrucieństwem i spowodowania obrażeń - postawiła ojcu dziewczynki łódzka prokuratura. Poinformował o tym rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Źródło: www.rmf24.pl

Zawirowania wokół prezesa NIK

15.10.2019 23:41

Kontrola majątku Mariana Banasia zakończy się najprawdopodobniej zawiadomieniem do prokuratury.

Źródło: www.rp.pl

​Łódź: 26-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa dziecka

15.10.2019 22:37


Zarzuty usiłowania zabójstwa czteromiesięcznej dziewczynki, znęcanie się nad nią ze szczególnym okrucieństwem i spowodowania obrażeń - postawiła we wtorek jej ojcu łódzka prokuratura. Poinformował o tym wieczorem rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Źródło: fakty.interia.pl

Rosyjski szpieg skazany na 12 lat więzienia

15.10.2019 21:29


Wyrok 12 lat więzienia usłyszał obywatel ukraiński, który w latach 2014-2019 szpiegował dla rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa - poinformowała prokuratura wojskowa centralnego regionu Ukrainy.

Źródło: www.rmf24.pl

Wypchnął kolegę przez okno, ten zmarł. Oskarżony usłyszał wyrok

15.10.2019 19:45


Sąd Okręgowy w Opolu skazał Adama M. na 15 lat więzienia za zabójstwo swojego kolegi. W styczniu tego roku oskarżony pokłócił się w trakcie imprezy ze Zdzisławem K. Następnie wypchnął go przez barierkę w drzwiach balkonowych. Upadek z trzeciego piętra jednej z nyskich kamienic okazał się śmiertelny dla 63-letniego mężczyzny, który zmarł w szpitalu.Prokuratura oskarżyła Adama M. o zabójstwo, a sąd skazał dzisiaj nieprawomocnie mężczyznę na 15 lat więzienia. Tym samym sąd nie uwierzył w wyjaśnienia oskarżonego z pierwszej rozprawy, który twierdził, że wypchnął Zdzisława K. przez przypadek.- Jak koledzy wyszli, to doszło pomiędzy nami do awantury. Poszarpaliśmy się, a nie powiem, mam więcej siły niż Zdzisław. Ja go uderzyłem z otwartej dłoni, to nie było pchnięcie. Zdzisław zawinął się o tę niską barierkę i poleciał. Ja zobaczyłem tylko jego buty. Zaglądnąłem za okno, a Zdzisław leżał. Ruszał gdzieś tam ręką. Sądziłem, że się podniesie i wróci do domu. Ja nie zdążyłem go złapać, bo byłem wypity - dodał na pierwszej rozprawie w wyjaśnieniach oskarżony.Wyrok Sądu Okręgowego w Opolu jest nieprawomocny. Adam M. był już wcześniej karany. Obaj mężczyźni byli w trakcie tego zdarzenia pod wpływem alkoholu.

Źródło: radio.opole.pl

Eliminacje Euro 2020. Zamieszania w Bułgarii ciąg dalszy. Prokuratura wkroczyła do związku

15.10.2019 18:55

To nie jest spokojny wtorek dla bułgarskiej piłki nożnej. Najpierw do dymisji, po rasistowskim skandalu na trybunach, podał się prezes tamtejszej federacji piłkarskiej. Po tej decyzji, do siedziby związku wkroczyli prokuratorzy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

MSW i prokuratura wkroczyły do siedziby bułgarskiej federacji piłkarskiej

15.10.2019 17:52

MSW i prokuratura wkroczyły do siedziby Bułgarskiego Związku Piłki Nożnej zaraz po ogłoszeniu przez jego szefa Borisława Michajłowa, że podaje się do dymisji.

Źródło: sport.onet.pl

MSW i prokuratura wkroczyły do siedziby bułgarskiej federacji piłkarskiej

15.10.2019 17:45


MSW i prokuratura wkroczyły do siedziby Bułgarskiego Związku Piłki Nożnej zaraz po ogłoszeniu przez jego szefa Borisława Michajłowa, że podaje się do dymisji.

Źródło: sport.interia.pl

Matka przyszła z posiniaczonym niemowlęciem do szpitala. Policja zatrzymała ojca dziecka

15.10.2019 17:42


Łódzka prokuratura wyjaśnia okoliczności powstania obrażeń u 4–miesięcznej dziewczynki. U dziecka stwierdzono złamanie żebra, krwiak, sińce na czole i w okolicach ucha. Zatrzymano 26–letniego ojca dziewczynki.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami