Wiadomości z tagiem Pracownicy  RSS
Mimo silnego wiatru turyści wchodzą na Śnieżkę zamkniętym szlakiem. "Zawsze wierzyłam w ludzi, ale powoli przestaję"

04.01.2020 18:22

Pracownica leżącego w Karkonoszach schroniska górskiego Dom Śląski w piątek udostępniła w mediach społecznościowych wideo, na którym widać dwóch mężczyzn, mimo bardzo silnego wiatru, wchodzących na Śnieżkę, zamkniętym szlakiem.

Źródło: podroze.onet.pl

Góra kartonów, czyli brak ludzkiej przyzwoitości

04.01.2020 11:54

Przed świętami, po świętach, przed sylwestrem i po nim, rosła góra kartonów przy pojemnikach na papier i... kartony. Przykry widok, co tu kryć, który nie tylko razi wizualnie. Bo przecież ktoś tą górą musi się zająć. Ten ktoś to oczywiście ludzie, pracownicy......

Źródło: 24kurier.pl

Specjalista ds. Finansowych

04.01.2020 11:14

Stefczyk Finanse
W Stefczyk Finanse jest nas blisko 2500.Pracujemy dla Kasy Stefczyka, która działa już od 25 lat.Jesteśmy blisko Pracowników i
Lokalizacja: opolskie, Krapkowice
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Źródło: www.praca.pl

Pracownik Działu Dekoracji

04.01.2020 9:03

Auchan Polska Sp. z o.o.
Znajomości pakietu MS Office oraz programów graficznych (Corel Draw), Gotowości do pracy na
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa - ul. Jubilerska 1/3
Obszar zawodowy: Grafika / Fotografia / Kreacja

Źródło: www.praca.pl

Rok temu w pożarze escape roomu w Koszalinie zginęło pięć 15-latek

04.01.2020 7:49


Co najmniej do końca marca potrwa prokuratorskie śledztwo dotyczące pożaru w koszalińskim escape roomie. Sąd przedłużył już o 3 miesiące areszt właścicielowi pokoju zagadek, właśnie trafił tam wniosek o przedłużenie aresztu pracownikowi obiektu. Dziś mija rok od tragedii, w której życie straciło 5 nastolatek.

Źródło: www.rmf24.pl

Wszyscy pracownicy medyczni w regionie zostali przygotowani do obsługi e-recept

04.01.2020 7:00


Od 8 stycznia wszyscy lekarze będą mieć obowiązek wystawiania elektronicznych recept. Na cztery dni przed ostatecznym terminem wygaszenia papierowych recept, opolski oddział NFZ zorganizował dzień otwarty dla pracowników medycznych i pacjentów. Chętni mogli dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do systemu P1 dla aptek i rozwiać wątpliwości związane wystawianiem i realizacją e-recept.- To takie 'last minute' dla wszystkich, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z e-receptami, albo potrzebowali doprecyzować wiadomości - mówi Barbara Pawlos, rzecznik prasowy opolskiego oddziału NFZ. - Również pracownicy medyczni, jak i pacjenci byli zainteresowani potwierdzeniem profilu zaufanego w siedzibie Fundusz. Wskazywaliśmy także jak założyć Internetowe Konto Pacjenta, a do tego przypominam, jest potrzebny właśnie profil zaufany. Od września przeszkoliliśmy tak na prawdę wszystkich lekarzy, wszystkich świadczeniodawców z całego województwa.Z danych Funduszu wynika, że do końca listopada na Opolszczyźnie lekarze wystawili ponad pół miliona elektronicznych recept dla ponad stu tysięcy pacjentów.

Źródło: radio.opole.pl

Wzrost płacy minimalnej. Podwyżek będą się też domagać inni pracownicy

04.01.2020 6:00


Od 1 stycznia 2020 r. minimalne wynagrodzenie wynosi 2600 zł. Znacząca podwyżka zachęca także lepiej zarabiających do przedstawiania żądań płacowych.

Źródło: praca.interia.pl

dziś, 4 sty 8:50 (TV Puls) - 13 posterunek

04.01.2020 5:03


Pracownicy posterunku oglądają program o życiu na innych planetach. Zjawia się komendant. Dziwne zachowanie zwierzchnika i program nasuwają...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Pracownik fizyczny

04.01.2020 3:05

PersonalPilot
umowa o pracę z holenderskim pracodawcą (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 13,08 euro brutto/h (w
Lokalizacja: Holandia, Holandia, Velden
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Biała Podlaska: pracownik spółdzielni grzebie w śmieciach

03.01.2020 19:58

Na jednym z osiedli w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim spółdzielnia mieszkaniowa zamknęła śmietniki i otwiera je tylko na dwie godziny dziennie. A i tak odpady można wyrzucać tylko pod okiem pracownika administracji.

Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami