Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
NAJLEPSZE SUPLEMENTY DIETY W SIECI

16.02.2019 20:53

NAJLEPSZE SUPLEMENTY DIETY W SIECI Kulturystyka, Odchudzanie, Potencja, Powiększanie, Uroda, Zdrowie, KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ (WEB) - POZNAJ NAJLEPSZE SUPLEMENTY DIETY W SIECI!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Marsz Zwycięstwa przeszedł ulicami Poznania

16.02.2019 20:27

Uczestnicy marszu, który przeszedł dziś ulicami Poznania uczcili setną rocznicę podpisania rozejmu w Trewirze, który zakończył zwycięskie Powstanie Wielkopolskie.

Źródło: epoznan.pl

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Zginęły dwie osoby

16.02.2019 19:47


Mężczyźni w wieku 42 i 63 lat podróżujący oplem zginęli w sobotę w wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Ciebłowice Duże (Łódzkie). Auto wjechało pod pociąg relacji Kraków-Poznań – poinformował PAP asp. Grzegorz Stasiak z policji w Tomaszowie Maz.

Źródło: www.rmf24.pl

Dawna Wólka Węglowa. Wspomnienia mieszkańców – premiera książki.

16.02.2019 19:03

Zapraszamy na premierę książki Mateusza Napieralskiego Dawna Wólka Węglowa. Wspomnienia mieszkańców będącą finałem projektu Archiwum Wólki.
Projekt Archiwum Wólki ma na celu integrację mieszkańców Wólki Węglowej poprzez wspólne odkrywanie historii osiedla i jego okolicy. Jego kluczowym punktem było poznanie historii i wspomnień jak największej liczby osób, a także legend związanych z przylegającym do Wólki Węglowej Kampinoskim Parkiem Narodowym. Wólczanie zyskali platformę wymiany doświadczeń i myśli oraz narzędzie ocalające od zapomnienia doświadczenia wspólnoty.Podczas cyklu prelekcji w Filii Mateusz Napieralski opowiadał o swoich badaniach archiwalnych nad historią Wólki. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, a także zachęciły mieszkańców do podzielenia się wspomnieniami oraz do udostępnienia domowych zbiorów fotograficznych.
Dawna Wólka Węglowa. Wspomnienia mieszkańców to fragmenty opowieści Wólczan i ponad 150 unikatowych zdjęć. Autorowi książki zależało na pokazaniu, że Wólka i jej mieszkańcy mają swoją fascynującą historię i tradycję.
W programie: spotkanie autorskie z Mateuszem Napieralskim, wspomnienia mieszkańców, mini-koncert zespołu The Mleko i podsumowanie ponad rocznego procesu zbierania lokalnych opowieści.
Projekt Archiwum Wólki zrealizowano w ramach Inicjatywy Lokalnej we współpracy z Urzędem Dzielnicy Bielany
wstęp wolny

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Policyjne i strażackie łodzie na Warcie. W Poznaniu cały czas trwają poszukiwania Michała Rosiaka

16.02.2019 19:00

Kolejne dni poszukiwań nie przyniosły rezultatów.

Źródło: epoznan.pl

Przedstawienie dla dzieci "Niezwykła podróż"

16.02.2019 18:04

17 lutego polecimy na czarodziejskim dywanie, powędrujemy w butach stumilowych i poznamy zabawne zwyczaje panujące w różnych częściach świata.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Bieg Walentynkowy Poznań: zakochani rywalizowali nad Rusałką

16.02.2019 17:32

W sobotę nad Rusałką odbyła się kolejna edycja poznańskiego Biegu Walentynkowego.

Tagi: USA, Poznań
Źródło: epoznan.pl

Utalentowana i piękna. Poznaj Karolinę Bosiek, przyszłą gwiazdę polskiego łyżwiarstwa szybkiego

16.02.2019 16:04

Karolina Bosiek zachwyca swoją formą na mistrzostwach świata juniorek w łyżwiarstwie szybkim. 19-letnia Polka imponuje wynikami sportowymi i swoją urodą. W przyszłości może być wielką gwiazdą łyżwiarstwa szybkiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bolesław Proch odmienił życie prezesa PSŻ Poznań. Efekty spotkania z legendą wprowadza do klubu

16.02.2019 13:45

Zapytaliśmy prezesa PSŻ Poznań o trzech zawodnikach, którzy wywarli na nim największe wrażenie. Arkadiusz Ładziński z łatwością wskazał na Tomasza Golloba, Tony’ego Rickardssona oraz Bolesława Procha. Szczególnie ciekawa historia dotyczy ostatniego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

W kominiarkach i z bronią. Kolejny nalot policji w poznańskim ZOO

16.02.2019 12:42

W poznańskim ZOO po raz kolejny pojawiła się policja. Funkcjonariusze, w kominiarkach i z bronią, dokonali przeszukania obiektu po zawiadomieniu...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami