Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Będzie remont drogi między Szczecinem a Stobnem. Umowa podpisana

07.12.2019 20:44

W piątek (6 grudnia) Powiat Policki zawarł umowę z wykonawcą na przebudowę drogi między Szczecinem a Stobnem na odcinku od ul. Okulickiego w Szczecinie do skrzyżowania z ul. Długą w Mierzynie. - Jest to długo wyczekiwana przez mieszkańców Gminy Kołbaskowo......

Źródło: 24kurier.pl

LSK: trwa świetna seria Chemika, Developres pokonał ŁKS

07.12.2019 20:11

Chemik Police kontynuuje zwycięską passę w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne Ferhata Akbasa wygrały w sobotę bez straty seta z BKS-em Bielsko Biała i liderują tabeli z kompletem wygranych oraz dorobkiem 31. punktów.

Źródło: sport.onet.pl

LSK: Grupa Azoty Chemik Police idzie za ciosem. BKS Stal Bielsko-Biała kolejną ofiarą lidera

07.12.2019 19:39

Grupa Azoty Chemik Police jest w wysokiej formie. Po wygranym 3:0 meczu z BKS-em Stalą Bielsko-Biała pozostaje liderem Ligi Siatkówki Kobiet.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Protesty "żółtych kamizelek". Starcia z policją na ulicach Paryża

07.12.2019 18:48


Kilka tysięcy członków ruchu "żółte kamizelki" demonstrowało w sobotę w Paryżu pod silnym nadzorem policji - doszło do kilku incydentów, gdy demonstranci usiłowali przerwać kordon policji. Żandarmi użyli gazu łzawiącego.

Źródło: www.rmf24.pl

Francja: Gaz łzawiący na ulicach Paryża

07.12.2019 18:33


Kilka tysięcy członków ruchu "żółte kamizelki" demonstrowało w Paryżu pod silnym nadzorem policji; doszło do kilku incydentów, gdy demonstranci usiłowali przerwać kordon policji. Żandarmi użyli gazu łzawiącego.

Źródło: fakty.interia.pl

W Zalewie Zemborzyckim znaleziono ciało wędkarza

07.12.2019 18:03


W Zalewie Zemborzyckim w Lublinie znaleziono w sobotę ciało jednego z dwóch wędkarzy, którzy przyjechali tu w piątek na ryby - poinformowała policja. Prowadzone poszukiwania drugiego z nich nie przyniosły dotąd rezultatu.

Źródło: fakty.interia.pl

25 zdarzeń w regionie. Uwaga na śliskie drogi

07.12.2019 16:29


Nadal ślisko na opolskich drogach. Od rana na Opolszczyźnie doszło do 25 kolizji.Drogowcy zapewniają, że sytuacja jest opanowana. Po Opolu rano kursowały piaskarki, a główne trasy są już bezpieczne. - Jeśli temperatura w nocy spadnie poniżej zera, to nasze służby wyjadą i zadbają o bezpieczeństwo na drogach - mówi Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego odnotowało do tej pory tylko jedno zdarzenie, dotyczące drogi wojewódzkiej numer 414. W samym Opolu nie było żadnych zgłoszeń. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu. 

Tagi: Policja
Źródło: radio.opole.pl

Szybka akcja policji. Odnaleziona kobieta

07.12.2019 16:14

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin-Nad Odrą odnaleźli 31-letnią kobietę, która poinformowała bliskich o zamiarze odebrania sobie życia. Dzięki szybkim działaniom już nic nie zagraża życiu kobiety. Po odnalezieniu została przekazana pod opiekę lekarzy. Do......

Źródło: 24kurier.pl

Urodziny Radia Maryja. Policja sprawdza gości

07.12.2019 15:29

Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja obchodzą 7 grudnia swoje święto. Uroczystości z okazji 28 rocznicy powstania radiostacji odbywają się w Arenie Toruń....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Żałoba po tragedii w Szczyrku

07.12.2019 15:12


Władze Szczyrku, po tragicznym wybuchu gazu, w którym zginęło osiem osób, ogłosiły w mieście żałobę. Dostępu w okolice gruzowiska strzegą policjanci, a na miejscu pracują śledczy. Rośnie liczba zniczy zapalanych przez mieszkańców i turystów.

Tagi: Policja
Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami