Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Wielkopolska: Siedmiolatek uciekł z półkolonii w Lesznie. Błyskawiczna akcja policji i opiekunów

22.07.2019 14:38


W poniedziałek przed południem policja w Lesznie została postawiona w stan gotowości pod zgłoszeniu opiekunów z półkolonii z Leszna. W trakcie zajęć na basenie oddalił się siedmioletni chłopiec. Błyskawiczna akcja poszukiwawcza policji i opiekunów zakończyła się już po godzinie. Wszystko działo się na odkrytym basenie, gdzie zajęcia pod okiem trojga opiekunek miała grupa dzieci korzystających […]

Źródło: wiadomosci.com

Policja identyfikuje sprawców chuligańskich zajść w Białymstoku

22.07.2019 14:21


Policja ustala tożsamość chuligańskich zajść podczas marszu równości w Białymstoku. Dziś na komisariat zgłosił się mężczyzna, który prawdopodobnie jest sprawcą pobicia czternastolatka, do którego doszło przed pochodem.

Tagi: Policja
Źródło: www.rmf24.pl

Dolny Śląsk: Pijani rodzice opiekowali się trójką dzieci

22.07.2019 14:21


Policjanci ze Ścinawy na Dolnym Śląsku zatrzymali pijane małżeństwo, które opiekowało się trójką swoich dzieci. Funkcjonariuszy zaalarmowali pracownicy socjalni i kurator, którzy tego dnia przeprowadzali wizytację.

Źródło: www.rmf24.pl

Skoda Kodiaq RS jako pościgowy radiowóz

22.07.2019 14:02

Najszybszy siedmiomiejscowy SUV na Północnej Pętli Nurburgringu zaczyna pracę w policji. To idealne zajęcie dla Skody Kodiaq RS.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Portoryko: skompromitowany gubernator nie ustępuje mimo masowych protestów

22.07.2019 14:00

W Portoryko trwają masowe protesty, wzywające do rezygnacji gubernatora Ricardo Rossello. W czwartek policja użyła gazu łzawiącego i gumowych kul, by rozproszyć pokojową demonstrację.

Źródło: www.deon.pl

Portoryko: skompromitowany gubernator nie ustępuje mimo masowych protestów>

22.07.2019 14:00

W Portoryko trwają masowe protesty, wzywające do rezygnacji gubernatora Ricardo Rossello. W czwartek policja użyła gazu łzawiącego i gumowych kul, by rozproszyć pokojową demonstrację.>

Źródło: www.deon.pl

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyje rowerzysta

22.07.2019 13:55

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku, do którego w niedzielny wieczór doszło w Przyłękach. Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty doszło w niedzielę wieczorem. – Dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał około godziny 20:45 zgłoszenie o […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Zgłosił kradzież portfela, a okazało się, że... miał go w kieszeni

22.07.2019 13:54

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj. Na komendę policji przyszedł mężczyzna, który chciał zgłosić kradzież portfela. Finał sprawy jest zaskakujący, bo 40-latek w domu zauważył, że jego zguba jest... w jego kieszeni.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Szef NSZZ Policjantów o Marszu Równości: irytują mnie kretyńskie wypowiedzi polityków

22.07.2019 13:33

- Policja jest apolityczną formacją i musi chronić obywateli, wszystkich, bez względu na przekonania czy kolor skóry – mówi Onetowi Rafał Jankowski, przewodniczący NSZZ Policjantów. Tak szef związkowców komentuje wydarzenia, do których doszło w trakcie Marszu Równości w Białymstoku. Podkreśla też, że każdy, kto podniesie rękę na policjanta, powinien zostać surowo ukarany.

Źródło: warszawa.onet.pl

Śr, 24 lip 20:00 (TV Puls) - Szczęki 3

22.07.2019 13:26


Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia parku morskiego Sea World na Florydzie. Pracuje tam Michael Brody, syn szefa policji, który w przeszłości...

Źródło: teletydzien.interia.pl

reklama
Kontakt z nami