Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Mieli wyłudzić ponad 33 mln zł podatku VAT. 7 osób zatrzymanych

16.09.2019 12:52


Centralne Biuro Antykorupcyjne i Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymały siedem osób w związku z wyłudzeniami ponad 33 mln zł podatku VAT przy obrocie paliwami. Do zatrzymań doszło na terenie Poznania.

Komisariat na Karwinach zamknięty przez zły stan techniczny

16.09.2019 12:30

W sobotę zamknięty do odwołania został Komisariat Policji na Karwinach. Oficjalną przyczyną były pęknięcia ścian. - Sufit spadł nam na głowę - mówią policjanci. Poniedziałkowa ekspertyza ma dać odpowiedź na pytanie, kiedy i czy w ogóle funkcjonariusze będą mogli powrócić do tego budynku.

Tagi: Policja
Źródło: www.trojmiasto.pl

Wyłudzili ponad 33 mln zł podatku VAT. Siedem osób zatrzymanych

16.09.2019 12:20


Centralne Biuro Antykorupcyjne i Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymały siedem osób w związku z wyłudzeniami podatku VAT przy obrocie paliwami na ponad 33 mln zł - dowiedziała się PAP.

Na ile bezpieczne było Winobranie 2019?

16.09.2019 12:17


24 zatrzymane osoby i ponad 700 interwencji to policyjny bilans tegorocznego Winobrania. Przez całe 9 dni patrole pilnowały bezpieczeństwa i porządku na ulicach Zielonej Góry. Nie obyło się bez zdarzeń związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscach publicznych. Policjanci przypominają, że święto wina nie zwalnia nas z przestrzegania przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Wiele interwencji … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

47-latek wyszedł na grzyby i nie wrócił

16.09.2019 12:10


Policjanci ze Świnoujścia prowadzą poszukiwania 47-letniego Piotra Sarneckiego.

Tagi: Policja
Źródło: fakty.interia.pl

Wjechał pod prąd na S8 i zderzył się z osobówką. Są ofiary

16.09.2019 11:42


Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S8 w Łódzkiem. W wyniku zderzenia dwóch aut jedna osoba zginęła, a druga jest ranna. Trasa w kierunku Wrocławia jest zablokowana.

Źródło: www.rmf24.pl

Warmińsko-mazurskie: Zdewastowano kościół w Olecku. Policja szuka sprawcy

16.09.2019 11:33


Policja szuka sprawcy dewastacji, który w miniony weekend namalował sprayem napisy i rysunki na kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku na Mazurach. Dochodzenie wszczęto w kierunku zniszczenia mienia i obrazy uczuć religijnych.

Źródło: fakty.interia.pl

Incydent podczas mszy w Świdnicy. Ksiądz pisze o "tęczowych terrorystach i tęczowej szmacie"

16.09.2019 11:30

Wikary świdnickiej katedry ks. Marcin Krzysztof Januszkiewicz napisał na Twitterze, że "Tęczowi terroyści z pod znaku LGBT wtargnęli do świątyni i wnosząc tęczową szmatę próbowali zakłócić liturgię". Podczas wczorajszej mszy faktycznie doszło do incydentu. Zatrzymano cztery osoby, a jednej z nich przedstawiono już zarzut. Sprawę bada prokuratura. Kuria dziękuje funkcjonariuszom policji, jednak na temat wpisu księdza milczy. "Jak pan zauważył, wpis został przez księdza usunięty" - napisał nam ks. Daniel Marcinkiewicz, rzecznik świdnickiej diecezji.

Źródło: wroclaw.onet.pl

reklama
Kontakt z nami