Wiadomości z tagiem OBWE  RSS
Ukraina: Rządowi saperzy pracują w miejscu rozgraniczenia sił

13.11.2019 19:22


Siły ukraińskie, pod okiem obserwatorów z OBWE, zajmują się rozminowaniem odcinka frontu w okolicy wsi Petriwske w Donbasie. Już w sobotę obie strony konfliktu - zarówno rząd, jak i prorosyjscy separatyści - wycofały swoje oddziały.

Źródło: fakty.interia.pl

​Prezes Izby Kontroli Nadzwyczajnej: Przygotowaliśmy informację dla OBWE ws. protestów wyborczych

23.10.2019 14:51


- OBWE zwróciło się do nas z prośbą o informację ws. protestów wyborczych. Taka informacja jest już gotowa - powiedziała w środę prezes Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych SN sędzia Joanna Lemańska.

Tagi: OBWE
Źródło: fakty.interia.pl

Małgorzata Kidawa-Błońska o protestach PiS: Schetyna jedzie do Strasburga

23.10.2019 8:39

Ufam, że obserwatorzy z OBWE spełnią swoje zadanie - mówi Małgorzata Kidawa-Błońska (Platforma Obywatelska). Zapowiada też, że lider PO pojedzie do...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Misja OBWE: Uważnie obserwujemy sytuację po wyborach w Polsce

22.10.2019 19:08


Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka przy OBWE "uważnie przygląda się rozwojowi sytuacji" po wyborach parlamentarnych w Polsce - poinformowała jego rzeczniczka Katya Andrusz. Wcześniej z szefem misji obserwacyjnej OBWE Janem Petersenem spotkali się przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej. "Nie mamy pewności, że głosy będą przeliczane w sposób transparentny i uczciwy, dlatego prosiliśmy o spotkanie z szefem misji OBWE i o dalszą kontrolę procesu" – wyjaśnił lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

Źródło: www.rmf24.pl

Wybory parlamentarne 2019. OBWE: obserwujemy sytuację w Polsce

22.10.2019 19:07

Wybory parlamentarne 2019 i wyniki wywołały sporą burzę. Sytuację po 13 października w Polsce obserwuje Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

​OBWE będzie monitorować protesty wyborcze i ponowne przeliczanie głosów

22.10.2019 18:42


"Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE będzie monitorować proces ponownego przeliczania głosów" - powiedział szef PO Grzegorz Schetyna po spotkaniu amb. Janem Petersenem, który przewodniczył misji obserwującej wybory w Polsce. "Biuro będzie się przypatrywać rozwojowi sytuacji" - podkreśla ODIHR.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna: OBWE będzie monitorować proces ponownego przeliczania głosów

22.10.2019 13:45


OBWE będzie monitorować proces ponownego przeliczania głosów. Uzyskaliśmy taką obietnicę - poinformował lider PO Grzegorz Schetyna po spotkaniu z szefem misji obserwacyjnej OBWE wyborów parlamentarnych w Polsce Janem Petersenem.

Źródło: www.rmf24.pl

OBWE będzie monitorować proces ponownego przeliczania głosów

22.10.2019 13:36


OBWE będzie monitorować proces ponownego przeliczania głosów; uzyskaliśmy taką obietnicę - poinformował we wtorek lider PO Grzegorz Schetyna po spotkaniu z szefem misji obserwacyjnej OBWE wyborów parlamentarnych w Polsce Janem Petersen.

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami