Wiadomości z tagiem OBWE  RSS
Noclegi w Rzeszowie dla firm

20.12.2019 17:10

Zapraszamy pracowników firm budowlanych do skorzystania z oferty noclegowej. Noclegi w budynku jednorodzinnym z dużym ogrodzonym parkingiem do dyspozycji gości. Oferujemy pokoje w najlepszej cenie - już od 25 zł do 30 zł za osobę za noc. Cena zależy od długości pobytu oraz ilości osób. Posiadamy pokoje 2-osobowe i 3-osobwe, łącznie dla 34 osób. Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia (lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, naczynia). W części pokojów również dodatkowe lodówki oraz kuchenki mikrofalowe. Każdy pokój jest umeblowany oraz wyposażony w telewizor LCD. W całym budynku dostęp do szybkiego internetu Wi-Fi. Obiekt w dobrej lokalizacji miasta Rzeszowa, blisko zjazdu z autostrady A-4. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.taniepokoje.rzeszow.pl/ oraz pod nr telefonu: 518263930 lub 178712884, e-mail: noclegiwrzeszowie@interia.pl

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Bodnar: Poproszę OBWE o opinię ws. ustawy o sędziach

16.12.2019 8:14

Gdybyśmy przyjęli ustawę ws. dyscyplinowania sędziów, wówczas pozbawiamy nasze członkostwo w UE tych wartości, na których się to opiera. Długoterminowo powoduje to, że stajemy się coraz bardziej osamotnieni. Myślę, że do polexitu cały czas jest daleko, ale pytanie o to co to za członkostwo w UE, jeśli nie opiera się na lojalności i współpracy - mówił w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar.

Źródło: www.rp.pl

Polska obejmie przewodnictwo w OBWE w 2022 roku

05.12.2019 15:38


Polska w 2022 roku obejmie przewodnictwo w Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE). Decyzję podjęto na 26. Radzie Ministerialnej OBWE w Bratysławie.

Tagi: OBWE
Źródło: fakty.interia.pl

Wybory na Białorusi są nieważne? Wątpliwości obserwatorów

18.11.2019 14:22


Zdaniem niezależnych obserwatorów w 5 z 9 okręgów, w których działali, frekwencja wyborcza nie osiągnęła progu 50 proc., będącego warunkiem ważności głosowania. Także przedstawiciele Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR) OBWE, Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy i Zgromadzenia Parlamentarnego OBWE uznali wybory za niedemokratyczne.

Źródło: fakty.interia.pl

Ukraina: Rządowi saperzy pracują w miejscu rozgraniczenia sił

13.11.2019 19:22


Siły ukraińskie, pod okiem obserwatorów z OBWE, zajmują się rozminowaniem odcinka frontu w okolicy wsi Petriwske w Donbasie. Już w sobotę obie strony konfliktu - zarówno rząd, jak i prorosyjscy separatyści - wycofały swoje oddziały.

Źródło: fakty.interia.pl

​Prezes Izby Kontroli Nadzwyczajnej: Przygotowaliśmy informację dla OBWE ws. protestów wyborczych

23.10.2019 14:51


- OBWE zwróciło się do nas z prośbą o informację ws. protestów wyborczych. Taka informacja jest już gotowa - powiedziała w środę prezes Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych SN sędzia Joanna Lemańska.

Tagi: OBWE
Źródło: fakty.interia.pl

Małgorzata Kidawa-Błońska o protestach PiS: Schetyna jedzie do Strasburga

23.10.2019 8:39

Ufam, że obserwatorzy z OBWE spełnią swoje zadanie - mówi Małgorzata Kidawa-Błońska (Platforma Obywatelska). Zapowiada też, że lider PO pojedzie do...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Misja OBWE: Uważnie obserwujemy sytuację po wyborach w Polsce

22.10.2019 19:08


Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka przy OBWE "uważnie przygląda się rozwojowi sytuacji" po wyborach parlamentarnych w Polsce - poinformowała jego rzeczniczka Katya Andrusz. Wcześniej z szefem misji obserwacyjnej OBWE Janem Petersenem spotkali się przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej. "Nie mamy pewności, że głosy będą przeliczane w sposób transparentny i uczciwy, dlatego prosiliśmy o spotkanie z szefem misji OBWE i o dalszą kontrolę procesu" – wyjaśnił lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami