Wiadomości z tagiem Mobbing  RSS
Kraków. W sprawę molestowania w Bagateli włączyli się Rzecznik Praw Obywatelskich i Helsińska Fundacja Praw Człowieka

07.12.2019 9:25

Adam Bodnar spotkał się z osobami pokrzywdzonymi mobbingiem i molestowaniem seksualnym w Teatrze Bagatela, m.in. z Aliną Kamińską, Patrycją Babicką, innymi poszkodowanymi (nieujawniającymi nazwisk) oraz z lokalnymi działaczkami feministycznymi i pracownicami instytucji kultury. W sprawę molestowania w Bagateli włączyła się również Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

Źródło: www.e-teatr.pl

Kraków. Kolejne zeznania ws. molestowania i mobbingu w Teatrze Bagatela

26.11.2019 9:15

Krakowska prokuratura ma już oficjalnie dane czterech kolejnych kobiet, które będą zeznawać w sprawie mobbingu i molestowania w Teatrze Bagatela.

Źródło: www.e-teatr.pl

Kraków: Kobiety oskarżające dyrektora Bagateli zeznają

20.11.2019 16:22


W środę w krakowskim sądzie, w obecności psychologa, złożyły zeznania dwie z kobiet oskarżających dyrektora Teatru Bagatela o molestowanie i mobbing. Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa.

Źródło: fakty.interia.pl

Molestowanie w Teatrze Bagatela? Prokuratura przesłuchuje kobiety

20.11.2019 15:12


W środę rozpoczęły się przesłuchania pierwszych dwóch kobiet, które oskarżają dyrektora krakowskiego Teatru Bagatela Jacka Schoena o mobbing i molestowanie seksualne. Prokuratura Okręgowa w Krakowie kilka dni temu wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Źródło: www.rmf24.pl

Gdańsk: Abp Sławoj Leszek Głódź na cenzurowanym. Świeccy zapowiadają kolejną manifestację pod archidiecezją

19.11.2019 12:02


Pierwszego grudnia, w niedzielę, pod siedzibą archidiecezji w Gdańsku, odbędzie się kolejna manifestacja grupy wiernych. Świeccy zdecydowali się na tę formę protestu, po tym jak opublikowany został list 16 księży, którzy mieli być mobbingowani przez arcybiskupa gdańskiego, Sławoja Leszka Głódzia. W niedzielę 1 grudnia Wierni będą protestować pod kurią z hasłem:”zaDOŚĆuczyńmy za KRZYWDy” (z wyróżnionymi […]

Źródło: wiadomosci.com

"Czy spodziewali się państwo mobbingu w bibliotece?"

15.11.2019 14:55

Jesteśmy świniami. Gówno umiemy - to pracownik X. Dzwoniła o różnych porach, nawet w środku nocy, w soboty, niedziele - to pracownica B. Piekło,...

Źródło: ksiazki.wp.pl

Mobbing częstszy, niż myślisz

15.11.2019 11:02

Jesteśmy świniami. Gówno umiemy - to pracownik X. Dzwoniła o różnych porach, nawet w środku nocy, w soboty, niedziele - to pracownica B. Piekło,...

Źródło: ksiazki.wp.pl

Kolejny skandal z udziałem Alberta Salazara

14.11.2019 8:13


Miesiąc temu słynny trener Alberto Salazar został zdyskwalifikowany na cztery lata za nakłanianie zawodników do stosowania dopingu. Szkoleniowiec odwołał się do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu w Lozannie, ale w tym czasie jedna z zawodniczek postawiła mu kolejne szokujące zarzuty o mobbing.

Źródło: sport.interia.pl

Mobbing w Europejskim Centrum Bajki? Pracownicy proszą o pomoc

13.11.2019 14:35

Pracownicy Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie proszą o pomoc radnych sejmiku województwa. Chcą zwolnienia Karoliny Kępczyk, dyrektor instytucji, która w ich opinii wprowadza bardzo niekorzystną atmosferę w pracy. Sprawę zgłosili także do Powiatowej Inspekcji Pracy, która wykazała - jak mówią - że działania dyrektorki mogą nosić znamiona mobbingu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama
Kontakt z nami