Wiadomości z tagiem Mobbing  RSS
Kraków. Dyrektor Teatru Bagatela przedłuży urlop

04.01.2020 9:06

- Dyrektor Teatru Bagatela Henryk Jacek S. zapowiedział, że przedłuży swój urlop - powiedziała PAP w piątek rzeczniczka prezydenta Krakowa Monika Chylaszek. To oznacza, że S., którego grupa kobiet oskarżyła o molestowanie i mobbing, nie wróci do pracy we wtorek.

Źródło: www.e-teatr.pl

Molestowanie w Teatrze Bagatela? Dyrektor instytucji przedłuży urlop

03.01.2020 15:02


Dyrektor Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen zapowiedział, że przedłuży swój urlop - powiedziała PAP rzeczniczka prezydenta Krakowa Monika Chylaszek. To oznacza, że Schoen, którego grupa kobiet oskarżyła o molestowanie i mobbing, nie wróci do pracy we wtorek.

Tagi: Mobbing
Źródło: www.rmf24.pl

Podsumowanie 2019 roku w prawie pracy. Przepisy antymobbingowe, zmiany w związku z RODO

30.12.2019 6:00


W bieżącym roku istotnie zmodyfikowano przepisy prawa pracy, w tym dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy czy dochodzenia roszczeń związanych z mobbingiem. Eksperci inFakt wskazują najważniejsze zmiany i tłumaczą, na czym polegają nowe regulacje.

Tagi: Mobbing
Źródło: praca.interia.pl

W Japonii koledzy z pracy i szefowie odchodzą od wspólnego picia

26.12.2019 18:24


Zakorzenione w japońskiej kulturze zakrapiane spotkania z kolegami z pracy i przełożonymi stają się w niektórych firmach coraz rzadsze. Według komentatorów szefowie obawiają się, że zostaną posądzeni o mobbing, o którym w Japonii mówi się coraz głośniej.

Źródło: www.bankier.pl

Francja: Kary więzienia za śmiertelny mobbing

21.12.2019 9:41


Dziesięć lat po bezprzykładnej fali samobójstw we francuskim Telekomie, trzech jego byłych menedżerów zostało skazanych za mobbing na kary więzienia.

Źródło: praca.interia.pl

Mobbing w polskiej ambasadzie w Pradze? Onet: Prokuratura bada

19.12.2019 8:42


Warszawscy śledczy zajmują się podejrzeniem złośliwego lub uporczywego naruszania praw pracowników polskiej placówki dyplomatycznej w Czechach. Doniesienie do prokuratury złożyło MSZ. Onet dowiedział się nieoficjalnie, że zawiadomienie dotyczy samej ambasador Barbary Ćwioro.

Źródło: www.rmf24.pl

Mobbing w polskiej ambasadzie w Pradze? Prokuratura prowadzi postępowanie

19.12.2019 7:45

Warszawska prokuratura bada, czy w polskiej ambasadzie w Czechach doszło do naruszania praw pracowników. Doniesienie w tej sprawie złożyło...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Mobbing w ambasadzie RP w Pradze? Prokuratura bada sprawę

19.12.2019 7:17

Stołeczni śledczy prowadzą postępowanie dowodowe w sprawie podejrzenia złośliwego lub uporczywego naruszania praw pracowników polskiej placówki dyplomatycznej w Czechach - pisze Onet.

Źródło: www.rp.pl

Wykładowca doniósł na komendanta policji. Ten go zwolnił

13.12.2019 10:27

Plagiat pracy habilitacyjnej, przekroczenie uprawnień, a nawet mobbing - takie oskarżenia padają pod adresem Komendanta Wyższej Szkoły Policji w...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kraków. W sprawę molestowania w Bagateli włączyli się Rzecznik Praw Obywatelskich i Helsińska Fundacja Praw Człowieka

07.12.2019 9:25

Adam Bodnar spotkał się z osobami pokrzywdzonymi mobbingiem i molestowaniem seksualnym w Teatrze Bagatela, m.in. z Aliną Kamińską, Patrycją Babicką, innymi poszkodowanymi (nieujawniającymi nazwisk) oraz z lokalnymi działaczkami feministycznymi i pracownicami instytucji kultury. W sprawę molestowania w Bagateli włączyła się również Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

Źródło: www.e-teatr.pl

reklama
Kontakt z nami