Wiadomości z tagiem Mister Polski  RSS
Piast Gliwice. Ważna decyzje dla mistrza Polski. Kto wygra wybory?

04.01.2020 10:58


W niedzielę w Gliwicach przedterminowe wybory prezydenckie. Mogą one mieć wpływ na klub mistrza Polski. Właścicielem Piasta jest przecież gliwicki magistrat, który nie szczędzi pieniędzy na finansowanie piłkarskiego klubu.

Źródło: sport.interia.pl

Wisła Kraków. Marcin Daniec: "Biała Gwiazda" na pewno nie spadnie

04.01.2020 7:15


Wisła Kraków wciąż zmaga się z ogromnymi problemami. Fanów "Białej Gwiazdy" martwią w ostatnim czasie nie tylko niekończące się spory klubu z miastem, napięcia na linii Towarzystwo Sportowe Wisła - Wisła SA, ale także - o ile nie przede wszystkim - forma drużyny Artura Skowronka. O jej przyszłość spokojny jest znany kibic 13-krotnego mistrza Polski - Marcin Daniec.

Źródło: sport.interia.pl

Najprzystojniejszy Polak potwierdza plotki. A jednak

03.01.2020 11:43


Daniel Borzewski zapewnia, że chciałby pożytecznie wykorzystać tytuł Mistera Polski i... zostać trenerem w "Tańcu z gwiazdami".

Źródło: www.pomponik.pl

Mister Polski Daniel Borzewski chce być... trenerem w "Tańcu z gwiazdami"

03.01.2020 8:23


Daniel Borzewski zapewnia, że chciałby pożytecznie wykorzystać tytuł Mistera Polski. Dlatego oprócz sesji zdjęciowych, pokazów mody i eventów zamierza także rozwijać swoją taneczną pasję. Teraz interesuje go przede wszystkim taniec towarzyski, choćby dlatego, że marzy o tym, by zostać trenerem w "Tańcu z gwiazdami". Zależy mu też na tym, by dać innym możliwość rozwijania swoich pasji, bo dobrze wie, że nie każdy ma do tego odpowiednie zaplecze finansowe.

Źródło: www.pomponik.pl

Siatkówka. Puchar Polski kobiet: rozlosowano pary ćwierćfinałowe. Mistrz Polski zagra z obrońcą trofeum

30.12.2019 13:48

W poniedziałek, 30 grudnia, poznaliśmy pary kolejnej rundy Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet. Losowanie odbyło się w siedzibie Polskiej Ligi Siatkówki. Zdecydowanym hitem ćwierćfinałów, będzie rywalizacja mistrza Polski z obrońcą trofeum.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stal idzie w górę – Łukasz Majewski daje radę!

30.12.2019 10:09

Stal wygrała 5 z ostatnich 9 spotkań, a dodatkowo pokonała dwóch faworytów do finału i było bardzo blisko ogrania mistrza Polski. Praca trenera Łukasza Majewskiego procentuje i pozytywnie zaskakuje.

Źródło: polskikosz.pl

Jerzy Kostro: szachowe spotkania z Wojtyłą, Castro i Dudą

30.12.2019 9:42


- Moimi idolami są Duda i Trump. Chodzi o polskiego arcymistrza Jana-Krzysztofa Dudę i mistrza świata w snookerze Brytyjczyka Judda Trumpa - mówi Jerzy Kostro. Dwukrotny mistrz Polski w szachach wspomina też o spotkaniach z Karolem Wojtyłą i Fidelem Castro.

Źródło: sport.interia.pl

Żużel. Baron - polski Gaurdiola niczym Midas. Czego się nie dotknie zamienia to w złoto (najlepszy polski menedżer)

27.12.2019 12:54

Piotr Baron, to żużlowy polski Pep Guardiola. Czego się nie dotknie zamienia w złoto. Zdobył tytuł drużynowego mistrza Polski zarówno w roli zawodnika jak i trenera. Fogo Unię Leszno doprowadził do hat-tricka zgarniając tytuły w latach 2017-2019.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

EBL. Anwil - Arka. Forma mistrza Polski idzie do góry. Igor Milicić: Ten zespół wygląda inaczej

27.12.2019 7:00

Forma Anwilu Włocławek rośnie. Mistrzowie Polski pokazali klasę w starciu z Arką Gdynia, którą odprawili z kwitkiem różnicą 18 punktów (83:65). To piąte zwycięstwo z rzędu. - Ten zespół wygląda inaczej - mówi Igor Milicić, szkoleniowiec włocławian.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami