Wiadomości z tagiem Media społecznościowe  RSS
Przyznano sześć dzikich kart na Volta a Catalunya 2020

03.01.2020 13:16

Organizatorzy Volta a Catalunya za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawili listę sześciu zespołów, które otrzymały dzikie karty na tegoroczną edycję wyścigu. Odbędzie się ona w dniach 23 do 29 marca. Połowa dzikich kart przypadła hiszpańskim zespołom prokontynentalnym. Są to: Burgos-BH, Caja Rural-Seguros RGA i Fundacion Euskadi. Wygląda na to, że na starcie zobaczymy zwycięzcę wyścigu z […]

Źródło: naszosie.pl

Memy do walki z wypaleniem zawodowym

28.12.2019 6:17

Praca w szpitalu wiąże się ze sporym stresem. Gra toczy się o dużą stawkę, bo o czyjeś życie. Wymagania są wysokie, a dość często nikt nie docenia osiąganych rezultatów. By zapobiec wypaleniu zawodowemu u przedstawicieli różnych profesji medycznych, Centrum Zdrowia Cyfrowego Uniwersytetu Pensylwanii zaczęło testy High Five, nawiązującego do mediów społecznościowych systemu przesyłania współpracownikom miłych/humorystycznych memów i GIF-ów.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Zofia Zborowska-Wrona złożyła mężowi piękne życzenia. "Miłość mojego życia kończy dziś 31 lat"

27.12.2019 15:51

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała na Instagramie kilka zdjęć swojego męża, Andrzeja Wrony. Siatkarz 27 grudnia obchodzi 31. urodziny, a aktorka wykorzystała media społecznościowe, by złożyć ukochanemu piękne życzenia.

Źródło: sport.onet.pl

Święta Bożego Narodzenia. Anna Lewandowska kontynuuje tradycję. "Każdy rok wspaniały"

26.12.2019 12:33

Klara rośnie jak na drożdżach, a już za rok święta będzie spędzała w większym gronie. Anna Lewandowska już tradycyjnie wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie przy bożonarodzeniowej choince.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tak sportowcy celebrują święta Bożego Narodzenia

25.12.2019 11:02

Dla sportowców święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, który mogą spędzić z najbliższymi. W tym okresie nie zapominają jednak o kibicach i za pośrednictwem mediów społecznościowych składają im życzenia. Przy okazji zamieszczają też w sieci zdjęcia, dzięki którym fani mogą zobaczyć, jak ich ulubieńcy spędzają święta.

Źródło: sport.onet.pl

Jak się odnaleźć w bliskiej relacji? Młodzież kontra święta

25.12.2019 10:14


Co dziś dla młodzieży oznacza świętowanie? Czy tradycja jest dla nich atrakcyjna? O tym mówił w porannej rozmowie 'W cztery oczy' ks. Łukasz Knosala z Duszpasterstwa Akademickiego Resurrexit.Zdaniem gościa Radia Opole, młodzi ludzie często mają problem z tym, by siedzieć przy świątecznym stole wraz z rodziną. - Myślę, że oni uciekają od tego stołu. W czasie ostatnich rekolekcji duszpasterskich ks. Piotr Morciniec przytaczał dane statystyczne Unii Europejskiej, z których wynika, że u 11-letnich dzieci zaciera się autorytet rodziców. Tworzą się inne - media społecznościowe, internet. To jest taki moment, kiedy dziecko w domu czuje się nieco inaczej. Nie ma się co dziwić, że 16-latek nie lubi świąt.Jednocześnie gość Radia Opole przyznaje, że rozmawiając na ten temat z młodzieżą spotyka się ze skrajnymi wypowiedziami. - Dziewczyna mówi, że razem z rodzicami wyjeżdżają około 100 km do babci, żeby tam spędzić święta w rodzinie, która liczy od 30 do 50 osób. Są i tacy, dla których wigilia, to jedynie bardziej odświętna kolacja, która trwa kilkanaście minut - mówi ks.Łukasz Knosala.

Źródło: radio.opole.pl

Boże Narodzenie. Rodzinne święta Zbigniewa Bońka. "Nie ma nic lepszego"

25.12.2019 8:40

Zbigniew Boniek wigilię spędził w gronie najbliższej rodziny. Prezes PZPN wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcia ze wspólnego świętowania.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub

24.12.2019 20:21

Pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak i jego narzeczona Celia Jaunat wzięli ślub. Para ogłosiła nowinę w wigilijny wieczór za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami