Wiadomości z tagiem Media społecznościowe  RSS
Niecodzienna propozycja dla Gikiewicza. Polak swoim zachowaniem wzbudził podziw firmy ochroniarskiej. Wideo

15.11.2019 7:45


Rafał Gikiewicz po meczu Union - Hertha uspokajał pseudokibiców, którzy wtargnęli na murawę. Wideo szybko obiegło media społecznościowe, a bramkarz stał się bohaterem. Zachowanie Polaka spodobało się jednej z niemieckich firm ochroniarskich, która zaproponowała mu pracę, a dokładniej kontrakt reklamowy.

Źródło: sport.interia.pl

Ukochana Przemysława Salety zdecydowała się na zabieg usunięcia implantów

13.11.2019 9:42

Partnerka Przemysława Salety - Karolina Woźniak, podjęła jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu, o czym poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Kobieta zdecydowała się na operację usunięcia implantów z piersi.

Źródło: sport.onet.pl

Rafał Gikiewicz starł się z pseudokibicami po derbowym meczu. Wideo

02.11.2019 22:12


Union Berlin wygrał z Herthą 1-0 w derbowym meczu Bundesligi. Gospodarze strzelili gola z rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Po ostatnim gwizdku na murawę wkroczyli pseudokibice, z którymi starł się Rafał Gikiewicz. Wideo z tego zdarzenia obiegło media społecznościowe.

Źródło: sport.interia.pl

MMA. Stanowisko FEN w sprawie Grzebyka: Posiada nadal wiążący kontrakt z naszą organizacją

29.10.2019 19:59

Andrzej Grzebyk, który za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o odejściu z FEN, będzie musiał jeszcze poczekać na oficjalne rozwiązanie umowy z dotychczasowym pracodawcą. Według federacji jego kontrakt jest nadal aktualny.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niesamowity popis szwajcarskiego narciarza. Co za równowaga. Wideo

26.10.2019 8:50


Szwajcarski narciarz dowolny Andri Ragettli wykazał się niesamowitymi umiejętnościami i niebywałą równowagą. Film ze swoim wyczynem udostępnił za pomocą mediów społecznościowych.

Źródło: sport.interia.pl

Księżna Kate pierwszy raz zabrała głos w mediach społecznościowych! Udostępniła zdjęcie!

22.10.2019 6:34


Nie jest tajemnicą stwierdzenie, że członkowie rodziny królewskiej muszą dostosować swoje zachowanie do odgórnie przyjętych reguł. Stąd też m.in. próżno szukać typowych instagramowych kont np. księcia Williama (37 l.) czy księżnej Kate (37 l.). Nie oznacza to jednak, że są oni całkowicie odizolowani od mediów społecznościowych. Mało tego, księżna ostatnio zamieściła wymowny post! Jak to możliwe?

Źródło: www.pomponik.pl

McLaren rozstaje się z Petrobrasem

18.10.2019 15:40

Petrobras, będący w 64 procentach własnością brazylijskiego rządu, ogłosił w zeszłym roku, że wraz z początkiem sezonu 2019 zwiąże się z McLarenem w ramach długoterminowego partnerstwa technicznego.
Jednak w maju, za pośrednictwem mediów społecznościowych, prezydent Brazylii Jair Bolsonaro poinformował, że na jego polecenie pierwotnie pięcioletnia umowa ma zostać ...

Źródło: pl.motorsport.com

Życiowa rewolucja u Jennifer Aniston. Gwiazda zadebiutowała na… Instagramie i Facebooku!

16.10.2019 14:18


Poruszenie w świecie mediów społecznościowych. Na rewolucyjną zmianę w życiu zdecydowała się Jennifer Aniston: gwiazda Hollywood dołączyła właśnie do grona użytkowników Instagrama i Facebooka!

Źródło: www.rmf24.pl

W Białymstoku seniorzy będą mogli bezpłatnie nauczyć się, jak obsługiwać media społecznościowe

13.10.2019 14:50


- Rodziny często nie mają czasu na ciągły kontakt ze swoimi rodzicami i dziadkami. Wpadliśmy na pomysł, że skoro nie mają takiego kontaktu telefonicznego, a cały czas przesiadują w mediach społecznościowych, to poduczymy starsze osoby, by mogły korzystać z tych mediów...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Koalicja Obywatelska z rekordowymi wydatkami wyborczymi na Facebooku. „PO odrabia lekcję z 2015 roku”

11.10.2019 21:14

W końcowym okresie tegorocznej kampanii wyborczej do polskiego parlamentu rosną wydatki największych sił politycznych na promocję w mediach społecznościowych. Rekordzistą jest Koalicja Obywatelska, która na reklamy polityczne na Facebooku wydała ponad 1,28 mln złotych. W tym samym czasie PiS zapłaciło na platformie nieco ponad 60 tys. - Partie coraz bardziej doceniają media społecznościowe, a PiS traci powoli wypracowaną przewagę w sieci. PO odrabia lekcję z 2015 roku, ale wciąż ma sporo do zrobienia by dogonić prawicę - oceniają eksperci w rozmowach z Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami