Wiadomości z tagiem Malezja  RSS
Michelisz będzie jeszcze mocniejszy

02.01.2020 20:35

Węgier wywalczył trofeum podczas finałowej rundy sezonu w Malezji, gdzie wygrał jeden z wyścigów, w drugim był ósmy, a w trzecim piąty. Pozwoliło to pokonać drugiego Estebana Guerrieriego o 20 punktów.
- Nie mogę doczekać się, aż znów będę w tej pozycji. Ten tytuł i impuls psychologiczny z nim związany sprawią, że będę jeszcze lepszym kierowcą w kolejnych latach ...

Źródło: pl.motorsport.com

Ale wyprawa! Wietnam, Malezja, Australia, Fidżi, Samoa, Hawaje i Kalifornia z wylotem z Warszawy za 4771 PLN

29.12.2019 9:31

Czy tak wygląda przygoda życia? Okrążcie glob podczas trwającej nieco ponad miesiąc podróży dookoła świata przez kilka kontynentów. Lista miejsc, które odwiedzicie jest naprawdę imponująca. Nie lada gratką są położone na Pacyfiku wyspy Fidżi, Samoa czy też Hawaje.

Źródło: www.fly4free.pl

dziś, 28 gru 14:40 (TVN) - Kobieta na krańcu świata

28.12.2019 5:03


Martyna odwiedza Malezję. Tam spotyka się z członkami społeczności Badjao. Według legend ich przodkowie posiadali skrzela. Ludzie ci potrafią na jednym...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Gasly chce zostać mistrzem świata

27.12.2019 17:41

W ciągu nieco ponad dwóch sezonów, podczas których zaliczył 47 grand prix, Gasly doświadczył wielu sytuacji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, które ukształtowały jego osobę.
Starty w Formule 1 rozpoczął w 2017 roku. W Toro Rosso, od GP Malezji, zajął miejsce Daniiła Kwiata. Spisywał się wystarczająco dobrze i pozostał w STR na pełny sezon 2018.
Tegoroczne ...

Źródło: pl.motorsport.com

Chiny wpadły w pułapkę średniego rozwoju. Ten kraj miał przed sobą dwie drogi rozwoju [ROZMOWA z Salvatorem Babonesem]

23.12.2019 7:02

Chińska ścieżka rozwoju jest atrakcyjna jedynie dla biednych państw, których rola w światowej gospodarce jest marginalna. Podobnie było z ZSRR. Kuba mogła być pod sowieckim wpływem, ale Meksyk – nie. Chinami może inspirować się Korea Północna, ale już nie Wietnam czy Malezja.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Iannone czeka na wyniki

19.12.2019 22:00

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa ogłosiła we wtorek, że w organizmie jeźdźca Aprilii wykryto niedozwoloną substancję. Włoch został poddany kontroli podczas listopadowego Grand Prix Malezji.
Czytaj również:
Iannone zawieszony
Iannone pozostaje spokojny
Iannone skorzystał z przysługującego mu prawa i poprosił o analizę próbki B. Wyniki będą znane ...

Źródło: pl.motorsport.com

Sb, 28 gru 14:40 (TVN) - Kobieta na krańcu świata

19.12.2019 0:07


Martyna odwiedza Malezję. Tam spotyka się z członkami społeczności Badjao. Według legend ich przodkowie posiadali skrzela. Ludzie ci potrafią na jednym...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Dumny Michelisz

17.12.2019 21:21

Michelisz przypieczętował tytuł podczas końcowej rundy w Malezji. Trzy wyścigi odbyły się jednego dnia na torze w Sepang.
Prowadzenie w pucharze powiększył już w piątek po zdobyciu pole position. Ważniejsza była jednak wygrana, w dominującym stylu, w pierwszym wyścigu. Esteban Guerrieri triumfował w drugim wyścigu w Sepang i przed decydującym starciem tracił 10 punktów do ...

Źródło: pl.motorsport.com

Iannone pozostaje spokojny

17.12.2019 16:02

We wtorek Międzynarodowa Federacja Motocyklowa poinformowała, że próbka pobrana w trakcie Grand Prix Malezji dała wynik pozytywny. W moczu wykryto obecność sterydów anabolicznych i motocyklista Aprilii został zawieszony.
Iannone napisał, że nie dostał jeszcze żadnego oficjalnego potwierdzenia ze strony FIM.
- Jestem całkowicie spokojny i o to samo apeluję do swoich kibiców ...

Źródło: pl.motorsport.com

MotoGP: Andrea Iannone zawieszony przez FIM za doping!

17.12.2019 11:57

Federacja FIM poinformowała, że w próbce moczu pobranej od Andrei Iannone przed GP Malezji odkryto niedozwoloną substancję, znajdującą się na liście organizacji WADA, zajmującej się walką z dopingiem. W związku z tym od dziś do odwołania włoski zawodnik Aprilii będzie zawieszony we wszelkich motocyklowych aktywnościach, związanych z udziałem w MotoGP!

Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami