Wiadomości z tagiem Legia  RSS
Stal demoluje Legię – Jarosław Mokros z rekordem punktowym

04.01.2020 16:54

BM Slam Stal nie dała szans słabiutkiej Legii i wygrała w Warszawie 104:75. Świetny występ zaliczył Jay Threatt, który skończył to spotkanie z 14 asystami. Jarosław Mokros ustanowił rekord swojej kariery zdobywając 24 punkty.

Źródło: polskikosz.pl

Najlepsi sportowcy 2019 r. wg. Interii: Zmarzlik, Fajdek, Lewandowski

04.01.2020 8:20


Koledzy z "Przeglądu Sportowego" poprosili nas o wzięcie udziału w 85. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2019 r. Dział sportowy Interii kolegialnie dokonał wyboru. Palmę pierwszeństwa przyznaliśmy Bartoszowi Zmarzlikowi, który o szprychę motoru wyprzedził Pawła Fajdka. Robert Lewandowski może się czuć skrzywdzony trzecim miejscem, ale takie są prawa demokracji.

Źródło: sport.interia.pl

Transfery. PKO Ekstraklasa. Media: Igor Angulo nie trafi do Legii Warszawa

04.01.2020 7:26

W zimowym oknie transferowym Legia Warszawa będzie chciała pozyskać nowego napastnika w przypadku odejścia Jarosława Niezgody. Nowym snajperem lidera PKO Ekstraklasy nie zostanie jednak Igor Angulo, król strzelców ostatniego sezonu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Transfery. PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa chce wzmocnić skład. Damian Szymański może wrócić do Polski

03.01.2020 20:17

Karuzela transferowa kręci się w najlepsze. Legia Warszawa chce wzmocnić kadrę i wywalczyć kolejne mistrzostwo Polski. W tym ma pomóc Damian Szymański, który jest piłkarzem Achmata Grozny. Klub ze stolicy planuje go wypożyczyć.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Legia Warszawa może wypożyczyć Damiana Szymańskiego

03.01.2020 19:11

W Legii liczba Szymańskich musi się zgadzać. Pół roku temu ze stołecznym klubem pożegnał się Sebastian Szymański, na którym wicemistrzowie Polski zarobili potężne jak na polskie warunki pieniądze – 5,5 miliona euro. Tyle za pomocnika zapłacili Rosjanie z Dynamo Moskwa. Ale jest wielce prawdopodobne, że wkrótce w barwach stołecznej jedenastki występy rozpocznie Szymański, lecz Damian. Ma on obrać kierunek przeciwny od Sebastiana i z Rosji przeprowadzić się do Polski.

Źródło: sport.onet.pl

Transfery. Kto do Legii za Niezgodę? Trwają przymiarki: Angulo, Świerczok

03.01.2020 14:45

Legia Warszawa bardzo intensywnie bada rynek pod kątem znalezienia nowego napastnika, który mógłby ewentualnie zastąpić Jarosława Niezgodę. Na celowniku wicemistrzów Polski są m.in. Igor Angulo i Jakub Świerczok.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Legia Warszawa. Najlepszy strzelec Ekstraklasy odejdzie do MLS?

03.01.2020 14:20


Jarosław Niezgoda jest bliski przejścia do klubu amerykańskiej MLS. Przedstawiciele Portland Timbers mają wkrótce przyjechać do Warszawy negocjować transfer.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami