Wiadomości z tagiem Księżyc  RSS
Meghan Markle pokazała swoje prawdziwe oblicze! Nie ma już wątpliwości!

04.01.2020 5:30


Meghan Markle (38 l.) odkąd pojawiła się na królewskim dworze, jest pod wieczną obserwacją. Wszyscy wnikliwie analizują jej zachowanie, a także mimikę twarzy. Biorąc pod uwagę fakt, że z zawodu jest ona aktorką, rozszyfrowanie jej "prawdziwej twarzy" nie było łatwe. Jaka więc jest tak naprawdę księżna Sussex?

Źródło: www.pomponik.pl

Księżna, kochanka króla i nałożnica rosyjskiego agenta

03.01.2020 17:00

Gdyby ktoś chciał i potrafił zrobić film, który pokazywałby oryginalność polskiej historii w sposób atrakcyjny i zrozumiały dla Hollywood, powinien przyjrzeć się bliżej księżnej Izabeli Czartoryskiej – jednej z najbardziej fascynujących kobiet w dziejach naszego kraju. Jej biografia byłaby wyzwaniem dla oscarowych reżyserów i charyzmatycznych aktorek.

Źródło: www.rp.pl

I liga. Rawlplug Sokół Łańcut powalczy o dublet i awans w tabeli. Rywalem rewelacyjny Księżak Łowicz

03.01.2020 16:54

I-ligowi koszykarze wracają do gry po świątecznej przerwie. W 16. kolejce najciekawiej zapowiada się pojedynek Rawlplug Sokoła Łańcut z Księżakiem Łowicz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Tato, kocham Cię jak stąd do Księżyca". Syn strażaka dostał jego pośmiertny medal

02.01.2020 20:09


19-miesięczny Harvey otrzymał medal, nadany pośmiertnie jego tacie – strażakowi, który stracił życie walcząc z pożarami buszu w Australii. Wzruszające zdjęcia z pogrzebu obiegły cały świat. Na jednym z nich widać kubek postawiony na trumnie 32-letniego Geoffrey’a Keatona, a na nim napis: "Tatusiu, kocham Cię jak stąd do Księżyca i z powrotem".

Źródło: www.rmf24.pl

Mapy Google z nadprzestrzenią. Nowy efekt w przeglądarce jak z Gwiezdnych Wojen

02.01.2020 11:32

Ciekawy nowy smaczek w Mapach Google. Firma z Mountain View udostępnia nie tylko mapy Ziemi, ale też kilku planet i księżyców z Układu Słonecznego. Do tej pory przełączanie nie wyróżniało się niczym szczególnym. Niedawno dodano znany z filmów efekt. Wchodzeniu w nadprzestrzeń znaną też jako hiperprzestrzeń towarzyszył obraz wielu zbiegających się linii stworzonych z początkowo widzianych&...

Źródło: feedproxy.google.com

Cz, 9 sty 21:40 (HBO) - Sonata Księżycowa. Głuchota w trzech częściach

31.12.2019 0:06


Dokument przedstawia losy jedenastolatka, którego pasjonuje gra na pianinie. Chłopiec, podobnie, jak jego starzejący się dziadkowie, jest głuchy. Poświęca

Tagi: Księżyc
Źródło: teletydzien.interia.pl

Cz, 2 sty 17:00 (Ale kino+) - Ciemna strona Księżyca

30.12.2019 17:46


Film ukazuje sensacyjne fakty dotyczące historycznego lądowania Amerykanów na Księżycu w lipcu 1969. Loty kosmiczne były wówczas częścią zimnej wojny...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Księża z zakazem wypowiadania się w mediach. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: "To jest fatalne"

20.12.2019 16:58

- Brat z bratem rozmawia, a nie wysyła na niego urzędnika - komentuje zakaz "aktywności medialnej" wobec 2 księży Tadeusz Isakowicz-Zaleski....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kardynał od spraw trudnych

20.12.2019 12:12

Jałmużnik papieski nie był dotychczas najważniejszym dostojnikiem watykańskim. Do czasu kardynała Konrada Krajewskiego. Polski duchowny powołany przez papieża Franciszka stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych księży w otoczeniu Ojca Świętego.

Źródło: podroze.onet.pl

PKO Ekstraklasa. Lechia Gdańsk uruchomiła plan awaryjny. "Problem utraty płynności finansowej nie wziął się z księżyca"

20.12.2019 5:45

Lechia Gdańsk od kilku miesięcy nie płaci swoim piłkarzom. Prezes Adam Mandziara uspokoił zawodników i zapewnił, że klub uruchomił plan awaryjny. Lechia ma pożyczyć pieniądze od właściciela i spłacić zaległości.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami