Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Na ile bezpieczne było Winobranie 2019?

16.09.2019 12:17


24 zatrzymane osoby i ponad 700 interwencji to policyjny bilans tegorocznego Winobrania. Przez całe 9 dni patrole pilnowały bezpieczeństwa i porządku na ulicach Zielonej Góry. Nie obyło się bez zdarzeń związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscach publicznych. Policjanci przypominają, że święto wina nie zwalnia nas z przestrzegania przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Wiele interwencji … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Printbox wprowadza się do V.Offices

16.09.2019 12:02

Printbox, zajmujący się dostarczaniem oprogramowania dla internetowych drukarni, wynajął blisko 1 000 mkw. powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu V.Offices. Firma wprowadzi się do swojej nowej siedziby w styczniu 2020 roku. W procesie poszukiwania nowego biura i negocjowania warunków najmu Printbox doradzali eksperci JLL.

Tagi: Internet
Źródło: www.propertynews.pl

Kto daje najszybszy internet mobilny? Porównanie Orange, Plus, T-Mobile, Play

16.09.2019 11:54


Po wielu miesiącach dominacji T-Mobile, w sierpniu zmienił się lider w rankingu najszybszego internetu mobilnego w technologii LTE. Średnia prędkość internetu wzrosła w przypadku czterech największych operatorów działających w Polsce – donosi portal RFBenchmark.pl.

Źródło: www.bankier.pl

Windows 10 ma problem z Wi-Fi i połączeniem LAN. Powodem najnowsza aktualizacja

16.09.2019 11:52

Użytkownicy Windows 10 mogą doświadczać problemów z działaniem Wi-Fi i internetu, także przez Ethernet. Kłopotliwa okazuje się ostatnia aktualizacja zbiorcza KB4515384, po której część komputerów niepoprawnie obsługuje połączenia. Na problem zwraca uwagę serwis Windows Latest. Jak się okazuje, po zainstalowaniu aktualizacji, niektóre sprzęty nie pozwalają korzystać z internetu – karty sieciowe&...

Źródło: feedproxy.google.com

Rzecznik dyscyplinarny sędziów zajął się sprawą sędziego Jarosława Dudzicza

16.09.2019 11:42


Rzecznik dyscyplinarny sędziów zajął się wyjaśnianiem sprawy członka Krajowej Rady Sądownictwa Jarosława Dudzicza. Ma to związek z medialnymi doniesieniami o antysemickich wpisach, które miał umieszczać w internecie Dudzicz. Rzecznik chce ustalić, czy zachowanie sędziego Dudzicza uchybiło godności urzędu.

Tagi: Internet
Źródło: www.rmf24.pl

Awaria w Nest Banku

16.09.2019 11:29


Utrudnione korzystanie z systemów bankowości internetowej i mobilnej - to problemy, z jakimi w poniedziałek rano muszą się zmierzyć klienci Nest Banku. Sygnał w tej sprawie otrzymaliśmy od jednego z czytelników.

Tagi: Internet
Źródło: www.bankier.pl

Awaria w Nest Banku

16.09.2019 11:29


Utrudnione korzystanie z systemów bankowości internetowej i mobilnej - to problemy, z jakimi w poniedziałek rano muszą się zmierzyć klienci Nest Banku. Sygnał w tej sprawie otrzymaliśmy od jednego z czytelników.

Tagi: Internet
Źródło: www.bankier.pl

Antysemickie wpisy sędziego Dudzicza. Rzecznik dyscyplinarny podjął pierwsze kroki

16.09.2019 11:02


Rzecznik dyscyplinarny sędziów podjął wstępne czynności wyjaśniające w związku z doniesieniami o antysemickich wpisach, które miał umieszczać w internecie członek Krajowej Rady Sądownictwa Jarosław Dudzicz.

Tagi: Internet
Źródło: fakty.interia.pl

Szkolenie na żurawie wieżowe (dźwigi)

16.09.2019 10:21

Na podstawie programu zatwierdzonego przez Urząd Dozoru Technicznego zajmujemy się prowadzeniem szkolenia na operatorów żurawi wieżowych w kat. IŻ. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej oraz kończy egzaminem państwowym przed komisją UDT. Uprawnienia na dźwigi są wydawane w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT, są ważne bezterminowo i uprawniają do obsługi maszyn tego typu w kat. IŻ. Nasza placówka jest uznanym Ośrodkiem Kształcenia Zawodowego operującym na terenie całej Polski. Kontakt z biurem uzyskacie państwo na naszej stronie internetowej kursy-wielun.pl bądź dzwoniąc pod numer telefonu 504 556 709. Tam też udzielamy aktualnych informacji o mieście w którym prowadzone jest szkolenie, terminie w jakim szkolenie odbędzie się w twoim mieście oraz bieżącej cenie szkolenia.

Tagi: Internet, Peru
Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami