Wiadomości z tagiem Hotele  RSS
3* hotel Pałac Lacon ze śniadaniami za 220 PLN/pokój

15.10.2019 21:59

(Aktualizacja) Wybierzcie się na weekend lub dłuższy pobyt do 3* hotelu w zabytkowym pałacu. Do wyboru macie bardzo dużo terminów, począwszy od dzisiaj aż do grudnia.

Tagi: Hotele, Wybory
Źródło: www.fly4free.pl

Tygodniowe all inclusive w 5* hotelu w Egipcie za 1594 PLN. Wylot z Warszawy

15.10.2019 21:11

(Aktualizacja) Gdy jesienno-zimowa aura rozgości się u nas na dobre - wy ucieknijcie do słonecznego Egiptu. Czeka tam na was 5* hotel z wygodną formą wyżywienia all inclusive.

Źródło: www.fly4free.pl

Kucharz

15.10.2019 15:25

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. * Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta prowadzącego uznany i ceniony przez gości kompleks hotelowo-wypoczynkowy poszukuje kandydatów na stanowisko: KUCHARZ Nr ref.: KUCHARZ/JZ/2019 Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój Rodzaj pracy: praca stała lub tymczasowa Zadania na danym stanowisku: - Przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami. - Estetyczne oraz prawidłowe wydawanie potraw i dań. - Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. Wymagania: - Punktualność. - Umiejętność pracy w zespole. - Dobra organizacja czasu pracy. - Chęć tworzenia nowych dań. Oferujemy: - Elastyczność zatrudnienia – praca stała lub tymczasowa. - Pracę w zespole młodych i ambitnych osób. - Atrakcyjne warunki zatrudnienia. - Pracę w stabilnym i prestiżowym hotelu. - Miejsce zatrudnienia blisko centrum miasta. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Kaczyńskich 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych; 2) administrator nie ma obowiązku powoływania inspektora danych osobowych; 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom; 4) podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. 5) posiada Pani/Pan prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. 6) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, 7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy. 8) W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Business Solutions prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@select-hr.pl PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZAPOZNANIEM SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kierownik ds. Sprzedaży w Hotelu (k/m)

15.10.2019 14:08

Orbis S.A.
SOFITEL GRAND SOPOT TWOJA MISJA W swojej pracy dołożysz wszelkich starań i zaangażowania oraz dotychczasowego
Lokalizacja: pomorskie, Sopot
Obszar zawodowy: Turystyka / Hotelarstwo

Źródło: www.praca.pl

Odwiedź Perłę Beskidów Wisłę - specjalne pakiety dla rodzin z dziećmi [OFERTA DNIA]

15.10.2019 12:53

Oferta Dnia z Onet w Hotelu Wisła Premium w Wiśle jest dostępna już od 169 zł dla dwóch osób za dobę ze śniadaniem i obiadokolacją. Specjalna oferta obowiązuje dla użytkowników Onetu tylko przez 24 godziny (od godz. 14.00, 16 października do godz. 14.00, 17 października). Sprawdź szczegóły i skorzystaj z oferty za pośrednictwem poniższego artykułu.

Źródło: podroze.onet.pl

Ewakuacja przed zimą! Na tych wyspach lato trwa przez cały rok

15.10.2019 6:43

Słońce, morze, plaże, urocze domki i hotele, z bezpośrednim wejściem prosto do turkusowej wody. Brzmi jak marzenie? Tak, ale zdecydowanie do spełnienia! W porze jesienno-zimowej każdego kusi wizja pewnej pogody i wrażeń. Nie ma co zwlekać, ba - nawet najbardziej egzotyczne kierunki stają się coraz bardziej dostępne. W naszym zestawieniu znajdziecie wyspy, na których lato trwa przez cały rok.

Tagi: Hotele, Lato
Źródło: podroze.onet.pl

jutro, 15 paź 13:10 (HBO) - Hotel Transylwania 3

14.10.2019 15:55


Dracula wyrusza wraz rodziną w wakacyjny rejs luksusowym statkiem. Poznaje kapitan Ericę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Nie ma...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Sylwester all inclusive: 5* hotel w Turcji za 1896 PLN. Wylot z 2 miast

14.10.2019 11:15

Szukacie pomysłu jak spędzić tegorocznego Sylwestra? Sprawdźcie moją propozycję wypoczynku na tureckiej riwierze w opcji all inclusive!

Źródło: www.fly4free.pl

Monika Szarejko i Tadeusz Wojnarski o wystawie w Muzeum Pamięci Sybiru

13.10.2019 21:14


Przy ulicy Traugutta 3 - przed 1918 był budynek sztabu koszar 64 Kazańskiego Pułku Piechoty. Teraz jest tam hotel. A w nim wystawa niezwykłego artysty, o tym już za chwilę.
"Tadeusz Wojnarski - żołnierz i artysta" - wystawę pod tym tytułem Muzeum pamięci...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Sri Lanka na 7 dni za 2672 PLN. PLL LOT z Krakowa i 4* hotel przy plaży

13.10.2019 9:27

(Aktualizacja) Góry, wodospady, pola ryżowe, wszechobecna dżungla, znana i lubiana na całym świecie herbata. To tylko wybrane atrakcje tej pięknej wyspy!

Źródło: www.fly4free.pl

reklama
Kontakt z nami