Wiadomości z tagiem Handel  RSS
Gliwice: Pracownicy PSA Manufacturing Poland zatrudnieni na takich samych zasadach jak w Oplu

20.11.2019 23:37


Pracownicy nowej spółki PSA Manufacturing Poland, zatrudnieni w Gliwicach przy przygotowaniach do uruchomienia produkcji dużych samochodów dostawczych Grupy PSA, pracują na takich samych zasadach jak wcześniej w fabryce Opla – wynika z informacji spółki. ​Władze firmy odniosły się w ten sposób do środowych doniesień niemieckiego dziennika ekonomicznego Handelsblatt.

Źródło: www.rmf24.pl

Startuje 321sprzedane.pl, nowy serwis handlu używanymi autami ze wsparciem Grupy OLX. „Na początek w Warszawie”

20.11.2019 21:00

Pod koniec listopada wystartuje 321sprzedane.pl, nowa platforma handlu używanymi samochodami. Według zapowiedzi serwis będzie działać inaczej niż znane dotychczas rozwiązania - jego operatorem jest Frontier Car Group, w którą niedawno 400 mln dolarów zainwestowała należąca do Naspersa Grupa OLX. - Pierwszy punkt obsługi i wyceny pojazdów zostanie otwarty w Warszawie, do wiosny w stolicy będzie około siedmiu takich stacji - zapowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Alex Kartsel, szef 321sprzedane.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Handelsblatt": Czarne chmury gromadzą się nad fabryką Opla w Gliwicach

20.11.2019 15:03


O kontrowersyjnych planach szefa koncernu motoryzacyjnego PSA wobec fabryki Opla w Gliwicach donosi niemiecki dziennik ekonomiczny "Handelsblatt". Według gazety, Carlosa Tavares stosuje triki, by zmniejszyć w gliwickim zakładzie zatrudnienie i obniżyć pensje.

Źródło: www.rmf24.pl

Czarne chmury nad fabryką Opla w Gliwicach?

20.11.2019 14:12


Niemiecki dziennik ekonomiczny "Handelsblatt" z niepokojem komentuje plany szefa koncernu motoryzacyjnego PSA Carlosa Tavaresa wobec fabryki Opla w Gliwicach. Według gazety Tavares stosuje kontrowersyjne triki, żeby zmniejszyć zatrudnienie i obniżyć pensje.

Źródło: www.bankier.pl

Młodszy Specjalista w Dziale Kontroli Jakości

20.11.2019 13:06

Carrefour Polska Sp. z o.o.
pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy, stabilne zatrudnienie w
Lokalizacja: śląskie, Będzin
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Źródło: www.praca.pl

„Handelsblatt” o cięciach w fabryce Opla w Gliwicach

20.11.2019 12:57


Zamiary szefa koncernu PSA „wykraczają poza wyobrażenia wielu ekspertów z branży motoryzacyjnej” - pisze niemiecki dziennik.

Źródło: praca.interia.pl

Huawei otrzymuje przedłużenie tymczasowej licencji na handel z amerykańskimi firmami

20.11.2019 11:42

Wojny handlowej ciąg dalszy. W sieci już od kilku miesięcy mówi się o konflikcie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami, którego ofiarą pada... Huawei. Na skutek sporu Amerykanie nałożyli na firmę blokadę, przez którą nie może ona swobodnie kupować produktów lokalnych przedsiębiorstw. To duży problem dla koncernu, który jest jednym z największych dostawców elektroniki na świecie.

Źródło: pclab.pl

Zakaz handlu w niedziele do likwidacji? Zmiany w prawie! W miejscowościach turystycznych sklepy będą otwarte we wszystkie niedziele?

20.11.2019 11:30


Zakaz handlu w niedzielę: jakie zmiany proponuje rząd PiS? Ustawa ograniczająca handel w niedzielę obowiązuje od marca 2018 roku. Od stycznia ubiegłego roku zakupy można robić wyłącznie w ostatnią niedzielę miesiąca. Wiceminister pracy chce wprowadzić wyjątki. Zwolnione z zakazu handlu w niedzielę miałyby być miejscowości turystyczne. W krajach tj. Austria czy Francja w niektórych miesiącach […]

Źródło: wiadomosci.com

Zakaz handlu przejdzie rewolucję. Zakupy po 14 zakazane, a niedziela handlowa wyjątkiem?

20.11.2019 10:55

Od nowego roku czekają nas poważne zmiany w zakazie handlu. Zabronione będą zakupy po godzinie 14, a zakupy zrobimy tylko w kilka niedziel...

Tagi: Handel, Hanoi
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Trudno mówić o recesji, gdy handel jest na górce

20.11.2019 9:44


Słowo „recesja” w odniesieniu do różnych europejskich gospodarek pojawiało się w minionym roku wielokrotnie. Ale jeżeli odpowiednią definicją recesji jest „znaczny spadek aktywności gospodarczej, rozłożony na całą gospodarkę”*, to Europa jest od takiej recesji bardzo daleko.

Tagi: Handel, Europa
Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami