Wiadomości z tagiem Grzegorz Schetyna  RSS
Grzegorz Schetyna wspiera Tomasza Siemoniaka w wyborach na przewodniczącego PO

04.01.2020 17:42


Tomasz Siemoniak jako przewodniczący PO daje gwarancję zarówno kontynuacji jak i nowego otwarcia, a to jest dzisiaj potrzebne Platformie - ocenił w Świdnicy obecny szef PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna o Siemoniaku: Daje gwarancję nowego otwarcia

04.01.2020 17:21


Zdaniem obecnego szef Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny, Tomasz Siemoniak jako przewodniczący PO daje gwarancję zarówno kontynuacji jak i nowego otwarcia. To – jak stwierdził - jest dzisiaj potrzebne Platformie. W piątek Schetyna poinformował, że nie będzie się ponownie ubiegał o funkcję szefa partii. Na to stanowisko rekomendował obecnego wiceprzewodniczącego PO Tomasza Siemoniaka.

"Nigdy nie będzie liderem". Tak Grzegorz Schetyna mówił o Tomaszu Siemoniaku

04.01.2020 10:31

Grzegorz Schetyna poparł w piątek Tomasza Siemoniaka w walce o fotel lidera PO. A co mówił o koledze z partii jeszcze kilka lat temu? - Ja się...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Platforma wybiera szefa. Liderzy bydgoskich struktur wsparli Borysa Budkę

03.01.2020 21:36

Grzegorz Schetyna nie będzie już szefem Platformy Obywatelskiej. W piątek podjął decyzję o niekandydowaniu na to stanowisko w nadchodzących wyborach. Tymczasem jeden z kandydatów na to stanowisko przyjechał w piątek do Bydgoszczy. Były minister sprawiedliwości, a w tej kadencji szef […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Joanna Mucha: Schetyna podjął dobrą decyzję

03.01.2020 21:21


Grzegorz Schetyna wie, że potrzebne są zmiany w PO. Podjął dobrą decyzję - powiedziała w piątek ubiegająca się o fotel szefa PO Joanna Mucha (PO). Zastrzegła, że Schetyna ma wiele zasług; m.in. utrzymanie PO jako największej partii opozycyjnej przez "cztery bardzo ciężkie lata".

Źródło: fakty.interia.pl

Grzegorz Schetyna rezygnuje z kierowania PO

03.01.2020 19:11


"Po 4 latach trudnej pracy zostawiam PO, zamykam ten etap; najlepszym kandydatem dla PO w następnej kadencji przewodniczącego będzie Tomasz Siemoniak" - powiedział na konferencji prasowej Grzegorz Schetyna.

Źródło: www.rmf24.pl

Schetyna nie startuje. Cymański: Szlag by trafił

03.01.2020 19:02

- Co oni robią? Czy oni rozum postradali? Przecież on im zapewnił dobry wynik, Senat odbił. Przecież chwalili go - powiedział poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański, w TVN24 komentując fakt, że Grzegorz Schetyna nie wystartuje w wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej.

Grzegorz Schetyna zastąpi Kidawę-Błońską? Jadwiga Staniszkis: może będzie kandydował

03.01.2020 18:55

To byłby cios dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. A jednak zdaniem Jadwigi Staniszkis możemy się go spodziewać. Socjolog uważa, że Grzegorz Schetyna...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami