Wiadomości z tagiem Filmy  RSS
Najczęściej zawodzące auta w wieku od 3 do 5 lat. Ranking ADAC 2019

22.07.2019 14:06

Najnowsze informacje dotyczące motoryzacji - premiery, galerie, filmy i testy samochodów. Bądź na bieżąco dzięki portalowi motoryzacyjnemu moto.wp.pl

Tagi: Filmy
Źródło: moto.wp.pl

Czy żyjemy w symulacji?

22.07.2019 14:01

Ostatnio w mediach dużo się pisało o rocznicy filmów, które po części zmieniały moje życie jak byłem jeszcze dzieckiem. Mowa oczywiście o trylogii Matrix. Koncepcja przedstawiona w tym dziele kinematografii nie da się ukryć zmusza do myślenia. Czy życie jest prawdziwe? Być może jesteśmy częścią jakiegoś eksperymentu, może symulacją? Sami przecież też symulujemy różne rzeczy w grach w sztucznej inteligencji itp.

Tagi: Filmy, Intel
Źródło: pclab.pl

Co nowego na Netflix

22.07.2019 12:40

Przyglądamy się nowościom dostępnym w usłudze Netflix w języku polskim. Podsumowujemy najciekawsze premiery ostatnich tygodni - zarówno fabularne, jak i dokumentalne. Oto najnowsze seriale, filmy i animacje z lektorem, napisami i dubbingiem.

Tagi: Filmy, Netflix
Źródło: www.benchmark.pl

Odnaleziono miejsce urodzenia św. Piotra Apostoła?

22.07.2019 12:12

Podczas prac wykopaliskowych w Al-Araj nad Jeziorem Galilejskim na północy Izraela archeolodzy odkryli prawdopodobne miejsce narodzin Apostoła Narodów, św. Piotra. Tezę, że Al-Araj to antyczne miasta Betsaida i Julias, a zatem miejsce narodzin apostołów Piotra, Filipa i Andrzeja, potwierdza znalezienie dużego kościoła bizantyjskiego obok pozostałości osiedla z czasów rzymskich. Poinformował o tym nowojorski ośrodek Center for the Study of Ancient Judaism and Christian Origins" (CSAJCO ) uczestniczący w pracach wykopaliskowych.

Źródło: nauka.wiara.pl

„Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia” na Placu Litewskim - fotorelacja z wydarzenia

22.07.2019 12:00

W sobotę (20 lipca) za sprawą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej mieszkańcy Lublina oraz turyści dostali potężną dawkę arcydzieł polskiej kinematografii. Uczestnicy wydarzenia obejrzeli m.in. „Rysopis”…

Tagi: Lublin, Filmy
Źródło: www.lubelska.tv

"Pół wieku poezji później", czyli "Wiedźmin" za pieniądze fanów

22.07.2019 11:44


"Zapachniało powiewem jesieni", a raczej wspomnień. Fani powieści Sapkowskiego zdecydowali się sami nakręcić film o perypetiach wiedźmina, ale nie Geralta. Patrząc na zwiastun, "Pół wieku poezji później" wygląda obiecująco.

Źródło: www.bankier.pl

"Czwarta faza" Marvela będzie krótka

22.07.2019 11:41

Kevin Feige, szef Marvel Studios, zdradził, że "czwarta faza" kinowego uniwersum Marvela potrwa jedynie dwa lata i obejmie wszystkie ogłoszone właśnie tytuły, które trafią do kin w 2020 i 2021 roku. To kompletna faza czwarta. Choć sądząc po moim ogłoszeniu trzeciej fazy sprzed pięciu lat, niektóre rzeczy mogą się zmienić. Wystarczy zobaczyć, jakie filmy zapowiadałem wówczas (m.in. "Ihumans",

Tagi: Filmy
Źródło: www.filmweb.pl

Sztafeta pokoleń - dwa motocykle Kawasaki w nowej części "Top Gun"

22.07.2019 11:09

Hollywoodzki film akcji o przygodach młodych pilotów myśliwców to ważny element świadomości wszystkich dorastających w latach 80 i 90. Za rok do kin wejdzie druga część kultowego “Top Gun" i ponownie obok wspaniałych samolotów zobaczymy szybkie motocykle.

Źródło: www.scigacz.pl

QUIZ: Który film powinieneś obejrzeć w Cinema City tego lata

22.07.2019 10:37

Niesamowite efekty specjalne, nieprzewidywalne zwroty akcji czy wybitne aktorstwo? Niezależnie od tego, czego zwykle szukasz w kinie, wśród tegorocznych letnich premier znajdziesz coś dla siebie. Razem z Cinema City zapraszamy do udziału w QUIZIE, który podpowie Wam, który z filmowych hitów tego lata będzie dla Was najlepszy. Przypominamy również o trwającej wakacyjnej promocji "Jest bilet,

Tagi: Filmy
Źródło: www.filmweb.pl

Odzyskiwanie danych Targówek Białołęka

22.07.2019 0:40

Odzyskujemy dane po sformatowaniu, infekcji wirusowej, usunięciu partycji, przypadkowym, upadku urządzenia, opróżnieniu kosza, całkowitemu skasowaniu i licznych innych sytuacjach utraty danych (dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy i inne..) Odzyskujemy dane z uszkodzonych komputerów, laptopów. Dane po odzysku nagrywamy na nośniki dostarczone przez klienta lub na płyty CD, DVD lub USB. Wykonujemy:odzyskiwanie danych: - odzyskiwanie danych z dysków twardych IDE ( ATA ), SATA, ZIF, SCSI, SSD, 2,5", 3,5" - odzyskiwanie danych z pendrive, - odzyskiwanie danych z kart pamięci oraz z aparatów fotograficznych MMC, CD, MC, CF, MS, SD - odzyskiwanie danych z kamer cyfrowych - odzyskiwanie poczty email oraz innych nośników. Wykonujemy również kasowanie bezpowrotne wszelkich danych. Zapewniamy poufność powierzonych nam danych. Ogłoszenia osób nie podające swojej siedziby firmy, adresu zarejestrowanej działalności, reklamujące się w ogłoszeniach. Mogą być oszustami czyhającymi na klientów niskimi cenami ofert. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności. Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usług a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić Wasze dobro kosztem własnego niedbalstwa i brakiem profesjonalizmu. Jeśli Państwo mając na uwadze swoje dobro, zdecydujecie się na naprawę swojego sprzętu, zapraszamy do kontaktu.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami