Wiadomości z tagiem Filmy  RSS
Biura pod specjalnym nadzorem

16.09.2019 12:13

Jeszcze kilkanaście lat temu oglądając film Briana de Palmy „Mission Impossible”, w którym pewne pomieszczenia zabezpieczone są skanem tęczówki oka, klasyfikowaliśmy takie rozwiązanie jako science fiction. W ciągu kilku lat weszły one jednak do realnego zastosowania. Sforsowanie ich to ciągle misja niemożliwa do wykonania. Tego typu zabezpieczenia stosowane są m.in. w bankach, giełdach czy funduszach inwestycyjnych zarządzających dużym kapitałem.

Tagi: Filmy, Ciąża
Źródło: www.propertynews.pl

WFF 2019: Tytuły w Konkursie Filmów Krótkometrażowych

16.09.2019 11:39

Przedstawiamy filmy zaproszone do wzięcia udziału w Konkursie Filmów Krótkometrażowych. Przypominamy, że zwycięzcy mogą ubiegać się o Oscarowe nominacje w kategoriach Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy, Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy, Najlepszy Dokumentalny Film Krótkometrażowy, a także Short Grand Prix. PROGRAM 1 W porządku / Fine / Beseder Gamur reż. Maya Yadlin, Izrael 2019,

Źródło: www.filmweb.pl

Amerykańskie myśliwce nad kieleckim niebem [WIDEO]

16.09.2019 10:28

Wyjątkowe wideo zostało opublikowane na portalu YouTube. To krótki film nakręcony z kokpitu pilota amerykańskiego samolotu F-15 podczas lotu nad Polską i Kielcami.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Odkurzacz z filtracją cyklonową, turbina z bypass to po co HEPA?

16.09.2019 9:03

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, po co jest stosowany odwrócony worek albo filtr HEPA na wylocie z odkurzacza, skoro silnik chłodzi się czystym...

Źródło: forum.muratordom.pl

Kreatywne warsztaty Offowe w Końskich. Rozpoczęły się zapisy [PROGRAM]

16.09.2019 7:28

Rozpoczęły się zapisy na kreatywne warsztaty w ramach 2. Koneckiego Festiwalu Offowego, który odbędzie się 28-29 września w Domu Kultury w Końskich. Będzie można zobaczyć jak powstaje film, uszyć torebkę czy zaprojektować koszulkę.

Tagi: Filmy
Źródło: www.radio.kielce.pl

10 motocyklowych sytuacji, w które nikt by nie uwierzył, gdyby nie kamerka

15.09.2019 21:07

Chociaż te filmy wyglądają jak fotomontaż albo jak sceny odgrywane przez kaskaderów, to przedstawione na nich sytuacje wydarzyły się naprawdę.

Tagi: Filmy
Źródło: www.scigacz.pl

Siostry z Broniszewic wybudowały "Dom Chłopaków". Teraz zbierają na remont elewacji zabytkowego pałacu

15.09.2019 14:15

O niezwykłym "Domu Chłopaków" w Broniszewicach pod Pleszewem dowiedziała się cała Polska, po tym jak zabawny filmik nagrany przez siostry Dominikanki z okazji "dnia pingwina" pojawił się w internecie. Między innymi dzięki tej akcji niepełnosprawni chłopcy, którzy znajdują się pod opieką sióstr mają zapewniony dach nad głową.

Źródło: epoznan.pl

Lotos Terminale z nowym wiceprezesem. Filip Rdesiński wcześniej szefował w PFN

15.09.2019 13:52

Filip Rdesiński w swojej karierze był już dziennikarzem „Gazety Polskiej”, Niezależna.pl i „Wiadomości” TVP. Był też szefem Radia Poznań. Obecnie będzie współzarządzał spółką zależną Lotosu, zajmującą się magazynowaniem i dystrybucją paliw w Polsce.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami