Wiadomości z tagiem Europa  RSS
ME siatkarzy: kiedy grają Polacy?

16.09.2019 11:32

Mistrzostwa Europy siatkarzy to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez sportowych w 2019 roku. W mistrzostwach udział bierze reprezentacja Polski, która jest jednym z faworytów. Kiedy grają Polacy? Przedstawiamy terminarz oraz program transmisji mistrzostw Europy siatkarzy.

Tagi: Europa
Źródło: sport.onet.pl

„Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Polska gra”

16.09.2019 11:21

Polscy kibice od zawsze byli uważani za najbardziej fanatycznych na świecie. Nasi fani tworzą niezapomnianą atmosferę na trybunach, ale nie tylko w ojczyźnie. Ogromna część Polaków jeździ wspierać sportowców także poza granicami kraju. Ostatni tego dowód mieliśmy podczas mistrzostw Europy w siatkówce.

Źródło: sport.onet.pl

Kurs euro powyżej 4,32 zł. Funt tanieje

16.09.2019 11:12


Poniedziałkowe przedpołudnie na rynku walutowym przynosi osłabienie funta brytyjskiego. Kursy pozostałych głównych walut pozostają blisko poziomów otwarcia i to mimo zawieruchy na ropie naftowej.

Tagi: Waluty, Europa
Źródło: www.bankier.pl

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Czesi na drodze Polaków. Ciekawie też w innych grupach

16.09.2019 10:41

ME siatkarzy nabierają rozpędu. Reprezentacja Polski w swoim trzecim meczu na turnieju zagra z Czechami. Ciekawie zapowiadają się starcia Francji z Bułgarią, a także Rosji z Finlandią.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stanisław Rakoczy o kandydaturze Janusza Wojciechowskiego na komisarza unijnego. 'Poprzemy Polaka'

16.09.2019 10:35


Kandydat Polski na komisarza Janusz Wojciechowski będzie zabiegał w tym tygodniu w Strasburgu o poparcie europosłów. Ostatecznie bowiem Europarlament musi zatwierdzić całą Komisję Europejską, aby mogła rozpocząć pracę.- Bardzo bym chciał, by Wojciechowski był dobrym komisarzem, bo to jest w interesie Polski i Europy - powiedział w 'Poglądach i osądach' wicemarszałek Stanisław Rakoczy z PSL.- Niewątpliwie my się staramy oceniać ludzi według ich wiedzy i merytoryki, a nie według przynależności partyjnej. Dlatego też kierownictwo Polskiego Stronnictwa Ludowego i nasi europosłowie zadeklarowali wyraźnie, że mimo, że jest to, że tak powiem - przeciwny obóz polityczny, będziemy w Europarlamencie głosować za powołaniem Polaka na stanowisko komisarza do spraw rolnictwa. To bardzo ważne, jedno z kluczowych stanowisk w Komisji Europejskiej.Przypomnijmy: Stanisław Rakoczy jest na drugim miejscu listy PSL w wyborach do sejmu.

Źródło: radio.opole.pl

ME siatkarzy. Polacy zagrają z Czechami na pożegnanie z Rotterdamem

16.09.2019 9:45


Polscy siatkarze o godz. 20 zmierzą się z Czechami w meczu grupy D mistrzostw Europy, żegnając się tym samym z Rotterdamem. Na ostatnie dwa pojedynki w pierwszej fazie turnieju mający na koncie dwa zwycięstwa "Biało-Czerwoni" przeniosą się do Amsterdamu.

Źródło: sport.interia.pl

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Piękny wpis Vitala Heynena. Jego słowa robią wrażenie

16.09.2019 9:20

"Jestem dumny z bycia waszym trenerem" - napisał po polsku na Twitterze Vital Heynen, belgijski szkoleniowiec reprezentacji Polski. Jest on pod wrażeniem liczby kibiców na meczu z Holandią (3:0) na ME.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polscy kibice zachwycają. Tłumy fanów czekały pod halą na zawodników

16.09.2019 8:47

Polscy kibice siatkarscy po raz kolejny stworzyli niesamowitą atmosferę. Choć Biało-Czerwoni mecze mistrzostw Europy rozgrywają w Holandii, to mogą czuć się, jak w domu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzostwa Europy siatkarzy: Holandia - Polska. Spektakularny blok Wilfredo Leona. To był mur nie do przejścia (wideo)

16.09.2019 8:30

Kapitalną akcją w meczu Polski z Holandią (3:0) na ME popisał się Wilfredo Leon. Przyjmujący Biało-Czerwonych w spektakularny sposób zablokował Nimira Abdel-Aziza, atakującego Pomarańczowych. Tę akcję trzeba koniecznie zobaczyć!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Kiedy i z kim zagrają Polacy? (terminarz, drabinka)

16.09.2019 7:47

W poniedziałek skład Vitala Heynena zmierzy się z Czechami w meczu fazy grupowej ME w siatkówce. Z kim zagrają Biało-Czerwoni w kolejnych spotkaniach? Sprawdź terminarz imprezy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami