Wiadomości z tagiem Dodge  RSS
Żukowska: Lewica wybrała już kandydata na prezydenta

02.01.2020 9:31


19 stycznia odbędzie się konwencja Lewicy, na której zostanie przedstawiony kandydat na prezydenta - powiedziała rzeczniczka Lewicy Anna Maria Żukowska. Dodała, że osoba, która będzie kandydatem Lewicy, została już wybrana, ale jej nazwisko poznamy dopiero podczas konwencji.

Źródło: fakty.interia.pl

Żukowska: 19 stycznia Lewica przedstawi kandydata na prezydenta

02.01.2020 9:04


19 stycznia odbędzie się konwencja Lewicy, na której zostanie przedstawiony kandydat na prezydenta - powiedziała PAP rzeczniczka Lewicy Anna Maria Żukowska. Dodała, że osoba, która będzie kandydatem Lewicy, została już wybrana, ale jej nazwisko poznamy dopiero podczas konwencji.

Źródło: www.rmf24.pl

Wyjście Axy może skutkować wzrostem cen OC ppm [Faramuszki]

02.01.2020 6:33

Zdaniem Ubei opuszczenie polskiego rynku przez Axę jest w stanie spowodować wzrost cen OC ppm. Dodaje, że Axa "jest znana z oferowania polis o (...)

Tagi: Dodge, Wzrok
Źródło: feedproxy.google.com

W ramach oszczędności starostwo w Kolnie... kupuje sprzęt do remontów dróg

01.01.2020 22:00


- To bardzo istotne, bo część dróg jest w bardzo złym stanie i ich naprawy są bardzo kosztowne - podkreśla starosta kolneński Tadeusz Klama. Jak dodaje, urzędowi bardziej opłaca się kupić część sprzętu niż zamówić taką usługę.

Tagi: Dodge
Źródło: www.radio.bialystok.pl

Rzucić palenie, stracić na wadze albo... nie robić żadnych postanowień. To noworoczne plany opolan

31.12.2019 20:30


Opolanie coraz częściej przyznają, że rezygnują z noworocznych obietnic i postanowień. Ci, którzy wierzą, że nowy rok to czas na zmianę deklarują rzucenie palenia i chęć zgubienia zbędnych kilogramów. O wytrwałość w noworocznych postanowieniach i pomysły na kolejne miesiące zapytaliśmy mieszkańców stolicy regionu.- Nie robię postanowień, bo nie mam pomysłu. A ja nie miałam czasu, żeby się nad tym zastanowić. Na razie nie mam żadnego postanowienia, ale rok się dopiero zaczyna - mówią Ania i Ola. - Ja chcę rzucić palenie - mówi jeden z mężczyzn. - Moim planem jest czytać jedną książkę na miesiąc, myślę, że będzie to dobry wynik - dodaje Ewelina. - Przede wszystkim postanowiłam trochę się odchudzić i więcej ćwiczyć - mówi mieszkanka z Opola.- Rzucić palenie. Co roku coś sobie postanawiam i nie zawsze wychodzi - zauważa pan Krzysztof. - Nie stawiam sobie jakiś konkretnych celów. Mam dwoje dzieci i tak sobie mówię, że będę lepszą mamą - mówi jedna z kobiet.Z badań CBOS opublikowanych w styczniu 2019 roku wynika, że postanowienia robi blisko połowa Polaków, z kolei zaledwie 10% potrafi w nich wytrwać.

Źródło: radio.opole.pl

Kolejne spółki ze zgodą na wprowadzenie podwyżek cen prądu

31.12.2019 9:22


Prezes URE zatwierdził taryfy na sprzedaż energii dwóm tzw. sprzedawcom z urzędu - Enei i Enerdze Obrót - poinformował w poniedziałek Urząd. W związku z nowymi taryfami rachunki odbiorców energii w gospodarstwach domowych (G11) będą wyższe o ok. 9 zł miesięcznie - dodano.

Tagi: Energia, Dodge
Źródło: www.rmf24.pl

Oskarżony o przestępstwa były szef Nissana przyleciał do Libanu. "Uciekłem przed prześladowaniami politycznymi"

31.12.2019 7:42


Oskarżony w Japonii o przestępstwa finansowe były szef Nissana Carlos Ghosn potwierdził we wtorek, że jest w Libanie - informuje Reuters. Jak dodał, nie uciekł przed sprawiedliwością, tylko przed "niesprawiedliwością i prześladowaniami politycznymi".

Źródło: fakty.interia.pl

Dodge Caliber - 2.0 CRD * zarejestrowany * bardzo zadbany * klima * manual * wawa

30.12.2019 21:15

Przed przyjazdem prosimy o kontakt w celu weryfikacji czy dany samochód jest aktualny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami: 791.503.177 NIKODEM 502.899.502 KRZYSZTOF Dzień dobry, posiadamy do sprzedania DODGE CALIBER. Model 2006. Data pierwszej rejestracji 05.2006. Rok produkcji 2006. Sam…

Źródło: motosprzedaz.pl

Tabletki Na Budowę Masy Mięśniowej

30.12.2019 18:16

Mass Extreme to numer jeden wśród nowoczesnych preparatów pozwalających szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Produkt wykorzystuje opatentowaną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator o udowodnionym działaniu. Wszystkie składniki zostały dobrane tak, by razem stworzyć formułę, która błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu, umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń i stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni. Na rynku nie znajdziesz drugiego tak kompleksowo działającego środka. Strona do produktu Mass Extreme: http://nplink.net/s0Yuq2uM Przekonaj się sam jak działa Mass Extreme: https://youtu.be/jEC3W5QI3Ls

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Kryzys klimatyczny. Szef Banku Anglii ostrzega przed konsekwencjami

30.12.2019 17:29


Szef Banku Anglii, Mark Carney, ostrzega przed ignorowaniem zmian klimatycznych. Zazwyczaj takie apele wydają uczeni, tym bardziej wypowiedź jednego z czołowych finansistów jest godna odnotowania. Carney zgadza się z analizą uczonych, dodaje do niej ostrzeżenie z perspektywy stabilności rynków finansowych.

Tagi: Banki, Dodge
Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami