Wiadomości z tagiem Dodge  RSS
Wiceszef MS: Odwołanie sędziego Juszczyszyna z delegacji jest zgodne z prawem

03.01.2020 20:52


Odwołanie z delegacji sędziego Pawła Juszczyszyna jest całkowicie zgodne z obowiązującym prawem - oświadczył w piątek wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. Dodał, że decyzja o odwołaniu nie podlega zaskarżeniu.

Tagi: Dodge, Praca
Źródło: fakty.interia.pl

Slodziutka7

03.01.2020 14:16

Witam.Jestem miłą,i atrakcyjną 32 - łatką z dużym,jędrnym biustem 7 o zaokrąglonych kształtach.Sex to lekarstwo na rutynę,nudę a przy okazji miły relaks i oderwanie się od codzienności.Jestem zawsze chętna na igraszki i ciekawe doznania,w seksi bieliźnie, pończoszkach, szpileczkach. Jeśli zechcesz spędzić kilka chwil w miłym towarzystwie to zaproszę Cię do wspólnej zabawy. Do spotkania dodaje 10-15 minut gratis na kawę.Zapraszam od 8 do 23.Buziaczki

Tagi: Dodge, Seks
Źródło: dupcia.pl

Grzegorz Schetyna zrezygnował z kandydowania na przewodniczącego PO

03.01.2020 12:32


Grzegorz Schetyna zrezygnował z kandydowania na szefa PO. Obecny szef partii poinformował, że poprze starającego się o kierowanie partią Tomasza Siemoniaka. “Mój przyjaciel z którym robiliśmy i robimy politykę od wielu, wielu lat, znamy się ponad 30 lat” – powiedział Grzegorz Schetyna. “Dzisiaj zapowiadam wsparcie dla niego w tej kampanii wyborczej wewnętrznej” – dodał polityk. […]

Źródło: wiadomosci.com

Fotka półnagiej Dody w łóżku krąży już w sieci. Tym razem przesadziła?

03.01.2020 8:59


Doda (35 l.) lubi zaskakiwać. Artystka postanowiła opublikować na Instagramie odważną fotkę, która stała się szeroko komentowana w internecie. Tym razem Doda posunęła się za daleko?

Źródło: www.pomponik.pl

Rzecznik SN po wyroku ws. Piotrowicza: Nie można nadużywać prawa do wolności słowa i prawa do krytyki

02.01.2020 22:38


Liczę na to, że sędzia TK Stanisław Piotrowicz zastosuje się do wyroku sądu - powiedział w czwartek rzecznik Sądu Najwyższego sędzia Michał Laskowski. Dodał, że nie można bezpodstawnie nazywać ludzi złodziejami, nawet w ogniu wielkich sporów politycznych, światopoglądowych, czy prawnych.

Źródło: www.rmf24.pl

Denis Lebiediew: Tym razem odchodzę na dobre

02.01.2020 21:00


Denis Lebiediew (32-3, 23 KO) już kilka razy ogłaszał zakończenie kariery, ale potem wracał. Trzeba jednak dodać, że odchodził po dobrych walkach. Tym razem odchodzi po bolesnej porażce, więc być może pozostanie konsekwentny w swoim postanowieniu.

Tagi: Dodge
Źródło: sport.interia.pl

Tim Wellens liczy na przełamanie w Ardenach

02.01.2020 13:56

Po średnim ostatnim sezonie belgijski kolarz stawia przed sobą ambitne cele na rok 2020. Ma on zamiar odnieść sukces w ardeńskich klasykach, w których w przeszłości zawsze mu czegoś brakowało. Drużyna Lotto-Soudal w nadchodzącym sezonie będzie mocno zmieniona. Przyjście charyzmatycznych i doświadczonych kolarzy, takich jak Philippe Gilbert oraz John Degenkolb będzie znaczną wartością dodaną dla […]

Źródło: naszosie.pl

Żukowska: Lewica wybrała już kandydata na prezydenta

02.01.2020 11:33


19 stycznia odbędzie się konwencja Lewicy, na której zostanie przedstawiony kandydat na prezydenta - powiedziała rzeczniczka Lewicy Anna Maria Żukowska. Dodała, że osoba, która będzie kandydatem Lewicy, została już wybrana, ale jej nazwisko poznamy dopiero podczas konwencji.

Źródło: fakty.interia.pl

Zamrożone mięso i pasztetowa padły łupem złodzieja

02.01.2020 11:27

Do kradzieży doszło wczoraj w gminie Małogoszcz. Michał Kwieciński z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie dodaje, że około godziny 18.30 wpłynęło zgłoszenie od 62-letniego mężczyzny, który poinformował, że ktoś włamał się do jego domu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama
Kontakt z nami