Wiadomości z tagiem Czarnobyl  RSS
"Gra o tron" i "Czarnobyl" najpopularniejszymi serialami w HBO Go w 2019 roku

28.12.2019 21:33

"Gra o tron" była najchętniej oglądaną serialową produkcją w 2019 roku przez widzów serwisu HBO GO - wynika z danych udostępnionych przez nadawcę. Podium uzupełniają miniserial "Czarnobyl" i "Wataha", której trzeci sezon zadebiutował w grudniu tego roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wdowa po strażaku z Czarnobyla: Po emisji serialu ludzie mówili, że zabiłam swoje dziecko

26.12.2019 10:02


​Los jej i jej męża stał się jedną z głównych historii wychwalanego miniserialu "Czarnobyl". Pół roku po premierze pierwszego odcinka Ludmiła Ignatenko oskarża HBO i producentów serii, twierdząc, że nie wyraziła zgody na wykorzystanie jej historii. W rozmowie z BBC opowiada, jak musiała się mierzyć z krytyką po emisji programu.

Tagi: Czarnobyl, BBC
Źródło: fakty.interia.pl

"Czarnobyl" już na DVD

27.11.2019 11:10

"Czarnobyl" to znakomity miniserial HBO opowiadający przerażającą i szokującą historię katastrofy w czarnobylskiej elektrowni atomowej na terenie ówczesnego Związku Radzieckiego w 1986 roku. Obsypany 10 nagrodami Emmy "Czarnobyl", w którym w głównych rolach wystąpili Jared Harris, Stellan Skarsgård i Emily Watson jest już dostępny na DVD. 26 kwietnia 1986 roku w elektrowni jądrowej w Czarnobylu

Źródło: www.filmweb.pl

Polacy oszaleli na punkcie Czarnobyla. Strefa przeżywa turystyczne oblężenie

21.11.2019 14:45

W tym roku Czarnobyl odwiedzi najprawdopodobniej dwa razy więcej turystów niż jeszcze w 2018 roku. Do sukcesu Zony jako pełnoprawnej atrakcji turystycznej przyczynił się mini serial 'Czarnobyl", szybka reakcja władz ukraińskich na rosnącą popularność, a także… Polacy. Okazuje się bowiem, że jesteśmy jedną z najliczniejszych grup pośród narodów zwiedzających to miejsce.

Tagi: Czarnobyl
Źródło: www.fly4free.pl

Leszek Czarnobaj nowym przewodniczącym klubu Koalicji Obywatelskiej w Senacie

13.11.2019 12:44

Leszek Czarnobaj został przewodniczącym klubu Koalicji Obywatelskiej w Senacie. Zastąpił na tym stanowisku Bogdana Klicha.

Tagi: Czarnobyl
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Leszek Czarnobaj przewodniczącym klubu Koalicji Obywatelskiej w Senacie

13.11.2019 11:52


Leszek Czarnobaj został przewodniczącym klubu Koalicji Obywatelskiej w Senacie - przekazał wiceszef PO Borys Budka. Dotychczasowy szef klubu senackiego PO Bogdan Klich nie ubiegał się ponownie o stanowisko.

Źródło: fakty.interia.pl

"Rocketman", "Gorący temat" faworytami charakteryzatorów

12.11.2019 11:59

Amerykańska Gildia Charakteryzatorów ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród. W tym roku w kategoriach filmowych faworytami są "Rocketman" i "Gorący temat". Oba tytuły zdobyły po trzy nominacje. Tyle samo szans na statuetki mają też seriale: "American Horror Story: 1984", "Czarnobyl" i "Fosse/Verdon". Listę nominowanych znajdziecie poniżej: WSPÓŁCZESNY MAKIJAŻ W FILMIE "Avengers: Koniec

Źródło: www.filmweb.pl

Ukraina: Turystyczny rekord w Czarnobylu. Polacy na drugim miejscu

02.11.2019 12:22


W przeciągu dziesięciu miesięcy 2019 roku strefę otaczającą reaktor w Czarnobylu odwiedziło aż 107,6 tys. turystów - poinformowała ukraińska agencja rządowa, zajmująca się tym obszarem. Drugą największą grupą zagranicznych turystów stanowią Polacy. Wołodymyr Zełenski zapowiada ułatwienia dla odwiedzających.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami