Wiadomości z tagiem Austria  RSS
Piotr Żyła: miałem chwile przyjemności

04.01.2020 17:32

- Jestem zadowolony z tego dnia, bo dałem z siebie tyle, ile mogłem. Oddałem dwa dobre skoki i cieszę się z tego - przyznał Piotr Żyła, który zajął 12. miejsce w trzecim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. W klasyfikacji generalnej niemiecko-austriackiej imprezy spadł na dziewiątą pozycję.

Źródło: sport.onet.pl

Dawid Kubacki liderem Turnieju Czterech Skoczni. "Poradzę sobie z presją"

04.01.2020 17:21

Dawid Kubacki po raz trzeci z rzędu stanął na podium konkursu Turnieju Czterech Skoczni. Po dwóch trzecich miejscach w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen, teraz był drugi. Najważniejsza informacja jest jednak taka, że został liderem niemiecko-austriackiej imprezy.

Źródło: sport.onet.pl

Kubica sprawdzi Alfę na przedsezonowych testach

04.01.2020 17:04

Nowy zespół Polaka, podobnie jak pozostała część stawki staje przed jeszcze większym wyzwaniem związanym z pracą na symulatorach. Liczba dni testowych w przyszłym roku została ograniczona i przed sezonem każda z ekip będzie miała tylko sześć dni na torze do przygotowania się do GP Australii. Ważna będzie więc obecność w składzie doświadczonych kierowców, dla których praca ...

Źródło: pl.motorsport.com

Turniej Czterech Skoczni. Kubacki szósty w serii próbnej w Innsbrucku

04.01.2020 14:44


Dawid Kubacki był najlepszy z Polaków, zajmując szóste miejsce w serii próbnej przed dzisiejszym konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Kubacki jest trzeci w klasyfikacji turnieju. Rywali zdeklasował odległością rosnący w oczach Norweg Marius Lindvik, choć serię wygrał Austriak Philipp Aschenwald.

Źródło: www.rmf24.pl

Turniej Czterech Skoczni. Kubacki szósty, Stoch pokonany w serii próbnej w Innsbrucku

04.01.2020 13:13


Dawid Kubacki był najlepszy z Polaków, zajmując szóste miejsce w serii próbnej przed dzisiejszym (14.00) konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Kubacki jest trzeci w klasyfikacji turnieju. Rywali zdeklasował odległością rosnący w oczach Norweg Marius Lindvik, choć serię wygrał Austriak Philipp Aschenwald.

Źródło: sport.interia.pl

Żużel. IM Australii. Upalnie i pechowo w Kurri Kurri. Turniej przerwany w drugiej serii

04.01.2020 12:54

Ekstremalne upały panujące na całym kontynencie i w efekcie nieodpowiedni stan nawierzchni toru w Kurri Kurri sprawiły, że pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Australii została przerwana i odwołana już po czterech biegach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

TCS w Innsbrucku. O której godzinie i gdzie oglądać trzeci konkurs?

04.01.2020 11:51

Przed nami konkurs Pucharu Świata w austriackim Innsbrucku w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Sprawdź, o której godzinie odbędą się zawody i gdzie oglądać zmagania Polaków? Transmisja w tv i online live stream.

Tagi: Austria
Źródło: sport.onet.pl

Lufthansa planuje nowe miejsca pracy

04.01.2020 11:12


Największy niemiecki przewoźnik lotniczy Lufthansa chce stworzyć w tym roku 4,5 tys. nowych miejsc pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Pilnie poszukuje stewardes i stewardów.

Źródło: praca.interia.pl

Pożary w Australii powodują suche burze z piorunami i ogniowe tornada

04.01.2020 10:34


Wysokie temperatury, jakie wyzwoliły pożary szalejące na południe od Sydney, przyczyniły się do powstania obszarów, gdzie panuje swoisty mikroklimat charakteryzujacy się burzami bez opadów i ogniowymi tornadami - ostrzega straż pożarna Nowej Południowej Walii.

Źródło: www.bankier.pl

Pożary w Australii ogarniają coraz większy teren, władze apelują o ewakuację

04.01.2020 10:05


Dwie osoby zginęły w sobotę w wyniku pożarów w południowej Australii. Premier Nowej Południowej Walii Gladys Berejiklian zaapelowała do ludności o jak najszybszą ewakuację z terenów, zagrożonych rozprzestrzeniającym się ogniem.

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami