Wiadomości z tagiem Alkohol  RSS
Wjechał autem w barierki, był pijany. Zatrzymał go policjant po służbie

04.01.2020 16:23

Pechowo rozpoczął nowy rok 32-letni kierowca osobowego audi. Policjant z częstochowskiej drogówki, jadąc przez Rynek Wieluński, zauważył pojazd, który uderzył w barierki ochronne.  Kiedy chciał udzielić pomocy okazało się, że od kierowcy czuć woń alkoholu.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Uszkodził radiowóz. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem

04.01.2020 14:53

W Szczecińskim Centrum Profilaktyki Uzależnień trzeźwiał mężczyzna, który uszkodził jeden z radiowozów. 37-latek miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz stanie przed sądem. W sylwestrową noc mężczyzna rzucił szklaną butelką w kierunku......

Źródło: 24kurier.pl

RCB: w piątek jedna osoba zmarła w wyniku wychłodzenia

04.01.2020 11:33

W wyniku wychłodzenia w piątek zmarła jedna osoba - poinformowało w sobotę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. RCB zaapelowało, by m.in. ubierać się stosownie do pogody i nie rozgrzewać się alkoholem. "W Tatrach obowiązuje 2. (umiarkowany) stopień zagrożenia lawinowego, natomiast w Karkonoszach, Bieszczadach i na Babiej Górze – stopień 1. (niski)" - czytamy.

Źródło: podroze.onet.pl

Domowy oprawca. Znęcał się nad ojcem i partnerką

04.01.2020 10:54

Prokuratura Rejonowa w Choszcznie skierowała do Sądu Rejonowego w Choszcznie akt oskarżenia przeciwko sprawcy znęcania się nad partnerką i ojcem. Przez półtora roku Emilian G., gdy był pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, w czasie których......

Źródło: 24kurier.pl

RCB: Jedna osoba zmarła w wyniku wychłodzenia

04.01.2020 10:07


​W wyniku wychłodzenia w piątek zmarła jedna osoba - poinformowało w sobotę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. RCB zaapelowało, by m.in. ubierać się stosownie do pogody i nie rozgrzewać się alkoholem.

Źródło: www.rmf24.pl

Kac ? Nigdy Więcej ! Szybka i skuteczna pomoc !

03.01.2020 20:32

Kac ? Nigdy więcej ! Szybka i skuteczna pomoc ! Wystarczą tylko dwa cukierki, żeby znacznie zredukować wpływ alkoholu na organizm! Manufakturowe cukierki ziołowe o słodko-kwaśnym smaku, które w naturalny sposób oczyszczą organizm z toksyn, metali ciężkich oraz złagodzą objawy występujące po spożyciu alkoholu. Cukierki powstały w oparciu o wieloletnie badania i poszukiwania naturalnych składników i ziół. Jesteśmy jedynymi posiadaczami receptury, w której wszystkie użyte przez nas składniki skomponowane są w odpowiednich proporcjach, dzięki czemu wpływają korzystnie na poprawę stanu zdrowia i samopoczucie. Wspomogą oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich, a także przyspieszą metabolizm alkoholu, dzięki czemu umożliwią szybszą regenerację organizmu. Bezpośredni link do oferty: https://solutions4ad.com/partner/scripts/hvc5hzq?a_aid=Q5sk0S4ED8I02&a_bid=a3506c6c Ofertę z innymi znajdziesz także na: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta. Sprawdż koniecznie: http://finansowoprawny.blogspot.com Szukasz konkretnej oferty? Po prostu do mnie napisz!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Nd, 5 sty 18:05 (TVN Style) - Kto tu mieszka?

03.01.2020 17:37


W pierwszym odcinku programu wystąpią: architekt, plastyk, audytorka alkoholi, menedżerka i prawniczka w różnym wieku. Ich zadaniem jest ukryć przed...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Mieszkańcy Załęża, Szopienic i Burowca wyrazili swoje zdanie w sprawie nocnej prohibicji

03.01.2020 13:53

Mieszkańcy kilku dzielnic Katowic zagłosowali w sprawie zakazu nocnej prohibicji. Zdania są bardzo podzielone. Z jednej z strony remis w Załężu, a z drugiej niewielka różnica głosów w Burowcu i Szopienicach. Zakończyły się konsultacje w sprawie wprowadzenia zakazu handlu alkoholem w godzinach nocnych. W listopadzie mieszkańcy Załęża, Burowca i Szopienic mogli wziąć udział w spotkaniach,

Źródło: katowice24.info

Pijana dróżniczka nadzorowała dwa przejazdy w Górażdżach w powiecie krapkowickim

03.01.2020 12:12


Pijana dróżniczka pełniła dyżur w nocy z 30 na 31 grudnia w Górażdżach. Kobieta odpowiadała za opuszczanie szlabanów na dwóch przejazdach. Może usłyszeć zarzuty sprowadzenia zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym.Nie wiadomo jeszcze ile pociągów przejechało nocą na trasie Opole - Strzelce Opolskie przy otwartych rogatkach. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że dróżniczka może być pijana. Wysłany na miejsce patrol potwierdził te informacje - mówi Piotr Jagoda-Turiański z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach. - Okazało się, że u 38-letniej kobiety, która wówczas pełniła dyżur, stwierdzono 2,88 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z ustaleń wynika, że obszar odpowiedzialności tej kobiety dotyczył dwóch przejazdów kolejowych.Trwają ustalenia, ile składów kobieta przepuściła w czasie pracy. W momencie jej zatrzymania PKP musiało zapewnić innego dróżnika. Udało się przeprowadzić to tak, że nie doszło do utrudnień w ruchu pociągów.

Źródło: radio.opole.pl

Opolskie: Pijany sołtys pobił partnerkę. Nagranie trafiło do sieci

03.01.2020 11:02


Sołtys wsi Naczysławki (woj. opolskie) podczas rodzinnej imprezy rzucił się z pięściami na konkubinę, która nie chciała się zgodzić, by ten pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę. Nagranie z bulwersującego zdarzenia trafiło do sieci. Samorządowiec złożył rezygnację ze stanowiska.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami